Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

Temat: Rysunek z "Pictures by J. R. R. Tolkien", nr 37 (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 518

Wysłany: 07-09-2009 19:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ech, Nic nowego pisałem w tym samy czasie co Sirielle.
Zwracałem uwagę na druga postać, leżaca pod największym drzewem, której nie mogłyście się dopatrzeć. To co ma przy sobie Beleg to zapewne czarny miecz. Także wydaje mi się, że Gwindor był blondynem. Turina mimo usilnych prób, nie wypatrzyłem...

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!

Ostatnio zmieniony przez Ominous dnia 07-09-2009 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 07-09-2009 19:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej na tym od Galadhorna tez go znalazlam. Na tym od ciebie wytypowalam miejsce gdzie moze byc elf, natomiast nie potrafilam dojrzec jego czesci ciala, rece wzielam za stopy Śmiech y co to za 2 pzedmioty kolo niego?
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3814

Wysłany: 07-09-2009 19:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lampa feanoriańska:
Cytat:
The other is Gwindor of Nargothrond, lying exhausted after his escape from the mines of Angband, with his lamp beside him.
http://tolkiengateway.net/wiki/Image:J.R.R._Tolkien_-_Fangorn_Forest.jp g

- czego bym się pewnie w życiu nie domyśliła bez opisu Z przymrużeniem oka

Ominous, przywróć wpis Jestem za Może się dopatrzyłeś Túrina?

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 07-09-2009 20:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ale tam leza chyba 2 przedmioty? Jeden jakis czerwony trojkat Zdziwienie co to jest? Wyglada jak skradziony kapelusz Sarumana the Red od Bakshiego Jestem rozwalony To czarne zreszta tez wyglada jak kapelusz. Ktory z nich jest lampa? Albo to jest jakas lampa zlozona? Super śmiech Czy mi sie tak wydaje (do kitu ekran) albo Beleg jest rudawy i ma brode?
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3814

Wysłany: 07-09-2009 20:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Racja Z przymrużeniem oka Nie wiem co to jest.

Beleg jest brodaty,ale na tym rysunku naprawdę niewiele widać, to może być tylko wynik grubszej kreski. Nie mam pojęcia, ale ktoś już o tym dyskutował. W opisach Beleg brody nie ma, na bank JRRT by o tym wspomniał, bo to rzecz zbyt rzadka.

Ominous, też mi się wydaje że wg opisów Gwindor był blondynem, wobec czego nie traktowałabym tego rysunku jako punktu odniesienia dla wyglądu postaci.

BTW, chwilowo skopałam obrazek an TG, więc oglądajcie ten z załącznika na forum. Co chcę cos poprawić to im tam psuję, ale to nie moja wina tym razem, jakis błąd php wywaliło Jestem rozwalony

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Rysunek z "Pictures by J. R. R. Tolkien", nr 37 (Strona 3 z 3)

Skocz do: