Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"„Nie lubię zmian - oznajmił Hamfast Gamgee - kto by je lubił w moim wieku, a już zmian na gorsze ścierpieć nie mogę". „Pewnie, że co gorsze, to złe - rzekłem mu - więc ci życzę, żebyś najgorszego nie doczekał"." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: NOWE FUNKCJE NA FORUM (Strona 2 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1149

Wysłany: 28-02-2002 01:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Zmodyfikowałem i ujednoliciłem schematy graficzne. Teraz nie ma już zgłaszanych czasami różnic w funkcjonalności i schematy różnią się między sobą wyłącznie kolorystyką (czyli tak jak powinno być Uśmiech).

Stare schematy zostały skasowane, więc jeśli ktoś miał ustawiony inny schemat niż domyślny to teraz po zalogowaniu ma znowu subSilver i musi ponownie dokonać zmiany schematu w Profilu.

Dostępne schematy graficzne:

1. Niebieski
  2. Brązowy
  3. Szary
  4. Zielony
  5. Pomarańczowy
  6. Purpurowy
  7. Czerwony
  8. Srebrny subSilver (domyślny)

Elfik Elfik Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 02-03-2002 00:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Pierwsza wersja kalendarza...

Na razie możecie w nim tylko umieszczać daty i informacje dotyczące mających nastąpić zdarzeń (imprezy, programy TV itp.)

Wpis nim będzie widoczny dla wszystkich będzie musiał zostać zatwierdzony przez administratora.

Żeby obejrzeć "grafik" dnia trzeba kliknąć na datę.

Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 02-03-2002 02:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Statystyki

link widoczny po zalogowaniu po prawej stronie u góry

Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 08-03-2002 23:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Druga wersja kalendarza...

Na razie możecie w nim tylko umieszczać daty i informacje dotyczące mających nastąpić zdarzeń (imprezy, programy TV itp.)

Żeby obejrzeć "grafik" dnia trzeba kliknąć na datę.

Obecnie pozwoliłem wszystkim zarejestrowanym użytkownikom dodawać zdarzenia bez potrzeby akceptacji ze strony administratora.

Jeżeli "wariant zaufania" się nie sprawdzi, zostanie włączone moderowanie kalendarza.

Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 09-03-2002 02:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Po wejściu w temat, po prawej znajduje się link Wydruk. Po kliknięciu na nim ujrzymy cały temat w formie nadającej się (jeszcze co nieco zostanie poprawione pod kątem przejrzystości) do wydruku.

Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 13-03-2002 20:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

W końcu jest dłuuuugo oczekiwana przez was możliwość określenia w jakiej kolejności mają być wyświetlane wpisy w tematach. Od Najstarszego do Najnowszego czy odwrotnie.

Można to ustawić w Profilu "Wpisy Sortuj według:" (domyślnie jest Najpierw Starsze)

Pamiętam jak w pomysłach racjonalizatorskich zawsze wymienialiście to na 1 miejscu a ja zawsze mówiłem, że tak jak jest, jest najlepiej Uśmiech

Przekonamy się teraz kto miał rację wy (większość) czy Ja Język Zawsze powtarzałem, że "najnowsze wpisy na górze są wbrew naturze" Elfik

ale teraz macie wybór więc pewnie zostawicie swoje ustawienia po staremu i zaczniecie wymyślać nowe pomysły Diabelski uśmiech Z przymrużeniem oka Jestem za

P.S. wiem, gadam jak dziadek Elfik
Elfik Elfik Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 14-03-2002 19:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Zdarzenia z Kalendarza na najbliższe 30 dni wyświetlane są w lewym górnym rogu na głównej stronie Forum.

Elfik
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 17-03-2002 20:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dodano:

Możliwość dodawania załączników do wpisów. O załącznikach można przeczytać tu: http://forum.tolkien.com.pl/faq.php#39

Ustawiłem następujące ograniczenia:
- max. rozmiar załącznika 256 Kb
- nie można umieszczać plików .exe (jeśli ktoś chce zamieścić to niech wcześniej spakuje na zipa)

Pamiętajcie by każdy załącznik po zapisaniu na dysku sprawdzić programem antywirusowym.

Bugi zgłaszajcie w bugach, ewentualne propozycje plików jakie można zamieszczać w "nowych propozycjach".

Elfik Rządzę Elfik
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: NOWE FUNKCJE NA FORUM (Strona 2 z 8)

Skocz do: