Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Czy udało się wam przekonać kogoś do przeczytania WP,Hobbita (Strona 1 z 10)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ankiety Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy udało się wam namówić kogoś do przeczytania WP, Hobiita ilub innego dzieła Tolkiena
tak
75%
 75%  [ 109 ]
nie
12%
 12%  [ 18 ]
jeszcze nikogo nie namawiałem (am)
12%
 12%  [ 18 ]
Oddano głosów : 145

Autor Wiadomość
Olusinka
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 10-09-2003 19:03    Temat wpisu: Czy udało się wam przekonać kogoś do przeczytania WP,Hobbita Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pytanie jka w temacie...mi udało się przekonać do tego kuzyna...kuzyn przekonał swoją siostre a ona swoje koleżanki Elfik Rządzę Jestem za Super śmiech

Ostatnio zmieniony przez Olusinka dnia 11-09-2003 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 10-09-2003 22:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ja przekonalam mamę i brata, teraz pracuje nad tatą. Uśmiech
poz
tal

Beleg
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 157

Wysłany: 11-09-2003 07:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie udało się namówić trzy osoby. Było to jeszcze przed ekranizacją.
Teraz to PJ odwala za mnie brudną robotę Z przymrużeniem oka
Jedyne z czego mogę być dumny to fakt, że cała wspomniana trójka czyta bardzo mało, a dla rozrywki wręcz wcale.
Jeżeli chodzi o moich rodziców to nawet nie próbowałem Jestem rozwalony

Trzeba cieszyć się lotem i podziwiać widoki.
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 11-09-2003 08:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Łoj, u mnie poszło gładko. Z mojego polecenia Z przymrużeniem oka "Władcę" przeczytało już dobrze ponad 10 osób, na czym tylko ucierpiały moje tomiki ( w bibliotece tłumaczenie Skibniewskiej jest prawie nieosiągalne). Potem poszło łańcuchowo - znajomi polecili swoim znajomym (niestety najczęściej też mój egzemplarz Ratujcie bo go pobiję ).

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 11-09-2003 08:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja namówiłam moja najlepsiejszą przyjaciółkę Merilin Love , (niestety Śródziemie ją nie wciągneło Smutek ). Moja mama tez utknęła na prologu Ratujcie bo go pobiję
Ale (uwaga Alarm!! - cud Widziały gały co brały chwała wam, chylę czoła, dzięki ) mój młodszy brat złościć się, pokazywać kły , który ogólnie ma literaturowstręt Z przymrużeniem oka - wziął ode mnie książkę pewnego razu Książka .
Po skończeniu, na pytanie czy mu się podobało, odpowiedział " Taaa, spoko spoko Spox Jestem za , ja lubie o czarodziejach i innych takich..." Pserwa jego funfle niestety wymiękli i łańcuszek narybku przyszłych fanów WP się skończył Powstrzymywany płacz

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Oski
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 28

Wysłany: 11-09-2003 12:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hmm, najpierw udało mi się przekonać jedną siostrę do Hobbita i WP, teraz przekonuje młodszą siostrę.

Z kolei ojcu kiedy wyjeżdzał do roboty na statek zapakowałem do walizki "Władcę Pierścieni" i załamałem się, kiedy skończył na... przedmowie Łozińskiego (którą uznał już za początek książki oops, zawstydzenie)

Aha, i jeszcze jeden mój znajomy i jego brat, którym pożyczyłem "Władcę" do poczytania.

They're wasted and gone"

www.forum.narilvatar.prv.pl
Powrót do góry

Earwen
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 30

Wysłany: 11-09-2003 13:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Starałam się nawracać wszystkich Język , choć nie zawsze mi się to udawało Jestem rozwalony Największym sukcesem dla mnie było zmuszenie rodziców Z przymrużeniem oka - tato zrezygnował (jak stwierdził - z braku czasu Język ), mama jednak wpadła... (teraz jej siłą wpycham Silmarillion - zobaczymy co z tego wyjdzie Śmiech ) Razem namówiłyśmy moją ciotkę, która jest teraz w trakcie Drużyny Elfik
Nio i namówiłam jeszcze Karolkę Z przymrużeniem oka i paru znajomych Śmiech wkrótce do grona forumowiczów dołączy kolejna tolkienocholiczka Z przymrużeniem oka także przeze mnie (częściowo) nawrócona Super śmiech

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Earwen dnia 15-09-2003 09:23, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry

EmmaScyther
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 11-09-2003 14:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trzy koleżanki zostały namówione :>
Dobrze spełniony obowiązek, ale namęczyłam się nieźle.

"Belkar is a horrible, loathesome, supremely selfish creature who behaves contemptibly, laughs at the pain of others, has no manners whatsoever, and whose mental acuity would be compared unfavorably to that of a table."
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Czy udało się wam przekonać kogoś do przeczytania WP,Hobbita (Strona 1 z 10)

Skocz do: