Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? (Strona 1 z 27)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eovina
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 10-01-2004 21:00    Temat wpisu: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Po przeczytaniu niektórych tematów na forum, zauwarzyłam, że istnieje tu już podobny temat, jednak nie zadowolił mnie do końca. Oczko A więc mam pytanie. Gdybyście mieszkali w Śródziemiu, do jakiej rasy chcielibyście należeć? Elfik Ja osobiście chciałabym należeć do rasy elfów. A wy?

Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 11-01-2004 11:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Spokojnie ja też jestem tu od niedawna. Co do twojego pytania, ja chciałbym zostać człowiekiem z Gondoru, mieszkać w Minas Tirith i być strażnikiem szpiegować, chować się . Niechciałbym zostać elfem, ponieważ nieśmiertelność to straszna nuuda Można zasnąć... .
Powrót do góry

Gothmog
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 52

Wysłany: 11-01-2004 17:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja chciałbym być Hobbitem Śmiech Siedzieć na ławeczce przed domem i pykać fajke Tom Bombadil a od czasu do czasu wyruszać na jakąś przygode Uśmiech

Aure
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 11-01-2004 18:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja podobnie jak Eovina chciałbym zostać elfem (co ja mówię, ja jestem elfem Super śmiech )... Nieśmiertleność ma również swoje zalety, np. kiedy jest się szczęśliwie zakochanym...

Lalaith
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 19

Wysłany: 11-01-2004 18:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chciałabym być elfką Tiaaaa . Myślę, że nie byłoby to dla mnie nudne, bo mogłabym ciągle tylko słuchać jakiś starych historii lub sama je opowiadać czy wymyślać, a od czasu do czasu wyruszałabym przyglądnąć się światu i podziwić jak bardzo się zmienił. Choć wydaje mi się że najwięcej czasu, o ile byłoby to możliwe, spedzałabym w Rohanie (ah, te konie Gandalf na Cienistogrzywym)

Lastiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 11-01-2004 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do tego tematu można by dorzucic podtemat gdzie chcielibyscie mieszkać.

Ja osobiście chciałym mieszkac albo w Nan Elmoth, albo lesie Fangorn, a co do rasy chciałbym być lesnym człowiekiem albo numenoryjczykiem czystej krwi, nie chciałbym byc elfem, bo jestem człowiekiem i jest mi z tym dobrze.

Antygona
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 11-01-2004 19:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Najbardziej chciałabym być hobbitem. Żyłabym sobie bez stresów, powolutko, dorastałabym dopiero w wieku 33 lat Jestem rozwalony Żyć -nie umierać!

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 11-01-2004 22:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elfem Elfik (czy raczej elfką Girl 2) mieszkającą w Rivendell.
Dlaczego? Ta rasa jest mi najulubieńsza i najbliższa, zresztą w pewnych sprawach sama mam typowo elfi sposób widzenia i postrzegania rzeczywistości, więc IMHO nie miałabym większych problemów z odnalezieniem się wśród tej rasy.
gloin napisał(a):
Niechciałbym zostać elfem, ponieważ nieśmiertelność to straszna nuuda Można zasnąć...

No i właśnie dlatego chciałabym zamieszkać w Rivendell. Te przepastne biblioteki, muzyka i poezja Love, a w dodatku ciągle przewijający się przez dom Elronda przybysze ze wszystkich stron świata i (prawie) wszytskich ras! Nie sposób się nudzić.
A gdyby i w Rivendell mi się znudziło, to przecież całe wielkie Śródziemie stoi otworem z otwartymi ramionami, i`m all your`s ! I nieśmiertelnego życia mało, by zgłębić wszystkie jego tajemnice.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następna

Temat: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? (Strona 1 z 27)

Skocz do: