Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Boże Narodzenie 2003 (Strona 4 z 5)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Firiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 160

Wysłany: 20-12-2003 17:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie umiem składać życzeń. Skrzywienie Język
Zawsze się jąkam i nie wiem, co jeszcze dodać. (Na szczęście jąkania przez internet nie widać. Śmiech )

Dobrze, hm, więc życzę wam tego, czego sama chcę Z przymrużeniem oka :
Żebyście się w te Święta wreszcie wyspali Pserwa .
Żebyście nie odkładali całej nauki, robienia projektów i rysowania pracy semestralnej na po Sylwestrze Język .
Zeby wam postny barszczyk smakował (nawiasem mówiąc, nie zamierzam rezygnować z tradycji - wigilia jak zwykle u nas w domu będzie bezmięsna).
Żebyście za bardzo nie utyli Złośliwy uśmiech .
Żebyście przeżyli wspaniałe Boże Narodzenie - spokojne i szczęśliwe, i żeby prezenty, jedzenie i choinka nie przesłoniły wam rzeczy najważniejszych.

Wesopłych ŚwiąT!!!

Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 20-12-2003 19:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak niezwykle trafnie zauważyła Preciousss
Cytat:
I bądź tu Hobbicie oryginalny po trzech stronach takich życzeń Zdziwienie Love

cóż... Elf nie ma wcale lepiej Tiaaaa (może trzeba było się nie lenić Można zasnąć... i wpisać zaraz po Dis , lub najlepiej samemu założyć temat głową w mur Super śmiech )
więc do rzeczy...
Życzę Wam, moje kochane Meldis'y Girl 1 i Mellon'y Tom Bombadil wielce radosnych brawo i obfitych w Elfi Mikołaj Prezent Prezent Prezent Elfi Mikołaj Świąt Bożego Narodzenia Uśmiech .
Niechaj ogień przyjaźni nigdy nie wygaśnie w Waszych sercach, a film Pidżeja nie wyda się Wam taki straszny, jak się obawiacie Język Jestem rozwalony
Jedzcie Tort Tort Tort i świętujcie Piwko raz, dwa, raz, dwa, tempo! do woli, bez umiaru Elfik , ale i bez jakichkolwiek nieporządanych następstw Z przymrużeniem oka - niech w kuchni stoi ktoś inny Smażenie lembasa i inny też sprząta nazajutrz Ble Ble ;D Język Uśmiech
Oby zabawa Sylwestowa była huczna brawo Piwko a fajerwerki wspaniałe widzę gwiazdy

słowem...

Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Wszystkiego Najlepszego !!! Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Agarwaen
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 5

Wysłany: 20-12-2003 19:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nie umiem wymyślać orginalnych życzeń (moi przyjaciele najlepiej o tym wiedzą Z przymrużeniem oka ) , ale może coś wymyśle:

Życze wszystkim wesołych świąt Elfi Mikołaj , dużo wymarzonych prezentów pod choinką Prezent Prezent Prezent Prezent smacznego mięska sprośne, ew. meska szowinistyczna świnia!!! ;D Szeloba inie tylko Tort Tort Tort Tort pomidorem go! Super śmiech oraz udanego sylwka coś strasznego... Super śmiech złościć się, pokazywać kły i świetnej zabawy raz, dwa, raz, dwa, tempo! Smażenie lembasa nawet tym którzy spędzają je w kinach Uśmiech Elfik

dobra a teraz tak bardziej poważnie:
Życze wszystkim z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku dużo zdrowia, pogody ducha, prawdziwych przyjaciół, którzy was nie opuszczą na dobre i na złe, wytrwałości, cierpliwości i wszystkiego co najlepsze, abyście nigdy nie narzekali bo liczy się to co macie, a nie to co możecie zdobyć, bo możecie wszystko stracić...

WESOŁYCH ŚWIĄT Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Balrog
Powrót do góry

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 21-12-2003 04:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Preciousss napisał(a):
I bądź tu Hobbicie oryginalny po trzech stronach takich życzeń Zdziwienie Love
Da się Język
Mnóstwo Mellonów napisał(a):
Wszystkiego Najlepszego!
A ja dopowiadam:
Wszystkiego Jeszcze Lepszego! Elfi Mikołaj Prezent Pocałunek

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

maeglin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 126

Wysłany: 21-12-2003 04:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszystkiego najwszysceijsezgo Z przymrużeniem oka

Nwej pary skarpetek, długopisów piszących, budzików dobrze nastawionych, sprawnej klawiatury, nie zaodległego telewizora od kuchni, dużo kartek papieru, firanek w zielone (lub jak kto woli w niebieskie Pserwa ) paski, smacznej grochówki, krówek na łące, muszelek w morzu, kwiatków na niebie, kolorowych okładek, szczęsliwych kapselków Tymbarkowych, czasu więcej, czarno-białych zdjęc, łosi w parkach, ładowarek do telefonu, braku balrogów przed furtką (itd itp itt). Elfik Co złego to nie ja ;D Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj

Ugrunîlo

Wpisy: 349

Wysłany: 21-12-2003 10:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdziwienie Jesteście niesamowici i dziekuję za życzenia(w końcu też i do mnie są Pserwa ) i tym co juz się wpisali, i tym cio dopiero napiszą.

Życzę Wam tego wszystkigo co Wam już wyżej życzono Jestem rozwalony Elfik a najbardziej to nieoczekiwanej tolkienistycznej niespodzianki Prezent Elfi Mikołaj pod choinką Super śmiech , rodzinnej atmosfery w domciu i tutaj z otwartymi ramionami, i`m all your`s , zdróweczka Spox , spełnienia marzeń i ciągłaego napływu Język nowych, zeby było o cio wzdychać, wspaniałych pomysłów mam pomysł!!! i zapału do ich realizowania. I niezapomnianego Jestem rozwalony sylwestra Piwko

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

Celebrían

Wpisy: 298

Wysłany: 21-12-2003 11:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No to taaak ..... eee .... Wszystkiego najlepszego... spełnienia marzeń (ale nie dokońca żeby coś zostało za rok i następny i jeszcze następny... ) bogatego, hmm ja mam Mikołaja, a w każdym razie bogatego tego kto przynosi prezenty... smacznego jajka eee to chyba nie to świeto Jestem rozwalony ciepłej, radosnej atmosfery świąt... i pysznych lembasów Smażenie lembasa
Suilanna Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj Elfi Mikołaj niech Wasz cień nigdy się nie skurczy Pserwa

Then Celegorm no more would stay,
and Curufin smiled and turned away."
Powrót do góry

Watcher

Wpisy: 643

Wysłany: 21-12-2003 12:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Król powraca! Zakosztujcie wszyscy ciepła płynącego z Jego niebieskiej chwały Uśmiech

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Temat: Boże Narodzenie 2003 (Strona 4 z 5)

Skocz do: