Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

Temat: Kto czyta Tolkiena w naszym otoczeniu? (Strona 4 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 13

Wysłany: 25-05-2004 14:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Małe sprostowanko co do wpisu wyżej.
Ea śmiem zauważyć, że:
- po pierwsze nie "niedawno" tylko jakieś 2 msc. temu, a to raczej nie jest niedawno.
- po drugie skoro jestem na forumie to chyba chcę dalej no nie??
I zapomniałam jeszcze dodać, że zapalonymi fanami tolkiena w mojej rodzince są mama i dziadek. Język Własnorecznie ich zmusiłam ale potem się okazało, że im się bardzo spodobało. Jestem rozwalony Pserwa

Susan Nimloth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 12

Wysłany: 25-05-2004 20:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heh, a u mnie prawdopodonie nawet w szkole nie znalazłabym osoby, która czytała choćby WP. Większość uważa, że książki te nie są chrześcijańskie (tylko dlatego, że pare razy występuje tam słowo magia). Ironia... Na szczęście do czytania zachęciłam moją siostrę.
Moje małe społeczeństwo charakteryzuje się ogólnym brakiem tolerancji. Niestety... Tolkien to dla nich to "ktoś kto ma związek z tymi filmami". Heh...

<Czarne oczy zakryły jej twarz, a błekitne skrzydła poszarzały, gdy ogłaszano wyrok smierci ludzkiego narodu...>
Powrót do góry

Arwen Telcontar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 26-05-2004 09:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż. Moja klasa mnie wyśmiewa, bo czytam Tolkiena. U mnie w szkole znajdzie się z 20 osób, które czytały czasem nawet Sila, ale głównie z 3 klas. Generalnie nie. Ale musze przyznać, że na wystawie "Świat Tolkiena" we Wrocku spotkałam koleżankę Śmiech Jednak niestety zwykle od razu mówią, że to nudna bajka dla dzieci. Cóż, oni tracą Elfik

Ariena
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 141

Wysłany: 18-06-2004 18:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

U mnie w domku tylko siostra przeczytała WPz ciekawości co mnie tam tak fascynuje, ale sama tego tam nie znalazła. Za to odkryła to w Harrym (chyba dobrze napisałam?? ja sie jeszcze nie odważyłam sprawdzic co ja tam intryguje Język ). Poza tym pustki. W klasie tylko Sam Gamgee tu obecny czytał i jest jedyną sobą, z którą mogę pobajdurzyć na ten temat. Mam nadzieję, że moja młodsza siostra załapie bakcyla, ale na to muszę trochę poczekać bo ma dopiero 6 miesięcy Pserwa Na szczęście mam was za co wielkie chwała wam, chylę czoła, dzięki

Kasandra
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3
Nieobecny(a): filozofia zabija

Wysłany: 27-06-2004 13:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ojej! chyba jestem z dziwnej rodziny, bo chyba tylko tata nie czytał, ale to mocne chyba, a znajomych i przyjaciół, którzy nie czytali, można zliczyć na palcach jednej ręki...
Powrót do góry

Edledhia
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 5

Wysłany: 05-07-2004 21:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja rowniez Kasandro nie narzekam na brak czytelnikow Tolkiena w otoczeniu. Jestem z rodziny, w ktorej Wladca Pierscieni to wrecz tradycja. Tylko moja babcia nie czytala. Z przymrużeniem oka

Wszyscy moi znajomi przynajmniej "dziubneli" chociaz jedno dzielo Tolkiena, wiekszosci bardzo sie podobaly jego ksiazki. Ostatnio nawet coraz wiecej znajomych twarzy spotykam w krakowskim klubie "Srodziemie" Uśmiech
Powrót do góry

Theoden
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 08-07-2004 17:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

U mnie w otoczeniu jest fatalnie tylko ja przeczytałem takie książki jak Władce, Silmarillion, Niedokończone opowieści, Hobbit, Władce w sumie to przeczytała tylko jedna osoba która znam z osiedla ale niestety na tym skończyła, a szkoda. U mnnie to sie dziwią że ja wogule czytam i niektórzy nawet mówią że czytanie książek to głupota :/.

Alatariel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 11-07-2004 15:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

w moim gronie jest nieco osob interesujacych sie fantastyka, glownie dlatego ze w otoczeniu takich ludzi czuje sie najlepiej i towarzystwa takich szukam. Musze jednak przyznac, ze tolkienowscz sa tacy i siacy i to, ze ktos zna tworczosc Mistrza jeszcze nic nie znaczy...a takich, ktorzy jak ja sa nalogowcami jest bardzo bardzo malo...przed pojsciem do lo w moim miescie nie znalam nikogo takiego.ani nawet troche zainteresowanych.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kto czyta Tolkiena w naszym otoczeniu? (Strona 4 z 10)

Skocz do: