Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Balrog i Lord of the Rings TCG League Kit (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 16-01-2002 14:17    Temat wpisu: Balrog i Lord of the Rings TCG League Kit Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pokazano kartę Balroga
Karta Balrog

oraz wypuszczono coś o nazwie Lord of the Rings TCG League Kit nie do końca zrozumiałem czy to jest jakiś bonus kolekcjonerski czy dodatkowa gra?

jedI
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 16-01-2002 16:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Myślałem, że Balrog będzie trochę potężniejszy ale to w końcu nie common, nie uncommon, nie rer tylko jakieś dziwne P- czyżby Premium ?
No cóż sugerowałoby to, że wyjdzie jeszcze jeden lepszy Balrog. I dlaczego ten Balrog jest do kultury Moria ? Przecież był to twór Morgotha, ja oczekiwałem, że będzie albo do Saurona albo stworzy zupełnie osobną kulturę.
Powrót do góry

kag
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 16-01-2002 17:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

jedI napisał(a):

Myślałem, że Balrog będzie trochę potężniejszy ale to w końcu nie common, nie uncommon, nie rer tylko jakieś dziwne P- czyżby Premium ?
No cóż sugerowałoby to, że wyjdzie jeszcze jeden lepszy Balrog. I dlaczego ten Balrog jest do kultury Moria ? Przecież był to twór Morgotha, ja oczekiwałem, że będzie albo do Saurona albo stworzy zupełnie osobną kulturę.

spokojnie to dopierO Balrog ver. 1.0 a moze nawet Beta Z przymrużeniem oka jeszcze dodatki przed nami, poprawki i korekty ...zadamy potezniejszego Balroga
Powrót do góry

Crane
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 50

Wysłany: 16-01-2002 19:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten Balrog to karta promo - która będzie w podstawce Mines of Moria, tak jak karty Gandalf i Aragorn, które znajdują się w podstawkach z premiery.
Jeśli oczywiście czegoś nie pokręciłem Śmiech

Co się zaś tyczy League Kit - to jest to specjalny zestaw do prowadzenia rozgrywek ligowych - plakaty, dziennik ligowy i karty, które mają być nagrodami w rozgrywkach.
Powrót do góry

jedI
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 22-01-2002 19:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pokazali też nowego Witch-Kinga, zdjątko fajne, ale trochę dziwna ta zasada, wahał bym się czy włożyć tą wersję zamiast tej z Fellowshipu.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Balrog i Lord of the Rings TCG League Kit (Strona 1 z 1)

Skocz do: