Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM (Strona 1 z 51)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 13-01-2002 02:11    Temat wpisu: PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tu zamieszczajcie swoje propozycje ulepszeń, nowych funkcji itp. rzeczy jakie chcielibyście mieć na forum Uśmiech

btw: i tak niewiadomo czy je dodam więc mogą być crazy wszystko mi się pomieszało i niewykonywalne Elfik

Pozdrawiam
Powrót do góry

meledhel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 36

Wysłany: 13-01-2002 02:47    Temat wpisu: propozycja pierwsza Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A wiec tak: przydałby sie dział Informacji, aktualności w którym mogłyby się znaleźć wiadomości o wydarzeniach tolkienowskich, programów TV itd., najświeższe info dotyczące filmu (coś podobnego działa na Stopklatce). Szok
Chyba niezbyt crazy i jak najbardziej wykonalne Super śmiech
Powrót do góry

Etan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 22

Wysłany: 14-01-2002 08:56    Temat wpisu: Opowiadania Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja proponowałbym dodanie działu o naziwe "Opowiadania Tolkienowskie", lub coś w tym rodzaju. Każdy mógłby tam zamieścić swoje dzieło, wszyscy przecież wiemy, że wielu z nas pisze opowiadania i wiersze w Tolkienowskich klimatach.
Pozdrawiam

Monisia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 14-01-2002 15:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bywalcy forum an tolkien.arcie zapewne pamiętają, że tam wiadomości, jako przeczytane oznaczały się dopiero, kiedy się je naprawdę przeczytało, to znaczy otworzyło. Proponuję, by tutaj również to wprowadzić, to znaczy, by lampka gasła dopiero po otwarciu wiadomości, a nie zobaczeniu, że lampka się świeci.

meledhel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 36

Wysłany: 27-01-2002 12:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja ponowię swoją propozycję stworzenia działu 'Ogłoszeń i wiadomości'.
Bo o wczorajszym 'dwójkowym' programie 'Kocham kino', w ktorym byl krótki wywiad z Jacksonem, Hobbitami + 2 fragmenty filmu, dowiedziełem się przypadkiem na stronach 'stopklatki', czyli w pewnym sensie, konkurencji Jestem rozwalony
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 27-01-2002 16:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

meledhel napisał(a):
dowiedziełem się przypadkiem na stronach 'stopklatki', czyli w pewnym sensie, konkurencji Jestem rozwalony

trzeba się było podzielić tą wiadomością zamiast teraz narzekać. A ja do żadnej strony tolkienowskiej nie podchodzę na zasadzie konkurencji bo nie mam żadnych ambicji.
Powrót do góry

Ruginwaldus
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 385

Wysłany: 27-01-2002 17:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):

A ja do żadnej strony tolkienowskiej nie podchodzę na zasadzie konkurencji bo nie mam żadnych ambicji.

<spam, ale nie mogę się powstrzymać Język> Kiedyś jakaś punkowa kapela śpiewała "Ambicja to twój wróg". Czy wśród Elfów były punki? Jestem rozwalony

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 04-02-2002 12:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jako, że dzisiaj postanowiłem utoszsamić się z wagonem (tak takim klejowym) Super śmiech to musze zachowywać się jak wagon, a co robi wagon po pierwsze czepia się Z przymrużeniem oka , najczęściej lokomotywy.
Niestety ja z braku lokomotywy mushe uczepić się czegoś innego, dzisiaj będziecie to WY, tak admini nie rozglądajcie się dookoła to o was mowa. Elfik .
boże ale mi sie za to oberwie, Śmiech

Tak więc co mi się tu nie podoba, są to oczywiście takie pierdoły ale no (w końcu jestem wagonem):
1. Po kiego grzyba jest dział "grupy", nikt jeszcze oprócz was żadnej nie stworzył i raczej nie stworzy !!
2. Ikonki po lewiej inforumujące biednych użytkownikoof tego forum kierowanego przez brzydkich i złich adminów Jestem rozwalony mogły by być jednolite, chodzi mi o to że, ikony "ogłoszenie", "wypromowany" i "nowe wpisy (zamknięty)" odstają od innych w sposób dosyć widoczny...jako esteta domagam się opracowania jednolitego stylu ikon !!
3. Jak klikam na temat to powinno mnie rzucać/żucać Skrzywienie odrazu do ostatniej strony z postami. Było by to wygodniejsze dla stałych bywalców, którzy nie odwiedzają forum na tyle często by korzystać z opcji "Zobacz ostanie wpsiy" - bo wyskakuje 100 postów i dupa. Opcja mogła by być konfigurowywalna(jest takie słowo wogóle ?? Skrzywienie ) w Profilu
4. Dlaczego jak pishe posta nie mogę sobie od tak przejść do głównego forum, dlaczego tu nie ma linku do głównej strony - wiem że można przycisnąć "wyslij" i wtedy rzuca/żuca cię do forum ale jak nie chce wysyłać posta to mushe na nowo wpisywać adres !!
5. Gdzie się cholera statystkyki podziały !!!
6. Gdzie ikona z gołą babą !!!! Diabelski uśmiech

No narazie kończe Język , jeśli admini mnie nie zabiją, to będe kontynooował Jestem rozwalony .

(wszelkie błędy popełnione zostały umyślnie)

P.S.
Sorry mam zły dzień Język .

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Następna

Temat: PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM (Strona 1 z 51)

Skocz do: