Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Heroes of Might&Magic -pachnie Śródziemiem ;) (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 24-03-2005 12:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pożyjemy -zobaczymy Język
A czekając na Piątkę, może zrobimy sobie tymczasem jakąś giełdę mapek? Moznaby się przez PW umówić co do wysyłania pliczków (zzipowanych). Ja właśnie skończyłem po kilkunastu godzinach grania walkę ze swoją pierwszą mapką (XL, bo lubię grać długo). Nawet jestem z niej zadowolony. Jeszcze parę kosmetycznych poprawek (trzeba dodać jakieś Ołtarze wymiany artefaktów, bo sakiewki się bohaterom zatykają Jestem rozwalony ) i mogę podesłać do skrytykowania Złośliwy uśmiech

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

szalcia
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 133

Wysłany: 14-07-2005 11:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli tylko ukończyśz swoją mapę, to proszę o kontak. Bardzo lubię tę grę, choć nie jestem w niej mistrzem, ale miło byłoby zagrać z kimś z forum. Wielkie pozdrowienia
Powrót do góry

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 19-07-2005 12:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem rozwalony Szalcia, to otwórz wreszcie to PW z plikiem -bo czeka już dość długo... Język
taki offtop to był Ble Ble ;D

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

spoxgreq
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 58

Wysłany: 23-02-2006 15:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Naturalnie HOMM3 to moja wielka gra, na którą swego czasu straciłem całe wakacje Pserwa Wraz z dodatkami, bo sama jest zbyt mało obszerna. Też zaczynałem Bastionem(jak każdy Elfik ) , ale przerobilem juz wiekszosc zakmow w ciagu tych dziesiątek godzin gry i ulubione są inne Uśmiech Ale Bastion tez super.

HOMM4 jest dla dzieci, jest cukierkowa, sa gorsze rozwiązania i w ogole nie dziwmy sie ze spotkala sie z taka ostrą reakcją fanow. Sprzedala sie cienko mimo beszczelnej kampanii (karty w chipsach) dla dzieciaków.

HOMM5 to troche inni twórcy już. Gra moze troche powrocic do HOMM3, ale to nie bedzie to, zobaczycie. Jest to 3D i te nowe rzeczy sa ciezkie do akceptacji dla starcyh fanów. Wydaje mi sei ze HOMM3 pozostanie an zawsze grywalny i kultowy, ale poczekajmy do premiery HOMM5 wkrótce.

Slawin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 123

Wysłany: 23-02-2006 21:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A wiadomo już kiedy mniej więcej będzie premiera nowych Herosów? HoM&M IV to dla mnie straszna porażka. III jest po prostu nie do przebicia. Może grafika nie jest trójwymiarowa, ale świetnie pasuje do klimatu. Nie od dzisiaj wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego Nic nowego

Galadin
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 12-06-2009 12:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Stary temat odkopuję, ale trafiłem na dwie ciekawe mapki o Śródziemiu do Heroes 3, poniżej link do mojego ftp

http://members.lycos.co.uk/coremander/Heroes3/

Jeszcze nie testowałem, sprawdzałem w edytorze, wyglądają apetycznie. Mam w planach zrobienie czegoś podobnego ale w innej erze. Gdy będzie gotowa to oczywiście się podzielę. Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Heroes of Might&Magic -pachnie Śródziemiem ;) (Strona 2 z 2)

Skocz do: