Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tak właśnie najczęściej bywa z czynami, które obracają koła świata: dokonują ich małe ręce, na małych spada ten obowiazek, gdy oczy wielkich zwrócone są w inna stronę." , Władca Pierścieni

Temat: Link dla kolekcjonerow (Strona 2 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 18-10-2003 16:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

http://allegro.pl/show_item.php?item=17044510
- pierwsze polskie wydanie hobbita, z 1960r. wreszcie mamy okazje zobaczyc obwolute. poki co licytuja dwie osoby. 1- niejaki elfy Z przymrużeniem oka a druga to rryski (kupilem od niego dzisiaj 6 kolekcjonerskich ksiazek atlantisu - czlowiek ma chyba wszystko tolkiena). rryski napisal do mnie ze gotow jest dac za tego hobba nawet 1000zł Szok. jednak jesli ktos z Was jest zainteresowany, zapraszam do licytacji.

http://allegro.pl/show_item.php?item=16975538
pierwsze wydanie rudego dżila z 1962r. (polskie)

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wysłany: 09-11-2003 14:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nowe linki Uśmiech. :

http://allegro.pl/show_item.php?item=17531626
osławiony zarys teologii śródziemia, TAO. imho 51zł, ktore ksiazka osiagnela, jest przesadzoną ceną, poniewaz znam miejsce gdzie nadal mozna te ksiazke kupic po cenie rynkowej z 2000r. (12zł).

http://allegro.pl/show_item.php?item=17511926 polski przewodnik encyklopedyczny tylera. dzis to juz rzadkosc.

http://allegro.pl/show_item.php?item=17633974 hobbit, wydanie I z 1960r. w opisie sa pokazane nawet ilustracje Uśmiech.

http://allegro.pl/show_item.php?item=17614011 Atlas Śródziemia. Widziały gały co brały.

zapraszam do licytacji Pserwa.

Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 450

Wysłany: 09-11-2003 17:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Thoronnil napisał(a):
http://allegro.pl/show_item.php?item=17531626
osławiony zarys teologii śródziemia, TAO. imho 51zł, ktore ksiazka osiagnela, jest przesadzoną ceną, poniewaz znam miejsce gdzie nadal mozna te ksiazke kupic po cenie rynkowej z 2000r. (12zł).

Bardzo interesująca informacja! Chętnie dokonałabym tego zakupu po cenie rynkowej. Czy można zapytać, co to za miejsce? Gdzieś w Internecie czy w prawdziwej księgarni lub antykwariacie? Może w Krakowie? Widzę, że Thoronnil jest z Krakowa?
Powrót do góry

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wysłany: 03-03-2004 16:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nowy, ciekawy link ( na allegro jest poszukiwana KZO Atlantisu) i, co najwazniejsze z przystepna opcja Kup Teraz:

http://allegro.pl/show_item.php?item=22038653

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wysłany: 16-03-2004 23:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nellelórë napisał(a):

Bardzo interesująca informacja! Chętnie dokonałabym tego zakupu po cenie rynkowej. Czy można zapytać, co to za miejsce? Gdzieś w Internecie czy w prawdziwej księgarni lub antykwariacie? Może w Krakowie? Widzę, że Thoronnil jest z Krakowa?

po cenie rynkowej - afaik tylko w siedzibie GKF. mozna sobie od nich sprowadzic pocztą. ale ostatnio allegro sie przesycilo tym opracowaniem i ktoras z kolei zeszla po 15zł. teraz co prawda, od kilku miesiecy, juz nie mozna dostac, ale mysle, ze sie pojawi wkrotce Uśmiech. dawniej (w okolicach 2000-2001 roku) 'ZTŚiist' był dostepny w wybranych empikach. w antykwariacie mozna spytac, ale o ile sie orientuje, takich ksiazek raczej nie maja. jednak, jak bede przechodzil kolo antykwariatu, moge spytac, Nellelórë Uśmiech.

Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 450

Wysłany: 18-03-2004 12:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję, Orzełku Uśmiech - już udało mi się zdobyć "Zarys" i nawet dogłębnie się z nim zapoznać. Uśmiech Sama zauważyłam, że w antykwariatach trudno o takie rzeczy, choć na przykład do krakowskiej księgarni Zielona Sowa warto zaglądać. I w dziale antykwarycznym, i tolkienistycznym zdarzają się pojednyncze egzemplarze ciekawych i mało znanych rzeczy, różnych efemerycznych wydawnictw. Także "Księga Zaginionych Opowieści" leżała tam sobie dość długo, podobnie stare wydanie WP z okładkami Eidrigeviciusa - przepiękne, ale horrendalnie drogie. Na Allegro widziałam je kiedys zresztą za 400 zł Zdziwienie Nie wiem, czy znalazł się nabywca. Nie byłam nim ja... a przynajmniej jeszcze nie tym razem. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 09-04-2004 16:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pojawiło się nowe wydanie "Hobbita"

wydawnictwo: Iskry, Marzec 2004
Seria: Lektura Szkolna Pytajnik Jestem rozwalony wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
ISBN: 83-207-1750-7
liczba stron: 315
wymiary: 125 x 195 mm
okładka miękka
tłumaczenie: Maria Skibniewska

Cena w wyd. Iskry, 13pln - w Merlinie 19 pln a w księgarni 20.5 pln

Ancestor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 136

Wysłany: 13-04-2004 13:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak zobaczyłem tę aukcję, szczęka opadła dwa piętra niżej... Widziały gały co brały
KOMPLET tolkienowskich pozycji Atlantisu w licytacji od 1 zł. Chciałbym tylko wiedzieć, jaka jest cena minimalna. Język Idę do banku dom zastawić. Z przymrużeniem oka

J.R.R. Tolkien "Władca Pierścieni"
wydawnictwo Atlantis, w przekładzie Marii Skibniewskiej, opr. twarda + obwoluta, format A4, s. 768, ilustracje Alan Lee, dodatkowo zawiera 4 mapy Jacka Kopalskiego

J.R.R. Tolkien "Hobbit albo tam i z powrotem"
wydawnictwo Atlantis, przełożyła Paulina Braiter, opr. twarda + obwoluta, format A4, s. 208, ilustracje Alan Lee

J.R.R. Tolkien "Silmarillion" wydawnictwo Atlantis, przełożyła Maria Skibniewska, opr. twarda + obwoluta, format A4, s. 335, ilustracje Ted Nasmith

J.R.R. Tolkien "Niedokończone opowieści" wydawnictwo Atlantis, przełożyła Paulina Braiter i Agnieszka Sylwanowicz, opr. twarda + obwoluta, format A4, s. 359, ilustracje Jacek Kopalski

J.R.R. Tolkien "Księga zaginionych opowieści" wydawnictwo Atlantis, przełożyła Magda Pietrzak-Merta, opr. twarda + obwoluta, format A4, s. 273, ilustracje Jacek Kopalski

J.R.R. Tolkien "Ostatnie Legendy Śródziemia"
(Księga zaginionych opowieści cz. 2) wydawnictwo Atlantis, przełożyła Magda Pietrzak-Merta, opr. twarda + obwoluta, format A4, s. 336, ilustracje Piotr Łukaszewski

Album "Światy Tolkienowskie - Wizje Śródziemia"
opr. twarda + obwoluta, format A4, ilość ilustracji 58.
Wspaniałe ilustracje inspirowane prozą J.R.R. Tolkiena (ilustratorzy to m.in. Alan Lee, Ted Nasmith, John Howe i wielu innych)

Wszystkie książki w stanie idealnym.

kompletny szok! zemdlałem z wrażenia kompletny szok! zemdlałem z wrażenia kompletny szok! zemdlałem z wrażenia (w pełnym tej ikonki znaczeniu! Elfik )
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Link dla kolekcjonerow (Strona 2 z 7)

Skocz do: