Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

Temat: Admińskie Ogłoszenia Różne ;-) (Strona 1 z 15)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 18-02-2003 16:06    Temat wpisu: Admińskie Ogłoszenia Różne ;-) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ogłoszenia różne

elfy
Administrator

Wysłany: 10-06-2003 06:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam prośbę do wszystkich uzdolnionych graficznie Uśmiech osób obeznanych z programami graficznymi, jeśli ktoś z was miałby czas i chęć na przerobienie poniższych "ikonek" tak by były bardziej tolkienowskie Uśmiech to zyskałby moją wdzięczność Uśmiech i chwałę? Elfik

Żadnych ograniczeń w inwencji, jedyne warunki to zachowanie oryginalnych wymiarów obrazków oraz przezroczystość.

Nowe wpisy
Brak nowych wpisów
Nowe wpisy [ Popularny ]
Brak nowych wpisów [ Popularny ]
Nowe wpisy [ Zablokowany ]
Brak nowych wpisów [ Zablokowany ]
Ogłoszenie
Przyklejony

Pozdrawiam
Elfik Rządzę Elfik

Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 10-06-2003 13:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To świetny pomysł Uśmiech , tylko chciałam zauważyć, że dwie pierwsze ikonki: "Nowe wpisy" i "Brak nowych wpisów" mogłyby zostać w pierwotnej postaci. Nie wiem jak innym, ale mnie zawsze się kojarzyły z lampami Feanora Jestem za

Niestety, nie jestem uzdolniona graficznie-komputerowo i nie umiem pomóc w tworzeniu ikon Smutek , ale moge pomóc wymyślać jak mają wyglądać Uśmiech np. " Nowe wpisy"[Popularny], "Brak nowych wpisów"[Popularny] to mogłyby być smoki : śpiący - płonący na całego Balrog i tylko się żarzący Diabelski uśmiech

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~

Ostatnio zmieniony przez Avari dnia 10-06-2003 14:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 10-06-2003 14:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Umiem się doskonale posłużyć abdobe photoshopem, ale nie umiem robić gifów ruchomych. Kiedyś przerabiałem zdjęcia i się naumiałem. Mi się zresztą nasze ikonki podobają, ale denerwuje mnie, że za oknem 40 st. C a ja mam jakieś płatki śniegu na forum Śmiech Zostawcie te ikonki są śliczne!
Powrót do góry

Galadhorn
Strażnik Północy

Wpisy: 879

Wysłany: 10-06-2003 14:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

brak62 napisał(a):
denerwuje mnie, że za oknem 40 st. C a ja mam jakieś płatki śniegu na forum Śmiech

Podpisuję się obydwiema rękami pod słowami braka62. Może dałoby się tak przerobić design Forum, żeby zimą były płatki śniegu, ale wiosną np. zielona trawa, latem słońce, a jesienią złote liście? Latarenki są bardzo tolkienowskie, ale jestem ciekaw na nowe pomysły tych bardziej uzdolnionych plastycznie Forumowiczów Super śmiech.

J.R.R. Tolkien, Zapiski Klubu Mniemań
Powrót do góry

Adan
Homo sapiens mediterralis

Wpisy: 727

Wysłany: 10-06-2003 14:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja zwajstrowałem takie coś:

Laurelin - złote drzewo Valnoru.
A do czego to, tego nie wiem.

Night of fears.
Finding my way through the dark black forest,
Where the sun never shines,
Dew is the sweat of the nightingales,
Toiling all night, singing.
Powrót do góry

Nenya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 146

Wysłany: 10-06-2003 14:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

brak62 napisał(a):
Umiem się doskonale posłużyć abdobe photoshopem

Niestety, ja nie Spazmy

Galadhorn napisał(a):
Może dałoby się tak przerobić design Forum, żeby zimą były płatki śniegu, ale wiosną np. zielona trawa, latem słońce, a jesienią złote liście?

Jestem ZA!!! Doskonały pomysł! Te śniegowe płatki jakoś tak nie pasują do dzisiejszej pogody... brrrr.... Elfik

Avari napisał(a):
Nie wiem jak innym, ale mnie zawsze się kojarzyły z lampami Feanora

Dokładnie! Lampki mi się bardzo podobają Love - oddają klimat forum.

Moja skromna propozycja ikonki to zamiast kłódki (chodzi o temat zablokowany) jakiś prosty symbol - krzyżyk czy też skrzyżowane miecze. Albo:
coś strasznego... - temat zamordowany przez adminów Język
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 10-06-2003 15:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Galadhorn napisał(a):
brak62 napisał(a):
denerwuje mnie, że za oknem 40 st. C a ja mam jakieś płatki śniegu na forum Śmiech

Podpisuję się obydwiema rękami pod słowami braka62. Może dałoby się tak przerobić design Forum, żeby zimą były płatki śniegu, ale wiosną np. zielona trawa, latem słońce, a jesienią złote liście? Latarenki są bardzo tolkienowskie, ale jestem ciekaw na nowe pomysły tych bardziej uzdolnionych plastycznie Forumowiczów Super śmiech.

braku, Nenya, Galdhorn - bardzo chętnie dołączę opracowane przez was wyżej wymienione schematy graficzne (albo inne) do forum. Czekam na wasze prace. Z góry dzięki Jestem za za te poświęcone godziny albo dni pracy.

Pozdrawiam
Elfik Elfik Elfik

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następna

Temat: Admińskie Ogłoszenia Różne ;-) (Strona 1 z 15)

Skocz do: