Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: "Niecoroczny konkurs tolkienowski" - informacje (Strona 12 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 25-03-2003 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Galadhorn napisał(a):
Nifrodel napisał(a):
Oczywiscie wierzę, ze osoby te chciały po prostu nam pomóc Jestem rozwalony w prowadzeniu przedsięwzięcia (broń Boże zdyskredytować i popsuć zabawę Nie Nie ) a ton i forma ich wypowiedzi to skutek uboczny wielkich emocji, które wzbudziły nasze pytania Elfik Publiczne piętnowanie błędów, również wierzę, ze nie wynikło z źle skrywanej niechęci Nie Nie a jedynie miało na celu dążenie ku doskonałości pro publico bono wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Szok

Oczywiście masz tutaj całkowitą rację - przynajmniej takie były moje intencje Uśmiech .

Oczywiście Galadhornie, wystarczy przeczytać Twoje wpisy by dostrzec twe intencje Uśmiech Jest to jasne Uśmiech

Cytat:

Nifrodel napisał(a):
Mimo to prosze te gorliwe osoby chwała wam, chylę czoła, dzięki , żeby nastepnym razem ( o ile on nastąpi Ble Ble ;D ) pisały do nas prywatnie.

Właśnie przed chwilą wysłałem tą drogą do Nifrodel moje uwagi dotyczące odpowiedzi 28.1, 29.1 i 29.2.

Dziękuję za informację Uśmiech

elfy
Administrator

Wysłany: 26-03-2003 03:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Proszę Was o przyjrzenie się końcowej punktacji w konkursie. Jeżeli ktoś z uczestników ma jakieś pytania to poproszę o PW (użytkownik: konkurs) lub maila (konkurs@tolkien.com.pl) do czwartku 27.03.2003 godz. 21

Gdy zostaną wyjaśnione wszystkie ewentualne dylematy wtedy zostanie oficjalnie ogłoszony UWAGA, UWAGA !!! victory Zwycięzca raz, dwa, raz, dwa, tempo! "Niecorocznego Konkursu Tolkienowskiego" Książka Idea a ranking nieodwołalnie zamknięty.

Na dzień dzisiejszy szykuje się też Kwiatkiem ją! dogrywka Wałkiem go! na czacie pomiędzy Avari i M.L.'em Uśmiech Po rozstrzygnięciu dogrywki nastąpi to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę Idea mam pomysł!!! wybieranie nagród Prezent wieeeeeeeeeelgachny uśmiech z otwartymi ramionami, i`m all your`s zgodnie z procedurą opisaną w regulaminie konkursu patrz punkt 4.

Proszę Was również o przysyłanie poprzez PW do użytkownika konkurs adresów pod jakie mają zostać wysłane Wasze nagrody Prezent Uśmiech
Oczywiście:
Cytat:
Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Wkrótce umieszczę więcej szczegółów o sposobie wysyłki nagród.

Pozdrawiamy
Elfik Elfik Elfik i Tiaaaa

elfy
Administrator

Wysłany: 07-04-2003 19:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cześć,

"Niecoroczny konkurs tolkienowski" dobiegł końca... Uśmiech Jeszcze tylko M.L i Avari staną w szranki Z przymrużeniem oka by wyłonić ze swojego grona zdobywcę drugiego i trzeciego miejsca.

Pierwsze miejsce po pasjonującej walce, upadkach i wzlotach Z przymrużeniem oka zajął Thoronnil Oklaski chwała wam, chylę czoła, dzięki

Jak wielkiej wiedzy tolkienistycznej, samozaparcia Jestem rozwalony w poszukiwaniach Uśmiech Saurona ;D odpowiedzi wymagał ten konkurs ten tylko wie kto w nim uczestniczył...Próbkę opowieści z "pola bitwy" Z przymrużeniem oka możemy znaleźć w tym temacie gdzie niektórzy uczestnicy niejako przy okazji podzielili się z nami swoimi wrażeniami Uśmiech

Naprawdę jestem pełen podziwu dla każdego kto uczciwie uczestniczył w rywalizacji w konkursie z innymi miłośnikami twórczości J.R.R Tolkiena Uśmiech

Wasza wiedza zaimponowała mi, cieszę się też że pytania jakie padały wydały się Wam w większości interesujące, niebanalne i spowodowały, że sami odkryliście wiele szczegółów z życia i twórczości J.R.R Tolkiena których nie znaliście a oceniliście jako bardzo ciekawe.

W konkursie nie uniknęliśmy błędów i nieścisłości (nawet Elfy nie są idealne Z przymrużeniem oka) Mam tylko nadzieję, że te potknięcia nie były w Waszym odczuciu na tyle poważne by zniszczyć Wam w jakiś sposób przyjemność z uczestnictwa w tej nieoczekiwanej zabawie Uśmiech

W każdym razie chcieliśmy z Nifrodel jak najlepiej...Czy nam się udało? To każdy z Was musi ocenić sam...

Było w prowadzeniu tego konkursu kilka momentów, które mogły być dla Nas zniechęcające lecz zgodnie z zasadą Adiemusa Z przymrużeniem oka "nie da się wszystkim dogodzić, trzeba robić swoje" staraliśmy się robić swoje Uśmiech
Na poczatku był chaos...to znaczy chęć sprawienia Wam radości Elfik Mam jakieś takie głupie uczucie, że niektórym z Was udało się ją sprawić i to mnie cieszy Uśmiech

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim uczestnikom konkursu, mało kto może mierzyć się z Wami w wiedzy o Mistrzu J.R.R. Tolkienie a jeśli ktoś uważa inaczej niech spróbuje odpowiedzieć na pytania konkursowe, powodzenia Uśmiech

Dziękuję Nifrodel Róża Róża Róża , która wymyśliła większość pytań wkładając w to dużo serca a także pomagała mi cały czas w prowadzeniu konkursu tworząc wraz ze mną jego "kształt oraz brzmienie" Uśmiech

Dziękuję za pomysły dotyczące usprawnień Z przymrużeniem oka w konkursie, wszystkie Wasze opinie i refleksje Uśmiech

Czy będzie kiedyś jeszcze jeden taki konkurs? Taki sam na pewno nie Uśmiech ale być może jakiś będzie Uśmiech

Tym którzy wygrali nagrody życzę miłego wybierania z zestawów Prezent mam pomysł!!! to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę raz, dwa, raz, dwa, tempo! tym którym nie udało się wygrać mówię "ostatni będą pierwszymi" (przynajmmniej trzeba próbować Uśmiech)

Chociaż najcenniejszą nagrodą jest chyba satysfakcja z uczestnictwa i przyjacielskiej rywalizacji to mam nadzieję, że te mathomy Z przymrużeniem oka sprawią Wam dodatkową radość.

Dziękuję sponosorom "Niecorocznego konkursu tolkienowskiego": firmie Dan-mark oraz wydawnictwu Iskry za hojność Oklaski Jestem za jaką okazali przy fundowaniu nagród Prezent Prezent Prezent

Oficjalny końcowy ranking konkursu: http://forum.tolkien.com.pl/konkurs/konkurs26.html

Pozdrawiamy

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 07-04-2003 20:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

jej.... czyli mamy ranking Śmiech Śmiech Śmiech - bardzo sie ciesze... extra... brak mi slow... Uśmiech podsumowujac cale te 2 miesiace - byla to pasjonujaca, emocjonujaca rozgrywka, czesto dostraczajaca nam radosci, niekiedy stresu - 2 godziny do terminu a odpowiedzi nie wyslane Z przymrużeniem oka i zaciekawienia przed ogloszeniem rankingu. Elfy i Nif - zrobiliscie ogromna prace, za ktora jestem wam niezmiernie wdzieczny, wasza dobra idea polaczyla nas w kwestii poszukiwan odpowiedzi i konkurowania w miejscach Uśmiech - gratuluje poymslu i samozaparcia, niepoddawania się krytycznym opiniom Jestem za Jestem za Jestem za .

ps. przyklad - czy np. za 1 miejsce przysluguje mi Bractwo, Dwie Wieze i Poerot Krola??
ps.2 - czy mozemy liczyc na adminski autograf na pierwszej stronicy ? Love

Ostatnio zmieniony przez Thoronnil dnia 07-04-2003 22:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 07-04-2003 21:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Thoronnil napisał(a):
ps.2 - czy mozemy liczyc na adminski autograf na pierwszej stronicy ? Love

z przyjemnością przyłożę swój elfi pazur Z przymrużeniem oka i myślę że Nifrodel również chętnie Uśmiech

elfy
Administrator

Wysłany: 07-04-2003 21:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dogrywka między Avari i M.L'em wg. ich ustaleń odbędzie się na Czatowniku w dniu 09.04.2003 o godz. 21:30

Pozdrawiamy

Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 643

Wysłany: 08-04-2003 18:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A może by tak zwycięzcy dać prócz nagród rzeczowych jakąś specjalną rangę na Forum? Wybraną przez niego samego?

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 08-04-2003 20:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Watcher napisał(a):
A może by tak zwycięzcy dać prócz nagród rzeczowych jakąś specjalną rangę na Forum? Wybraną przez niego samego?

Dość fajny pomysł Watcher, jeżeli Thoronnil chce mieć jakiś oryginalny napis (zamiast rangi) nad emblematem to niech mi da znać przez PW. Ale będzie to wymagało jeszcze zgody innych adminów.

Eminey napisał(a):
Może by tak admin na 1 dzień Super śmiech - sądze że Thoronnilowi by się spodobało Z przymrużeniem oka , czyż nie?

Bycie adminem to prawie jak nieść Pierścień Z przymrużeniem oka. Ja nie życzę Thoronnilowi źle.

Emminey sugeruję żebyś zmienił czcionkę jaką piszesz wpisy na normalną.

Pozdrawiam
Elfik Elfik Elfik

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następna

Temat: "Niecoroczny konkurs tolkienowski" - informacje (Strona 12 z 14)

Skocz do: