Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. (Strona 1 z 4)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jok
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 90

Wysłany: 14-01-2004 11:34    Temat wpisu: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gazeta tawydawana przez firme de Agostini zawierać bedzie: reguły, figurki(plastikowe, metalowe lub kartonowe)- firmy Games-Workshop, akcesoria do malowania i inne artukuły. W pierwszym numerze znajdziemy: zeszyt z poradami jak malować grać itd, 12 plastikowych figurek goblinów z Morii, pędzelek, 4 farbki, i jedną kość do gry.

Więcej infrmacji na: http://www.deagostini.pl/

Nr 1 już do nabycia. A jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Ja jako już grający od dłuższego czasu uważam że sama połowa paczki plastikowych goblinów( w numerze jest 12 a w firmowej paczce jest ich 24) za cene 9,90 to i tak dobra ba nawet bardzo dobra okazja gdyż figurki w sklepach sa dość drogie. A do tego dokładają akcesoria i pierwsza na polskim rynku gazete polsko języczną na temat gier bitewnych(ukazuje sie w miere aktualnie w empikach i sklepach specjaliostycznych angielsko języczny White Dwarf )

Gwindor Telrúnya
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 19-01-2004 19:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzisiejszego dnia obszedłem wszyściutkie kioski, i wszędzie była ta gra wykupiona! W końcu w supermarkecie znalazłem dwa egzemplarze. Ostatnie!
No ale mam. Jutro sobie pomaluję goblinki. Jednak bynajmiej nie mam zamiaru w to grać, bo ja się w strategii nie odnajduję.Chcę tylko mieć figurki.
Powrót do góry

MC-Maxim
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 21-01-2004 22:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja tez niezle sie najezdzliem zeby znalesc figurki i kupilem sobie nawet 2 sztuki oops, zawstydzenie Figurki sa bardzo ladnie wykonanepomimo tego ze sa malutkie. Nie jestem zapalencem i znawca w tej dziedzinie ale mam nadzieje ze klimat tych figurek pozwoli mi sie wkrecec conieco w klimat Tolkienowski Diabelski uśmiech Aktulanie czytam Hobbita Super śmiech Takze podsumowujac polecam kupno figurek gdyz nawet cenowo oplaca sie je kupic. Tu za 24 figurki placimy 18 zl a w sprzedazy wysylkowej firmy zajmujacej sie sprzedaza tych figurek paczka z 24 figurmaki kosztuje okolo 80 zl Widziały gały co brały
Powrót do góry

MC-Maxim
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 25-01-2004 00:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

CZESC !! Wrzucam fotke figurki pomalowanej przeze mnie Śmiech
Powrót do góry

Gwindor Telrúnya
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 25-01-2004 12:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

hmm... mi gorzej wyszły oops, zawstydzenie . Nie przykładałem się chyba Ratujcie bo go pobiję . Tak to jest, jak się nie maluje starannie, tylko ciap! tu, ciap! tam i gotowe Jestem rozwalony
A zamierzacie kupić nowy numer? Ja jeszcze przedwczoraj powiedziałbym: NO PEWNIE!!
Ale teraz zapał zmalał do zera. Nie zachwyca mnie już ta gra.
Powrót do góry

Gothmog
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 52

Wysłany: 26-01-2004 08:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tiaaaa... To dobra okazja dla zbierjącego tą gre, jak i dla początkującego. Przydałaby się taka (promocja) do Warhamerów (pokrewny system bitewny) które aktualnie zbieram. I gdyby nie cena figórek w sklepach (trzeba zaoszczędzić każdy grosz) chętnie skorzystałbym z okazji. Niestety... Smutek

Jok
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 90

Wysłany: 27-01-2004 14:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gwindor nie przejmuj sie: malowac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi Z przymrużeniem oka Dzis wlasnie wracam z 2 numerem z kiosku(bay bay oszczednosci) wart jest swojej ceny powiem. malo ze figurki sa swietne a w farbach dali kolor skory(koniec mieszania czerwieni z biela Z przymrużeniem oka) to jeszcze podali statystyki no porrostu bomba!!!Polecam

P.S Niedługo dorwe sie do cyfrowki i zaprezentuje jak wygladaja moje dokonania plastyczne Jestem rozwalony Pserwa Jestem rozwalony

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 19-02-2004 13:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Witam,

z przyjemnością pragnę poinformować o pierwszym w Polsce serwisie
informacyjnym poświęconym grze strategicznej "Władca Pierścienia"

Tematyczny vortal jakim jest http://www.srodziemie.sfan.pl
skierowany jest głównie do młodych odbiorcow, zainteresowanych grą "WP" i poznających ją poprzez produkty De Agostini.

Serwis ma ułatwić wkraczanie we wspaniały świat gier figurkowych - przejście do gry "LOTR strategy battle games" Games Workshopu.

W serwisie młody człowiek znajdzie:
- porady dotyczące malowania figurki, wykonywania makiet, organizacji
turniejów
- adresy miejsc, w których można kupić produkty GW oraz pograć
- porady taktyczne

Pozdrawiam,
Andrzej "Pawkens" Pałka
http://srodziemie.sfan.pl

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. (Strona 1 z 4)

Skocz do: