Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: NOWE FUNKCJE NA FORUM (Strona 1 z 8)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 13-01-2002 04:12    Temat wpisu: NOWE FUNKCJE NA FORUM Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tutaj będą umieszczane przez administratorów informacje o nowych dodatkach i funkcjach na forum
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 13-01-2002 04:15    Temat wpisu: 2 nowe kody BB Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dwa nowe KodyBB:
Sposób użycia:

[glow=kolor] tekst [/glow]

[shadow=kolor] tekst [/shadow]

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 13-01-2002 05:07, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 13-01-2002 04:22    Temat wpisu: przykład Glow i Shadow Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czarna Mowa - tu użyłem efektu Glow
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum - ishi krimpatul

czyli w Westronie - tu użyłem efektu Shadow
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać

Pozdrawiam Spox
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 13-01-2002 05:08    Temat wpisu: obsługa Gadu-Gadu Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodana obsługa popularnego polskiego komunikatora Gadu Gadu.

Ustawienie numeru Gadu Gadu w Profilu Oko
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 14-01-2002 07:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Jeżeli użytkownik jest zalogowany to obok jego danych w tematach pokazuje się napis Online

Może niedokładnie się wyraziłem, ale starzy forumowicze wiedzą o co chodzi (chyba) Elfik a reszta sie domyśli Idea
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 27-01-2002 00:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

1. drobna zmiana w grafice - belka z menu u góry strony (dzięki dla MarcinH http://www.usl-clan.prv.pl Uśmiech)
  2. nowa opcja Pokaż śledzone tematy (link na głównej stronie, po prawej) - wyświetla listę wszystkich tematów jakie śledzisz
  3. w związku z tym, że domagano się Jestem rozwalony nowych schematów kolorystycznych (od subSilver niektórych oczy bolą) dodałem 5 nowych schematów kolorów dobranych tak by każdy mógł coś znaleźć (nawet daltoniści)

1. Pastelowy - najbardziej jasny ze wszystkich - dla masochistów Z przymrużeniem oka
    2. Zielony - spokojna zieleń i szarość - dla zgredów Z przymrużeniem oka
    3. Niebieski - wszystko niebieskie - dla niebieskiech ptaków Z przymrużeniem oka
    4. Pszenica - kolory zboża - dla rolników Z przymrużeniem oka
    5. Czerwony - czerwone belki, dość kontrastowy schemat, małe litery (dla mnie drugi po subSilver) - dla głosujących na SLD Z przymrużeniem oka

mam nadzieję, że teraz te głuche telefony o 3 nad ranem się skończą Z przymrużeniem oka
  4. usprawniłem korzystanie z efektów Glow (Żar) i Shadow (Cień). Teraz kolor efektu można wybrać z listy rozwijanej zamiast zastanawiać się jak po angielsku jest "oliwkowy" Uśmiech

Elfik Elfik Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 05-02-2002 13:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

2 nowe działy: Ankiety i Ogłoszenia
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 16-02-2002 02:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Od teraz można we wpisach używać następujących tagów html'a:
Kod:
b,i,u,center,font

jeśli ktoś uważa, że przydałyby się jeszcze jakieś niech pisze w temacie PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: NOWE FUNKCJE NA FORUM (Strona 1 z 8)

Skocz do: