Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? (Strona 3 z 25)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 535

Wysłany: 29-05-2003 13:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Vainamoinen napisał(a):
Elenai napisał(a):
Chcesz żeby pobiła Cię kobieta Vain? Jestem rozwalony Nic nowego Z przymrużeniem oka

Mogą być problemy natury technicznej Uśmiech

Nie będzie problemów, bo sam powiedziałeś że kobiet nie bijesz Śmiech Język

Cytat:
Cytat:
A Hugo to jaki jest?

Hugo gra półelfa, a to różnica.

Z wyglądu nie ma różnicy, przecież w WP sa opisy że Elrond wyglądał młodo, pozatym jest jadą z piekniejszych postaci w Środziemiu (z takim pochodzeniem - nie dziwota Śmiech)

Cytat:
Cytat:
Poza tym, młodszemu aktorowi trudnobyłoby zagrać doświadczenie i majestat. Poza tym, nie chodzi o to ile ma lat, ale jak wygląda, a wyglada świetnie IMHO Ble Ble ;D Język Mam coś dla ciebie

Mnie się mężczyźni z definicji nie podobają, ale Sting nie podoba się także mojej żonie Uśmiech

Kwestia gustu Uśmiech

Cytat:
Cytat:
A Zeta i Natalie sa zbyt rozpoznawalne, chociaż Natalie moglaby być, lubie ją Uśmiech

LOL Natalie Portman popularaniejsza od Stinga?! Uśmiech

ech... Oh nie! Przeciez od razu mowiłam że rozpoznawalność jest wadą Stinga, rozmawiamy przecież czysto teoretycznie - zakladając że nie bylby tak znany bylby idealny

Cytat:
Cytat:
Aha, i jeszcze Jude LAw w roli ktoregoś z wrednych synów Feanora Uśmiech

Np. Maedhrosa

Raczej jednego z tych, którzy pojawiają sie w Lay of Leithian

Cytat:
Gdyby powstał taki film jak Silmarillion, w głównych rolach musieliby grać bardzo znani aktorzy, żeby już pierwsza część ekranizacji nie była klęską finansową. Dlatego też:
Joaquin Phoenix jako Feanor
Keanu Reeves jako Fingolfin

Joaquin Phoenix jako Feanor - nie, nie, nie! Jednak Keanu jako Feanor bylby lepszy.

nairael napisał(a):
Szczerze mowiac nie wiem kto by mogl zagrac Feanora, ale opisze wam swoja wizje, moze cos znajdziecie :

Mi na myśl przychodzi Ralph Fiennes - w charakteryzacji mniej wiecej jak w Wichrowych Wzgórzach

Nifrodel napisał(a):
Nienor Sophie Marceau
aktorka o dużych umiejętnościach, które byłyby bardzo pomocne w odtworzeniu tej postaci chociaż równie dobra (albo nawet lepsza ) byłaby Natalie Portman

Nif, ale do roli Nienor po prostu stworzona jest Maria Bonnevie Uśmiech (Jerusalem, 13 wojownik)

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Powrót do góry

Vainamoinen

Wpisy: 456

Wysłany: 29-05-2003 18:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenai napisał(a):
Nie będzie problemów, bo sam powiedziałeś że kobiet nie bijesz Śmiech Język

Problem techniczny typu "ja tu ty tam".

Cytat:
Cytat:
Cytat:
A Hugo to jaki jest?

Hugo gra półelfa, a to różnica.

Z wyglądu nie ma różnicy, przecież w WP sa opisy że Elrond wyglądał młodo, pozatym jest jadą z piekniejszych postaci w Środziemiu (z takim pochodzeniem - nie dziwota Śmiech)

Hugo Weaving nie jest opisem z książki. Jest wyraźnie starszy od aktorów grających elfów, więc coś w tym chyba jest?

Cytat:
ech... Oh nie! Przeciez od razu mowiłam że rozpoznawalność jest wadą Stinga, rozmawiamy przecież czysto teoretycznie - zakladając że nie bylby tak znany bylby idealny

Gdyby nie był tak znany, to byś go nie zaproponowała Z przymrużeniem oka

Cytat:
Joaquin Phoenix jako Feanor - nie, nie, nie! Jednak Keanu jako Feanor bylby lepszy.

Jak na czacie powiedziałem "Keanu Reeves jako Feanor" to krzyczeli, że nie, napisałem więc Phoenix jako Feanor, o krzyczą, że chcą jednak Keanu...

nairael napisał(a):
Mi na myśl przychodzi Ralph Fiennes - w charakteryzacji mniej wiecej jak w Wichrowych Wzgórzach

Jakby Ci to delikatnie wyjaśnić... hm... może tak: on jest beznadziejnym aktorem Jestem rozwalony

To może ja się ośmielę zaproponować dwóchValarów?

Patrick Stewart wiecznie w czarnym kapturze na głowie jako Mandos...

Brent Spiner jako jego brat Lorien.

Taki smaczek Jestem rozwalony
Powrót do góry

Watcher

Wpisy: 643

Wysłany: 29-05-2003 18:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Phoenix na Feanora! Najjaśniejsza gwiazda Gladiatora, magnetyczny, ciekawy, potrafi zagrać lekko sfiksowane postacie z poczuciem osobistej misji. Vain Rządzę

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 29-05-2003 18:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenai napisał(a):
Nairael napisał(a):
Szczerze mowiac nie wiem kto by mogl zagrac Feanora, ale opisze wam swoja wizje, moze cos znajdziecie

On mi sie kojarzy wylacznie z rola Oniegina w ktorym Tatiane zagrala nasza Liv Język ... hehe no nie zbyt...
Ja dalej nie wiem kto, ale jestem juz w 99% pewna ze musi go zabrac aktor zydowski. Nie jest to kwestia jedynie wygladu (czarne wlosy ostre rysy), chodzi mi generalnie o oglone pokrywienstwo miedzy calym narodem zydowskim a Noldorczykami. Obydwa zostaly wyrozniieni i obdarzeni ogromnymi talentami i wlasnie przez to skazali siebie na cierpienie (dokonujac oczywoscie Wyboru Z przymrużeniem oka ). No i dlatego Feanora powinien zagrac zyd Miłość, Zakochanie

Elenai napisał(a):
Nirodel napisał(a):
Nienor Sophie Marceau
aktorka o dużych umiejętnościach, które byłyby bardzo pomocne w odtworzeniu tej postaci chociaż równie dobra (albo nawet lepsza ) byłaby Natalie Portman

Nif, ale do roli Nienor po prostu stworzona jest Maria Bonnevie (Jerusalem, 13 wojownik)

Ja tez jestem za M. Bonnevie. Jak trafnie zauwazyla Elenai Marie jest sworzona dla takiego typu rol i charakteryzacja jest faktycznie zbedna a to wielki plus. Zagralaby IMHO siebie nie jest to tak bardzo skomplikowane jak wcielenie sie w kogos calkiem odmiennego, ale efekt jest zawsze dobry.

EmmaScyther
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 29-05-2003 20:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moje dwa typy:

Nie wiedzieć czemu, jako Berena widzę wyraźnie Gary'ego Oldmana. Nie powiem, żeby Gary był jakiś tam wybitnie młody, ale charakteryzacja potrafi wszystko...
Zdjęcie pierwsze jest zasadniczo normalne, ale drugie...od razu skojarzył mi się Beren przybywający do Doriath...zmordowany i tak dalej...

Nie mogłam wygonić z wizji Keanu Reevesa jako Kelegorma. Nie po tym zdjęciu.
Po prostu nie mogłam.

Byłabym zapomniała - Phoenix na Feanora! =) niesamowity aktor =)

I nie krzyczcie...:>

"Belkar is a horrible, loathesome, supremely selfish creature who behaves contemptibly, laughs at the pain of others, has no manners whatsoever, and whose mental acuity would be compared unfavorably to that of a table."
Powrót do góry

Haletha
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 242

Wysłany: 29-05-2003 20:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Rzeczywiście, wiek Gary`ego to spory problem, a że mnie akurat podoba się Love taki brzydki (to takie moje małe zboczenie Elfik Jestem rozwalony ) jaki jest, nie widziałby mi się najlepiej w grubej na centymetr tapecie na twarzy...ale dzięki niemu wpadłam na pomysł kolejnej kandydatki do roli Meliany (czyżby najczęściej obsadzana postać z Silma? Super śmiech ), mianowicie Demi Moore...tylko mi tu bez żadnych dogadywań, że stara! Jest piękniejsza od niejednej smarkuli a i zmarszczek chyba nie ma, a te oooooczy... Oko Oko Love
Powrót do góry

nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 29-05-2003 21:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Haletha napisał(a):
wpadłam na pomysł kolejnej kandydatki do roli Meliany (czyżby najczęściej obsadzana postać z Silma? ), mianowicie Demi Moore...tylko mi tu bez żadnych dogadywań, że stara! Jest piękniejsza od niejednej smarkuli a i zmarszczek chyba nie ma, a te oooooczy...

Hal! To jest prawdziwa telepatia, jak to ty mowisz: "Z ust mi to wyjelas"
Złośliwy uśmiech ... Tez orazu pomyslalam ze Demi moglaby cosik zagrac, ale nie melian, jak na Melian za malo ma w sobie ciepla, milosci, madrosci, wyrozumialosci, to jest IMHo niezbedne dla tej postaci a z palca tego sie nie wydusi...
Jak dla mnie najlepsza jest kandyatka Nif- Madeleine Stowe, uprzedzam ze zadnego filmu z nia nie ogladalam i sadze tylko po zdjeciach.

Avari

Wpisy: 566

Wysłany: 29-05-2003 22:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nairael napisał(a):
Haletha napisał(a):
wpadłam na pomysł kolejnej kandydatki do roli Meliany (czyżby najczęściej obsadzana postać z Silma? ), mianowicie Demi Moore...tylko mi tu bez żadnych dogadywań, że stara! Jest piękniejsza od niejednej smarkuli a i zmarszczek chyba nie ma, a te oooooczy...

Tez odrazu pomyslalam ze Demi moglaby cosik zagrac, ale nie melian, jak na Melian za malo ma w sobie ciepla, milosci, madrosci, wyrozumialosci, to jest IMHo niezbedne dla tej postaci a z palca tego sie nie wydusi...

A może Demi zagrałaby Morwenę ??? Zawsze wyobrażałam ją sobie jako wyniosłą, dumną i zimną kobietę - więc Demi Moore byłaby w sam raz Złośliwy uśmiech

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następna

Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? (Strona 3 z 25)

Skocz do: