Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Balrog i Lord of the Rings TCG League Kit (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 16-01-2002 14:17    Temat wpisu: Balrog i Lord of the Rings TCG League Kit Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pokazano kartę Balroga
Karta Balrog

oraz wypuszczono coś o nazwie Lord of the Rings TCG League Kit nie do końca zrozumiałem czy to jest jakiś bonus kolekcjonerski czy dodatkowa gra?

jedI
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 16-01-2002 16:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Myślałem, że Balrog będzie trochę potężniejszy ale to w końcu nie common, nie uncommon, nie rer tylko jakieś dziwne P- czyżby Premium ?
No cóż sugerowałoby to, że wyjdzie jeszcze jeden lepszy Balrog. I dlaczego ten Balrog jest do kultury Moria ? Przecież był to twór Morgotha, ja oczekiwałem, że będzie albo do Saurona albo stworzy zupełnie osobną kulturę.
Powrót do góry

kag
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 16-01-2002 17:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

jedI napisał(a):

Myślałem, że Balrog będzie trochę potężniejszy ale to w końcu nie common, nie uncommon, nie rer tylko jakieś dziwne P- czyżby Premium ?
No cóż sugerowałoby to, że wyjdzie jeszcze jeden lepszy Balrog. I dlaczego ten Balrog jest do kultury Moria ? Przecież był to twór Morgotha, ja oczekiwałem, że będzie albo do Saurona albo stworzy zupełnie osobną kulturę.

spokojnie to dopierO Balrog ver. 1.0 a moze nawet Beta Z przymrużeniem oka jeszcze dodatki przed nami, poprawki i korekty ...zadamy potezniejszego Balroga
Powrót do góry

Crane
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 50

Wysłany: 16-01-2002 19:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten Balrog to karta promo - która będzie w podstawce Mines of Moria, tak jak karty Gandalf i Aragorn, które znajdują się w podstawkach z premiery.
Jeśli oczywiście czegoś nie pokręciłem Śmiech

Co się zaś tyczy League Kit - to jest to specjalny zestaw do prowadzenia rozgrywek ligowych - plakaty, dziennik ligowy i karty, które mają być nagrodami w rozgrywkach.
Powrót do góry

jedI
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 22-01-2002 19:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pokazali też nowego Witch-Kinga, zdjątko fajne, ale trochę dziwna ta zasada, wahał bym się czy włożyć tą wersję zamiast tej z Fellowshipu.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Balrog i Lord of the Rings TCG League Kit (Strona 1 z 1)

Skocz do: