Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: "Niecoroczny konkurs tolkienowski" - nagrody!! :) (Strona 5 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 09-06-2003 18:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):
Przed chwilą właśnie wróciliśmy z poczty Uśmiech Pani w okienku nienawidzi Z przymrużeniem oka Z przymrużeniem oka (tak naprawdę to była bardzo miła Uśmiech) Tolkiena ale te kilkanaście kartonów zostało wysłanych ("Zawartość Ruchoma" Elfik ) Wypatrujcie Roaka z paczką i dajcie znać czy wszystko doszło Uśmiech
Miłego rozszarpywania Z przymrużeniem oka kartonów Elfik

Jesteśmy ( chyba mogę napisać, choć raz, w liczbie mnogiej Z przymrużeniem oka Język ), więc jesteśmy niewypowiedzianie wdzięczni chwała wam, chylę czoła, dzięki Róża Miłość Love Cmok Serduszka robienie pieknych oczek za to, co elfy Elfik Rządzę Elfik dla nas dziś uczynił Śmiech

Jużeśmy palce "gryźli" i wal głową w ścianę , że zostaliśmy zapomniani Super śmiech

Wyciągamy lotnetki (Hobbici i inne Wolne Ludy Śródziemia), wyostrzamy wzrok (to do Elfów) i zaczynamy wypatrywać Roaka z podskakującym ("zawartość ruchoma" Elfik ) zawiniątkiem Śmiech

Dzięki elfy Elfik Rządzę Elfik

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 09-06-2003 22:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

dziekujemy (tez napiszę za nas wszystkich Uśmiech ). cieszę się, że w tym napiętym tygodniu będzie mnie czekała taka miła (nie)spodzianka Pserwa.
dziękuję Wam Nifo i Elfy.

Avari

Wysłany: 11-06-2003 11:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):
Wypatrujcie Roaka z paczką i dajcie znać czy wszystko doszło

Dziś przybył Roak z Prezent - rzeczywiście tłukło się cosik w środku Śmiech

Dzięki Wam, Nifrodel Elfik i elfy Elfik Rządzę Elfik za piękne dedykacje Róża Róża Róża i za dyplom, który był największą niespodzianką Love

elfy napisał(a):
Miłego rozszarpywania Z przymrużeniem oka kartonów Elfik

Tio fakt, rozszarpywanie było wielkie, bo pakunek był zalakowany wielce pracowicie Elfik jednakże sprawiło mi (owo rozszarpywanie) radość okrutną Super śmiech

Dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki Róża raz jeszcze Nif Elfik i elfy Elfik Rządzę Elfik

~~~Eldalairië~~~
Powrót do góry

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wysłany: 11-06-2003 20:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

rozumiem, Av, ze zepsulas nam wszstkim niespodzianke z dyplomu, oznajmiajac o nim wczesniej Nic nowego. ja licze na Roaca jutro, bo tyle przecietnie ida paczki. UśmiechUśmiechUśmiech.

Avari

Wysłany: 11-06-2003 21:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

oops, zawstydzenie zaraz "zepsułaś"... oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie

To poprostu z radości - zapomniałam się oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie

~~~Eldalairië~~~
Powrót do góry

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 12-06-2003 06:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Avari! Powinnaś nam to teraz wynagrodzić i napisać kawałek eposu! Sprawiedliwość musi być Super śmiech
Powrót do góry

Elanor

Wpisy: 365

Wysłany: 12-06-2003 11:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przyszło przed chwilą pudło Prezent ... uff... wystrzępiłam sobie pazurki na rozrywaniu taśmy, ale wreszcie dostałam się do środka.
Mniam. Smakowity kąsek Książka czytelniczy. No i piękny dyplom, który zawiśnie na honorowym miejscu na ścianie.
Dziekuję bardzo!! chwała wam, chylę czoła, dzięki z otwartymi ramionami, i`m all your`s chwała wam, chylę czoła, dzięki

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wysłany: 12-06-2003 12:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Roac, syn Carca zawitał przed chwilą w me skromne progi Uśmiech. dyplom, ksiazki, kalendarze i notatnik są piękne. bardzo wam dziękuję.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: "Niecoroczny konkurs tolkienowski" - nagrody!! :) (Strona 5 z 6)

Skocz do: