Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Usuwanie swoich wpisów. (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Preciousss
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 128

Wysłany: 18-01-2004 01:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ancestor napisał(a):

Na tej zasadzie: a co jeśli ktoś niechcący wyśle PW do adminów z prośbą o skasowanie niepotrzebnego posta? Złośliwy uśmiech Jestem rozwalony Troche więcej wiary w ludzi. Język Skasowanie jest zazwyczaj oddzielnym przyciskiem koło Zmien i trzeba jeszcze potem potwierdzić. Ja jestem na tak. Język Ludziom i kobietom Złośliwy uśmiech o obniżonej orientacji w rzeczywistości i tak już nic nie pomoże. Diabelski uśmiech

Ty chłopcze o tej porze jeszcze nie śpisz? Złośliwy uśmiech Już się czepiasz szczegółów Z przymrużeniem oka
O wiele trudniej wystukać na klawiaturze wiadomość do adminów przez przypadek, niż kliknąć w przycisk, który jest obok tego, w który się celowało Z przymrużeniem oka nawet jeśli później trzeba nacisnąć "enter" Język Jeśli po takim "przypadkowym" wysłaniu pw do adminów miałoby się pretensje, że post zniknął, to oni przynajmniej mieliby jak udowodnić, że to na prośbę Ble Ble ;D Poza tym samemu miałoby się kopię tego pw w "wysłanych" Złośliwy uśmiech Ludzie mają prawo się pomylić - nie odbieraj im tego Język

dobranoc Złośliwy uśmiech
Preciousss Złośliwy uśmiech

P.S. Obniżoną orientację miewa każdy z różnych powodów - choroba, pogoda (ciśnienie), brak czasu, czy zmęczenie Ble Ble ;D Chyba nie jesteś tu wyjątkiem? Złośliwy uśmiech

"As for the future: I'll go on believing there is one - maybe even a happy one.Who's to say there is nothing waiting for me around the corner?(...)Whatever it may be, one thing is for sure - this adventure is not over."
Lauren Bacall
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 18-01-2004 02:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

a wiecie ile byście się teraz musieli nakasować w tym temacie gdyby była włączona ta opcja? Elfik aż by was palec rozbolał (wiem to z autopsji Elfik ) a do tego nie mogę dopuścić bo nie ubezpieczyłem forum w pizetju Z przymrużeniem oka Elfik
Nio, tio widzicie że dobrze jest jak jest Elfik

Pozdrawiam
Elfik nocne Rządzę elfy Elfik

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Usuwanie swoich wpisów. (Strona 2 z 2)

Skocz do: