Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

Temat: RotK: na planie "Powrotu króla"- TVN (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 18-12-2003 19:34    Temat wpisu: RotK: na planie "Powrotu króla"- TVN Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzisiaj o 23:40 na TVN będzie program "Władca Pierścieni - na planie 'Powrotu króla'"

źródło: http://tv.onet.pl/

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 18-12-2003 21:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A przy okazji tego programu można wziąc udział w "konkursie". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy Frodo Baggins pochodzi z: a) Shire, b) Rivendell, c) z Morii. No cóż... poziom konkursu baaardzo wysoki... Diabelski uśmiech Ratujcie bo go pobiję Złośliwy uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 18-12-2003 22:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mONA napisał(a):
A przy okazji tego programu można wziąc udział w "konkursie". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy Frodo Baggins pochodzi z: a) Shire, b) Rivendell, c) z Morii. No cóż... poziom konkursu baaardzo wysoki... Diabelski uśmiech Ratujcie bo go pobiję Złośliwy uśmiech
tiaaa, na pewno wyzszy od NKT Nic nowego. (offtop zostanie zmieniony jak tylko obejrze program Oczko Z przymrużeniem oka )

hmmmm... Szok ten film bedzie genialny...brak mi slow.... ale mzoe najpierw uwagi do samego programu:
"i ten film bedzie lubiany tak samo jak powiesc" Nic nowego
"saruman w helmowym jarze wytoczyl 10,000 orkow, na polach pelennoru czarny wladca rzuci ich az 600,000" Nic nowego Nic nowego Nic nowego. ktos juz o tym wspominal ironicznie chyba? o ile pamietam to Nifcia Z przymrużeniem oka... najczarniejsze sny sie sprawdzily.... czyli na Minas Tirith PJ da jakies 5,000 obroncow (szacujac wielkosc twierdzy w stosunku do H.Deep) vs. 600,000 orkow Szok.... blagam, tylko nie to.... scena moze i bedzie najlepsza w historii kinowej batalistyki, ale taka liczba mija sie z celem. Wynn Fonstad w swoim "Atlas of the Middle-Earth" mowi o 20,000 orkow... PJ przegial 30 krotnie? zobaczymy... program to masa spoilerow, trailerow kilkusekundowych itd. zaluje, ze nie nagralem Smutek, mysalem ze sie nei popisza, tak jak to bylo rok temu... ale coz... Uśmiech film juz za 2 tygodnie i te wielkie sceny walk Love. oby nie przesadzili z tą iloscia wojska Nic nowego.

Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 643

Wysłany: 19-12-2003 02:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż, nie wiem skąd wzięte są te liczby. W oficjalnym przewodniku do filmu podane są dwie inne. Łączna siła armii Saurona i sojuszników rzuconej przeciw Gondorowi miała wynosić mniej więcej 200 000 głów, z czego orków na samym Pelennorze miało być 50 000.

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Ithil
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 60

Wysłany: 19-12-2003 10:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Program obejrzałam.....i znowu odczuwam taką straszeczną zazdrość,że tamci ludzie mieli okazję w czymś takim uczestniczyć, a ja też bym kciała,a już nie mogę Spazmy Język Z przymrużeniem oka
Program dobry i jeśli już odpuścic PJ'owi część grzechów ,to trzeba przyznać,że ładny nam prezent noworoczny wyszykował Super śmiech
Tylko trochę potem będzie dziwnie....bo nie będzie już na co czekać Skrzywienie
No cóż może na prawdę tego Hobbita nakręcą Złośliwy uśmiech

....dlaczego mi sie wydaje ,że Elijah podczas wypowiedzi był bardziej nadęty od reżysera,scenarzystów i aktorów,którzy naprawdę dobrze wypadli? Jestem rozwalony Język

On mówi,że jest barankiem-
Lecz wiemy ,że to jest NOCHAL!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: RotK: na planie "Powrotu króla"- TVN (Strona 1 z 1)

Skocz do: