Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"A Elbereth Gilthoniel,
Silivren penna miriel,
O menel aglar elenath!
Na-chaered palan-diriel
O galadhremmin ennorath,
Fanuilos, le linnathon
Nef aear, si nef aearon!"
 , Władca Pierścieni

Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? (Strona 2 z 25)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Haletha
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 242

Wysłany: 27-05-2003 18:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zadziwiające są ścieżki ludzkich umysłów, co uswiadomiła mi Nairael wysuwając kandydaturę Catherine Zeta Jones, bo...i ja o niej myślałam!!!. Niestety (stety?) Nai okazała się szybsza Jestem rozwalony . Wrodzona nieśmiałość Pserwa i skromność Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! powstrzymała mnie od napisania o niej, ale gdy zobaczyłam, że I`m not the only one to już sie nie krępuję raz, dwa, raz, dwa, tempo! Diabelski uśmiech . A więc sądzę, że pani Jones nadaje się wprost idealnie...tyle że IMHO...do roli Meliany... Zawstydzenie ... Monica Belucci bardzo piękną i seksowną kobietą jest, ale...brakuje mi w niej tej jakiejś nieokreślonej elfiej lekkości, że się tak wyrażę. Nieodparcie kojarzy mi się z femme fatale i sexbombą, Meliana raczej była innym typem kobiety. Natomiast twierdzę - za co pewnie bęcki stąd i zowąd posypią się na mnie gęsto - , że Catherine Zeta Jones jest już na Luthien nieco zbyt...stara... Ale kto wie? Może to mogłoby być dla tych pań wyzwaniem - zagranie bohaterek pozornie do nich niepasujących? Takie rzeczy już się zdarzały a i WETA workshop swój fach zna Super śmiech Spox
Powrót do góry

Vainamoinen
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 456

Wysłany: 27-05-2003 19:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miłe panie Uśmiech

Monica Bellucci
Będę się upierał przy Melianie, ale to tylko IMHO i nie bijcie Uśmiech

Sting
Kategorycznie NIE. Jest niestety za stary jak na elfa. A śpiewać w filmie każdy może. Polecam po raz kolejny Queen of the Damned, gdzie S. Townsend śpiewa głosem Davida Draimana.

Catherine Zeta-Jones
Ok, ok. Ale dwa warunki. Musiałaby schudnąć Uśmiech i WETA Workshop miałaby peeeełno pracy.
A moim typem i tak jest Natalie Portman.
Powrót do góry

Miriell
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 28-05-2003 08:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja również w roli Meliany widzę Belucci. A z polskiej obsady- Kayah.
Powrót do góry

Elenai

Wpisy: 535

Wysłany: 28-05-2003 09:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Vainamoinen napisał(a):

Sting
Kategorycznie NIE. Jest niestety za stary jak na elfa.

Chcesz żeby pobiła Cię kobieta Vain? Jestem rozwalony Nic nowego Z przymrużeniem oka
A Hugo to jaki jest? Poza tym, młodszemu aktorowi trudnobyłoby zagrać doświadczenie i majestat. Poza tym, nie chodzi o to ile ma lat, ale jak wygląda, a wyglada świetnie IMHO Ble Ble ;D Język Mam coś dla ciebie

Dla mnie MEliana to może być np. powiedzmy Isabelle Adjani

A Zeta i Natalie sa zbyt rozpoznawalne, chociaż Natalie moglaby być, lubie ją Uśmiech
Jak dla mnie typem urody jaki reprezentuje Luthien to mlodziutka Sinead o'Connor np. w teledysku "Nothing compares 2 U" - jak będę miala czas to zrobie jej fotomontarz z włosami, wtedy zobaczycie co mam na myśli Śmiech

Aha, i jeszcze Jude LAw w roli ktoregoś z wrednych synów Feanora Uśmiech

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 28-05-2003 11:34    Temat wpisu: Re: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli chodzi o żeńską obsadę Silmarillionu Uśmiech to moje propozycje kształtują się następująco Język :
Luthien Claire Forlani
Aktorka, która ma delikatną urodę, a zarazem potrafi grac postacie bardzo zdecydowane Jestem za Jestem za Jestem za
Melian Isabelle Adjani albo Madelaine Stowe Jestem za
Mają bardzo ciepłą urodę, pasującą do czaru, który roztacza wokół siebie Melian
Nienor Sophie Marceau Jestem za
aktorka o dużych umiejętnościach, które byłyby bardzo pomocne w odtworzeniu tej postaci Uśmiech Saurona ;D chociaż równie dobra (albo nawet lepsza Uśmiech ) byłaby Natalie Portman Jestem za Jestem za

Natomiast Zeta Jones ma zbyt ostrą i wyzywającą urodę, która zupełnie nie pasuje mi do Luthien Nie Nie Poza tym, jest za stara Jestem rozwalony

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Vainamoinen

Wpisy: 456

Wysłany: 28-05-2003 15:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenai napisał(a):
Chcesz żeby pobiła Cię kobieta Vain? Jestem rozwalony Nic nowego Z przymrużeniem oka

Mogą być problemy natury technicznej Uśmiech

Cytat:
A Hugo to jaki jest?

Hugo gra półelfa, a to różnica.

Cytat:
Poza tym, młodszemu aktorowi trudnobyłoby zagrać doświadczenie i majestat. Poza tym, nie chodzi o to ile ma lat, ale jak wygląda, a wyglada świetnie IMHO Ble Ble ;D Język Mam coś dla ciebie

Mnie się mężczyźni z definicji nie podobają, ale Sting nie podoba się także mojej żonie Uśmiech

Cytat:
A Zeta i Natalie sa zbyt rozpoznawalne, chociaż Natalie moglaby być, lubie ją Uśmiech

LOL Natalie Portman popularaniejsza od Stinga?! Uśmiech

Cytat:
Aha, i jeszcze Jude LAw w roli ktoregoś z wrednych synów Feanora Uśmiech

Np. Maedhrosa.

Gdyby powstał taki film jak Silmarillion, w głównych rolach musieliby grać bardzo znani aktorzy, żeby już pierwsza część ekranizacji nie była klęską finansową. Dlatego też:
Joaquin Phoenix jako Feanor
Keanu Reeves jako Fingolfin
Powrót do góry

nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 28-05-2003 15:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Vania napisał(a):
Joaquin Phoenix jako Feanor

Co nie to nie! Ja bym tego nie przezyla! Moze to dlatego ze zbyt ostro sobie wyobrazam te postac... Szczerze mowiac nie wiem kto by mogl zagrac Feanora, ale opisze wam swoja wizje, moze cos znajdziecie Z przymrużeniem oka :

Czarne jak wegiel wlosy- lsniace ksiezycowa poswaita ( ;P ). Waska twarz i ostre rysy. Kulminacja sa oczy: przenikliwe wpatrzone gdzies w dal. Waskie wargi na ktorych zastygl lekki, prawie niedostrzegalny usmiech. Powinien miec taka postawe i wyraz twarzy, zeby kazdy kto sie na niego patrzy czul lek, podziw i szacunek... Lecz najwazniejsza jest tajemnica, ktora jest ukryta w glebi duszy i oslonieta zadziwiajacym, odleglym spojrzeniem...

No coz... Ile zyja na tymswiecie kogos takiego nie widzialam... smutna rezygnacja jak cos znajdziecie, to bardzo prosze Jestem rozwalony

Riana-LuinLoth
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 28-05-2003 19:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo podoba mi sie propozycja Claire Forlani, a Zeta rzeczywiście jest IMHO troche zbyt sexowna oops, zawstydzenie szczególnie po Chicago jej wizerunek jakoś mi nie pasuje...
Za to nikt nie przychodzi mi do głowy jesli chodzi o Feanora Widziały gały co brały
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następna

Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? (Strona 2 z 25)

Skocz do: