Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: RotK: spoilery, przecieki... (Strona 9 z 11)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Galadhorn
Strażnik Północy

Wpisy: 873

Wysłany: 27-10-2003 14:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nowa porcja zdjęć z albumu filmowego do RotK! Pochodzą one oczywiście z TheOneRing.net. Moje ulubione to to z Merrym i Pippinem.

J.R.R. Tolkien, Zapiski Klubu Mniemań
Powrót do góry

Galadhorn
Strażnik Północy

Wpisy: 873

Wysłany: 28-10-2003 08:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oficjalna strona filmu opublikowała dzisiaj trzy tapety z genialnymi wizerunkami Czarnoksiężnika (Władcy Nazgûli), Gandalfa i Czarnoksiężnika oraz Szeloby!

J.R.R. Tolkien, Zapiski Klubu Mniemań
Powrót do góry

Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 535

Wysłany: 29-10-2003 14:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

http://muzyka.onet.pl/mr,820431,wiadomosci.html

Cytat:
"Into The West", nowy utwór Annie Lennox pojawi się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla", której amerykańska premiera planowana jest na 25 listopada.

Pozostałe 19 kompozycji, jakie znajdą się na płycie do dzieło Howarda Shore'a, kompozytora odpowiedzialnego za soundtrack do ekranizacji ostatniej części trylogii J.R.R. Tolkiena.
"To niesamowite uczucie być malutką cząstką tej wielkiej układanki" - mówi Lennox. "Poświęcenie okazywane temu projektowi jest pod każdym względem wyjątkowe, a piosenka »Into The West« jest przepiękna i przesycona mnóstwem emocji, co bardzo pasuje do finałowych scen trylogii".

Ekskluzywna edycja wydawnictwa zawierać będzie dodatkowo DVD zawierające jeszcze jeden utwór Annie Lennox zatytuowany "Use Well the Days", 20-minutowy dokument "Use Well The Days: A Behind the Scenes Portrait of Howard Shore", zwiastun filmowej trylogii, galerię zdjęć z sesji nagraniowej albumu, oraz fotosy filmowe, wiersze i teksty utworów pochodzących z "Powrotu Króla".

Kiedy pierwszy raz usłyszałam że Annie Lennox ma wykonywać piosenke promującą RotK byłam dość zdziwiona - tzn. bardzo lubie i szanuje muzykę Annie, ale miałam wrażenie że 'jest nie z tej bajki'. Ale teraz myślę, że to dobry wybor - po pierwsze piosenki z poszczegolnych wersji trylogii spiewają całkowicie różne od siebie wokalistki - a mimo że uwielbiam Enyę, to jednak spiewanie przez nią piosenek do 3 filmow byłoby nieco monotonne Jestem rozwalony Po drugie piosenki Annie są bardzo emocjonalne, głębokie i dojrzałe, ale bez zbędnej ckliwości i patosu, co bardzo odpowiada tematowi piosenki - "Na Zachód"... Chociaż dla mnie najlepsza wykonawczynią piosenki zamykajacej trylogie byłaby Sinead o'Connor ze swoim anielskim głosem Love

Nie moge sie juz doczekać soundracku do ROTK, mam nadzieję że pojawi sie gdzies jeszcze Enya śpiewajaca jakąś przecudną elficką pieśń (w dalszym ciągu najbardziej, jesli chodzi o muzykę elfów, przemawia do mnie jej 'Aniron' Love )

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Powrót do góry

Elenai

Wysłany: 07-11-2003 17:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na http://www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp jest cala masa nowych zdjeć do ROTK, podam tylko adresy do kilku, bo sa za duze jak na załaczniki:

Minas Morgul? Cirith Ungol?
http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031141 8107079.jpg
(na tym zdjeciu ciekawa jest postać na dole w środku, miedzy Arweną a Eomerem - kto to moze być? Zdziwienie Zbyt wyeksponowany jak na zwykłego orka, mam tylko nadzieję że to nie Sauron Ratujcie bo go pobiję )

Umorusany Dernhelm Śmiech
http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031141 22526805.jpg

Aragorn i Arłena:
http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031141 885038.jpg

Nazgul atakuje Jestem za
http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031141 882679.jpg

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 12-11-2003 22:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja mam tylko nadzieje, ze w wersji kinowej (lub chociaz rozszerzonej) bitwa pellenorska bedzie w calosci, to znaczy, ze jej przebieg w polu nie zostanie obciety do odsieczy Rohanu, i ze zobaczymy umbarskie statki.Bardzo czekam na statki i flage krolewska. Jestem za
To imo wazne, bo skoro widac, ze PJej wzial sobie do serca to, co moznaby ostrożnie zwac tolkienowskimi inspiracji i zadbnal, np
zeby dwor krola Rohanu wygladal jak dunskie, archeologiczne rekonstrukcje wikingskiego dworu, typowego Heorothu, i zeby
Sciezka Umarlych miala kamienna brame, wypisz wymaluj, w formie celtyckiego "oltarza czaszek" z Roquepertuse, a sala tronowa Gondoru z wielkim, kamiennym, bialym tronem, swoj ksztalt, styl architektury zwyczajnie zebrala z palatium Karola Wielkiego w Akwizgranie, to imo warto by PJ rowniez zadbal o pelna wersje bitwy na Polach Pelenorskich, ktora jak slyszalam, jest wiernym powtorzeniem przebiegu bitwy na Polach Katalaunijskich, gdzie Goci zatrzymali najazd Hunow.
Poz
tal

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 20-11-2003 22:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nie wiem, czy ktos juz o tym wspomnial, ale nei uzyje funkcji "szukaj" Nic nowego Rządzę.
otoz mam zle wiesci Smutek. w moim miescie jest juz dostepny album filmowy "RoTK: filmowe postacie i miejsca" oraz "Bitwy i bron" (tio jeszcze dobre wiesci Język). takie znalazlem koszmarki-zdjecia:

spoiler:wsrod wojsk oblezajacych Gondor widzimy (z daleka) stworki podobne do tych z planety Tattoine Widziały gały co brały, czyli wielkie, podluzne, niskie o ostro zakonczonym 'pyszczku' - zdjecie jest niskiej jakosci, ale ja stawiam, ze sa to Wargowie Mam coś dla ciebie.,
spoiler:Gandalf i Frodo/Merry/Pippin (tylem, wiec nei widac), na koniu na murze, a against them Witchking na latajacym wierzchowcu Nic nowego.,
UWAGA, NAJGORSZE - tylko dla ludzi o mocnych nerwach:
spoiler:Frodo i Sam, oraz skulony Gollum, o minie, jakby mu ich wyrwano, sa - 'zachecani'?, 'popedzani'? - trudno wyczuc, przez Nazgula Nic nowego Pserwa, stojacego 2 metry od nich. Zielony kolor bramy wskazuje na to, ze jest to podnoze wiezy Minas Morgul Nic nowego...
Frodo zapraszany do wnetrza Minas Morgul?????? moze to tylko wizja, ale kto wie co ten PJ wymysli(l)...

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 21-11-2003 08:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenai napisał(a):
(na tym zdjeciu ciekawa jest postać na dole w środku, miedzy Arweną a Eomerem - kto to moze być? Zdziwienie Zbyt wyeksponowany jak na zwykłego orka, mam tylko nadzieję że to nie Sauron Ratujcie bo go pobiję )
Mnie to wygląda jak Chewbacca Pserwa -po oparzeniu miotaczem ognia Język
Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

Elenai

Wysłany: 21-11-2003 15:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Villentretenmerth napisał(a):
Elenai napisał(a):
Mnie to wygląda jak Chewbacca Pserwa -po oparzeniu miotaczem ognia Język

No cóż, zawsze to lepiej to niż gdyby miał to być Sauron Z przymrużeniem oka

A co powiecie na TO: Widziały gały co brały Zdziwienie

http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031114 173835226.jpg

http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031114 1738462.jpg

http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031114 173849530.jpg

http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_velky_20031114 17384472.jpg

Frodo jako Gollum? Zdziwienie Oj, panie PJ, co pan tam kombinuje... Patrzeć spode łba,podejrzliwie

- Calvin and Hobbes

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następna

Temat: RotK: spoilery, przecieki... (Strona 9 z 11)

Skocz do: