Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Jak trafiliście na Forum? (Strona 1 z 29)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nenya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 146

Wysłany: 01-09-2003 13:54    Temat wpisu: Jak trafiliście na Forum? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No własnie. Jak trafiliscie na Forum???

Z wyszukiwarki, z opini na czyjejś stronie, przypadkiem, czy specjalnie, a moze ktos wam polecił???

Ja (z tego co pamiętam) szukałem jakiejś galerii (polskiej) z Tedem Nasmithem i trafiłem na stronę www.tolkien.com.pl , a tam - jak wiadomo - znalazłem odnośnik pt. "Forum". poczytałem trochę postów, zajrzałem pare razy i pomyslałem "A, co mi tam! Zarejestruję się!".

Po kilku dniach narodził się Nenya... i się zaczęło Uśmiech

A teraz "opowiedzcie mi swoją historię" Pserwa Elfik
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 01-09-2003 14:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja trafiłam na Forum przez Tolk Folk (a właściwie przez Elka, który kiedyś powiedział mi o istnieniu takiego forum i podał adres).

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Galadhorn
Strażnik Północy

Wpisy: 873

Wysłany: 01-09-2003 14:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja dowiedziałem się o Forum i o tym jak jest ciekawe od Toma Goolda i Nifrodel. Jestem im za to bardzo wdzięczny.

J.R.R. Tolkien, Zapiski Klubu Mniemań
Powrót do góry

Adan
Homo sapiens mediterralis

Wpisy: 727

Wysłany: 01-09-2003 14:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cóż było to w zamierzłych czasach (jak dobrze powspominać)Język. Wpisałem Tolkien do wyszukiwarki i wyrzuciła mi Forum Tolkienowskie, Niezapominke i Barahira i coś tam jeszcze. Szybko zorientowałem się, że druga i trzecia odnoszą się do pierwszej, a sokro tak to warto się zarejestrować. Gdy się zapisałem, na forum było mniej niz 30 osób.
Night of fears.
Finding my way through the dark black forest,
Where the sun never shines,
Dew is the sweat of the nightingales,
Toiling all night, singing.
Powrót do góry

Ancestor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 136

Wysłany: 01-09-2003 16:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ha, dobre pytanie! Super śmiech
Z dumą powiem, że Forum odkryłem sam, zdaje się, że przez którąś z zrzeszonych w nim stron. Było to dawno, już w samych początkach jego istnienia. Uśmiech Niestety wtedy mój dostęp do netu ograniczał się tylko do kafejek, więc dłuuugo się nie rejstrowałem. Pozostawało tylko zgrzytanie zębów, gdy nieraz miałem jakąś genialną myśl, by odmienić bieg jakiejś dyskusji... Język Albo, gdy miałem świetny pomysł na nowy topic... tyle, że ktoś mnie uprzedzał i chwała oraz zaszczyty przypadały komuś innemu Super śmiech Pserwa

Misiek_h
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 01-09-2003 21:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja szukałem na stronie Barahira rysunków inspirowanych Tolkienem i przypadkiem zauważyłem linka, klikłem i zostałem Z przymrużeniem oka

Xulime
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 02-09-2003 09:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Od początku mojej niedługiej przygody z internetem "byłam na tropie". Namierzałam jednak głównie ciekawsze strony tolkienowskie. Na forum zaczęłam trafiać przechodząc kolejno np. z Niezapominki, ze strony Barahira, spod Rozbrykanego Balroga oraz spod innych "zrzeszonych" wyżej wymienionych. I ciągle "spadałam" w to jedno miejsce. W końcu zostałam na dłużej, poczytałam i jak mam możliwość /dostęp i czas!!!/ to wracam - lubię tu bywać.

To do następnego...
Powrót do góry

gen
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 02-09-2003 19:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja dowierdziałem sie o tym forum od pewnej osoby, dla podpowiedzi powiem że od założyciela tego tematu. Język
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następna

Temat: Jak trafiliście na Forum? (Strona 1 z 29)

Skocz do: