Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM (Strona 2 z 51)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 04-02-2002 21:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Drops napisał(a):
1. Po kiego grzyba jest dział "grupy", nikt jeszcze oprócz was żadnej nie stworzył i raczej nie stworzy !!

i o to chodzi Język
Cytat:
2. Ikonki po lewiej inforumujące biednych użytkownikoof tego forum kierowanego przez brzydkich i złich adminów Jestem rozwalony mogły by być jednolite, chodzi mi o to że, ikony "ogłoszenie", "wypromowany" i "nowe wpisy (zamknięty)" odstają od innych w sposób dosyć widoczny...jako esteta domagam się opracowania jednolitego stylu ikon !!

nie chce mi się Mam coś dla ciebie
Cytat:
3. Jak klikam na temat to powinno mnie rzucać/żucać Skrzywienie odrazu do ostatniej strony z postami. Było by to wygodniejsze dla stałych bywalców, którzy nie odwiedzają forum na tyle często by korzystać z opcji "Zobacz ostanie wpsiy" - bo wyskakuje 100 postów i dupa. Opcja mogła by być konfigurowywalna(jest takie słowo wogóle ?? Skrzywienie ) w Profilu

możesz kliknąć na strzałkę skoku do ostatniego wpisu przy użytkowniku który dodał ostatni wpis. Nie każdy jest "stałym bywalcem" i nie chce po kliknięciu na nazwę tematu zobaczyć nagle ostatnią stronę
Cytat:
4. Dlaczego jak pishe posta nie mogę sobie od tak przejść do głównego forum, dlaczego tu nie ma linku do głównej strony - wiem że można przycisnąć "wyslij" i wtedy rzuca/żuca cię do forum ale jak nie chce wysyłać posta to mushe na nowo wpisywać adres !!

hmmm, jeśli tak robiłeś od początku forum to ci musimy jakiś medal przyznać Pserwa Wiesz, od startu forum, u góry po lewej jest taki link Forum tolkienowskie -> i tam jak się kliknie to przenosi do głównej strony - naprawdę, wiem bo zawsze w niego sobie klikam Elfik
Cytat:
5. Gdzie się cholera statystkyki podziały !!!

piszę sobie nowy skrypt, ale mi powoli idzie bo za dużo gram w Heroes of M&M ale może się sprężę niedługo Śmiech
Cytat:
6. Gdzie ikona z gołą babą !!!! Diabelski uśmiech

a kto to jest "goła baba" Język

podsumowanie: wyśpij się Elfik
Powrót do góry

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 04-02-2002 23:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
hmmm, jeśli tak robiłeś od początku forum to ci musimy jakiś medal przyznać Wiesz, od startu forum, u góry po lewej jest taki link Forum tolkienowskie -> i tam jak się kliknie to przenosi do głównej strony - naprawdę, wiem bo zawsze w niego sobie klikam

wszystko fajnie, ale przy pisaniu posta, no wiesz o co mi chodzi, teraz jak pishe to tego linku NIE MA !!! u góry, zawsze jest ale jak się pishe odpowiedź to go nie ma aaaaaaaaaaa nie ma aaaaaaaaaaa nie ma aaaaaaaaaaa Ratujcie bo go pobiję

elfy
Administrator

Wysłany: 05-02-2002 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miałeś rację Elfik

* bug w czerwonym schemacie graficznym - poprawione
Powrót do góry

WiZard
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 14

Wysłany: 10-02-2002 14:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kurcze Drops wypisał wszystkie moje uwagi!!!
chyba że...tak!!! mam jedną. Czy moglibyście zamieścić jakąś bibliotekę tych obrazków które się pojawiają obok(no te fotki i różżne) bo ja się strasznie naszukałem by znaleźć odpowiedni.
A goła baba to tak baba która jest goła! wszystko mi się pomieszało

elfy
Administrator

Wysłany: 10-02-2002 15:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

technicznie jest to jak najbardziej możliwe ale z drugiej strony wtedy często by się powtarzały emblematy u forumowiczów a tak każdy znajduje swój i na 99% będzie on niepowtrzalny więc po jakimś czasie nawet nie trzeba patrzeć na nicka tylko wystarczy na emblemat i wiesz kto napisał.

niepowtarzalne jest ciekawsze Uśmiech

Elfik
Powrót do góry

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 17-02-2002 03:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No tak narzekań i pomysłów część II Z przymrużeniem oka

1. Gdzie goła baba !!!!
2. Zauważyłem to dopiero dzisiaj, ale to jóż jest normalnie przegieńcie, jak pishe teraz wiadomość to nie idać nazwy tematu na jaki pishe !!!!!
3. fajnie że są tagi HTML, może dało by no ale trochę mało do formatowania tektu, przydałby się znacznuk <font> , <blink> i <marque> (nie wiem czy to o ten mi chodzi ale chodzi mi o ten z co powoduje ze tekst skacze z jednej strony w drugą Z przymrużeniem oka

nameless
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 256

Wysłany: 17-02-2002 10:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Drops napisał(a):

przydałby się znacznuk <font> , <blink> i <marque> (nie wiem czy to o ten mi chodzi ale chodzi mi o ten z co powoduje ze tekst skacze z jednej strony w drugą Z przymrużeniem oka

Nie no, proszę, nie! moje biedne oczy tego nie przeżyją! wszystko mi się pomieszało

elfy
Administrator

Wysłany: 17-02-2002 14:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Drops napisał(a):

1. Gdzie goła baba !!!!

no dobra podeślij jakąś i zobaczymy Język
Cytat:
2. Zauważyłem to dopiero dzisiaj, ale to jóż jest normalnie przegieńcie, jak pishe teraz wiadomość to nie idać nazwy tematu na jaki pishe !!!!!

też to zauważyłem ale myślałem, że nikt tego nie zauważy Z przymrużeniem oka - poprawię
Cytat:
3. fajnie że są tagi HTML, może dało by no ale trochę mało do formatowania tektu, przydałby się znacznuk font , <blink> i <marque> (nie wiem czy to o ten mi chodzi ale chodzi mi o ten z co powoduje ze tekst skacze z jednej strony w drugą Z przymrużeniem oka

tag font dodany, blink - chyba takiego taga nie ma, Marquee jest interpretowana jedynie przez Microsoft Internet Explorer i nie wchodzi w zakres standardu HTML 4.0.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Następna

Temat: PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM (Strona 2 z 51)

Skocz do: