Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Błędy, bugi w działaniu forum? tu możesz je zgłosić (Strona 62 z 63)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elbereth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 330

Wysłany: 26-12-2014 17:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kiedy wpisuję w pasku na górze adres forum.tolkien.com.pl, to pojawia mi się coś takiego:
[cut] by elfy

A jak klikam na np. bezposredni adres do jakiegoś tematu to jest już ok. Dziwne... Skrzywienie

The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 26-12-2014 18:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elbereth napisał(a) (zobacz wpis):
Kiedy wpisuję w pasku na górze adres forum.tolkien.com.pl, to pojawia mi się coś takiego:
[...]
A jak klikam na np. bezposredni adres do jakiegoś tematu to jest już ok. Dziwne... Skrzywienie

wyczyść cache przeglądarki i będzie Jestem za

Elbereth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 330

Wysłany: 26-12-2014 18:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pomogło, wielkie dzięki! Elfik Jestem za
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 12-01-2015 22:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elfy, przyszedł mi pomysł co do tych wątków z "nie istnieją wpisy dla tego tematu", tylko nie wiem, na ile to by było zbyt pracochłonne lub ogólnie idiotyczne... oops, zawstydzenie (bo zakładam, że próba "odgórnego" usunięcia zapisanych wersji roboczych się nie powiodła, skoro problem nadal występuje?)

Otóż tak sobie pomyślałam, że może dałoby się utworzyć nowe tematy (przynajmniej dla tych najpopularniejszych, np. Powitania) i przenieść do nich posty z poprzednich? Albo wydzielić jakby nowy temat?
Tylko nie wiem za bardzo, jak to wygląda od strony moderatorów, czy można przenosić po kilka(naście, dziesiąt?) postów naraz, czy trzeba post po poście (wtedy to jednak nie ma sensu w miejscach, gdzie jest kilkaset stron)... W każdym razie tak sobie pomyślałam, że wtedy może byłaby opcja stworzenia "dobrego" tematu, a ostatecznie w starym zostałyby same niewidzialne śmieci - i można by go wywalić w całości (lub gdzieś przenieść, zablokować możliwość pisania, wrzucić do jakiegoś niewidocznego działu "Śmieci wszelakie", coś...)
Nie wiem, może nawet dałoby się to bez zaangażowania moderatorów, tylko w jakiejś pętli zrobić? (strzelam sobie)

Natchnęło mnie, więc napisałam, ale nie upieram się, że to dobry pomysł. Tak tylko, no. A nuż się jednak przyda.
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 12-01-2015 23:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Możliwe, że cosik mnie ominęło i być może wszyscy o tym wiedzą oprócz mnie, ale zgłosić chyba warto. Z przymrużeniem oka
Otóż nijak nie da się wejść do Gospody, a ściślej po kliknięciu w drzwi pojawia się okienko autoryzacji - trzeba wpisać swój forumowy login i hasło. Wpisałam swoje dane, a tu Mam coś dla ciebie. Próbowałam na różnych przeglądarkach, bez skutku.
To by tłumaczyło niepokojące ostatnio pustki w Gospodzie (o ile to ich właściwy powód). Jestem rozwalony

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 13-01-2015 00:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
Możliwe, że cosik mnie ominęło i być może wszyscy o tym wiedzą oprócz mnie, ale zgłosić chyba warto. Z przymrużeniem oka
Otóż nijak nie da się wejść do Gospody, a ściślej po kliknięciu w drzwi pojawia się okienko autoryzacji - trzeba wpisać swój forumowy login i hasło. Wpisałam swoje dane, a tu Mam coś dla ciebie. Próbowałam na różnych przeglądarkach, bez skutku.
To by tłumaczyło niepokojące ostatnio pustki w Gospodzie (o ile to ich właściwy powód). Jestem rozwalony

Sędzi kochana, mały remoncik. Cierpliwości! Proooszę prooooooszę

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 13-01-2015 19:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobrze wiedzieć, dzięki Omi za info. Z przymrużeniem oka
And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 20-01-2015 09:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kamila napisał(a) (zobacz wpis):
Elfy, przyszedł mi pomysł co do tych wątków z "nie istnieją wpisy dla tego tematu", tylko nie wiem, na ile to by było zbyt pracochłonne lub ogólnie idiotyczne... oops, zawstydzenie (bo zakładam, że próba "odgórnego" usunięcia zapisanych wersji roboczych się nie powiodła, skoro problem nadal występuje?)

niestety ale okazało się, że nie tutaj leżał problem. W każdym razie po "czyszczeniu" dalej występuje.

Cytat:
Otóż tak sobie pomyślałam, że może dałoby się utworzyć nowe tematy (przynajmniej dla tych najpopularniejszych, np. Powitania) i przenieść do nich posty z poprzednich? Albo wydzielić jakby nowy temat?
Tylko nie wiem za bardzo, jak to wygląda od strony moderatorów, czy można przenosić po kilka(naście, dziesiąt?) postów naraz, czy trzeba post po poście (wtedy to jednak nie ma sensu w miejscach, gdzie jest kilkaset stron)... W każdym razie tak sobie pomyślałam, że wtedy może byłaby opcja stworzenia "dobrego" tematu, a ostatecznie w starym zostałyby same niewidzialne śmieci - i można by go wywalić w całości (lub gdzieś przenieść, zablokować możliwość pisania, wrzucić do jakiegoś niewidocznego działu "Śmieci wszelakie", coś...)
Nie wiem, może nawet dałoby się to bez zaangażowania moderatorów, tylko w jakiejś pętli zrobić? (strzelam sobie)

Natchnęło mnie, więc napisałam, ale nie upieram się, że to dobry pomysł. Tak tylko, no. A nuż się jednak przyda.

Jest to jakiś pomysł ale ponieważ mam jeszcze inne więc na razie ustawię go na koniec Z przymrużeniem oka ale dzięki Jestem za Uśmiech

Na razie kontynuujmy traktowanie tego buga jako filozoficzny znak wszechświata przypominający nam o nie perfekcyjności życia i ogólnej kruchości wszystkiego co zbuduje z piasku człowiek Z przymrużeniem oka

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Następna

Temat: Błędy, bugi w działaniu forum? tu możesz je zgłosić (Strona 62 z 63)

Skocz do: