Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Dotychczas żyłem tylko myślą o dojściu do Rivendell i mam nadzieję, że nie będę musiał wędrować dalej. Bardzo mi przyjemnie tak odpoczywać beztrosko. Przez cały miesiąc tułałem się i używałem przygód, uważam, że to dość, przynajmniej jak na moje upodobania." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Prośba o przekazanie 1% podatku (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 14-02-2015 22:13    Temat wpisu: Prośba o przekazanie 1% podatku Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Bardzo proszę o pomoc - przekazanie 1% podatku dla córki mojej znajomej, dla siedmioletniej Nikoli Kurpas, cierpiącej na czterokończynowe porażenie mózgowe.

Nikolka jest wcześniakiem - urodziła się w 31 tygodniu ciąży. Mierzyła 38 cm, ważyła 1400 gram. Przez kilka tygodni musiała być w inkubatorze podpięta do respiratora. Miała wtedy kilka wylewów krwi do mózgu i niemogła samodzielnie oddychać. W wyniku niedotlenienia mózgu wystąpiło u niej czterokończynowe porażenie mózgowe obejmujące nogi oraz ręce wraz z osią tułowia oraz szyi.

Intensywna, bardzo kosztowna rehabilitacja jest konieczna, aby dziewczynka mogła w ogóle w przyszłości sama usiąść.

Dlatego Wasza pomoc jest tak ważna i dlatego o nią proszę.

Wszelkie informacje na blogu:
https://nikoleczkak.wordpress.com/

Numer KRS: 0000037904
Cel szczegółowy: Kurpas Nikola

Proszę też bardzo - podajcie tę informację dalej, przekażcie znajomym, niech jak najwięcej ludzi pomoże.

Podaję też adres e-mail babci Nikolki, w razie jeśli ktoś chciałby wiedzieć więcej, bardziej się zaangażować itp.
Powrót do góry

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 10-09-2015 14:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na 14 września zaplanowano wyprawę w góry dla Nikolki.
W związku z tym pojawił się apel:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/Elbrus-Razem-Damy-Rad%C4%99-Apel-O-Pomoc-Dla-N ikolki-1639602139657888/timeline/

W miarę możliwości proszę o pomoc, każdy grosz się liczy.

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 10-09-2015 21:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzisiaj opublikowano filmik o Nikolce, w którym jej mama i babcia wypowiadały się o niej oraz wyprawie w góry Kaukazu:

Link

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 11-01-2016 16:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję za dotychczasową pomoc i ponawiam prośbę o przekazanie 1% podatku dla Nikolki Uśmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Prośba o przekazanie 1% podatku (Strona 1 z 1)

Skocz do: