Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

Temat: Album muzyczny Andre inspirowany Tolkienem (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 13-08-2003 10:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No. Zainstalowałem wreszcie to yapońskie badziewie do słuchania muzyki Andre Ratujcie bo go pobiję (piszę "badziewie", bo nie mogę się zorientować w opcjach playlisty, a helpu nie chce mi się czytać -za leniwy jestem Język ). Wkurzające jest to, że zamiast normalnego tytułu pisze "001. -System" albo "001. P1-Tremolo strings" i nie wiem, czy słucham "kataklizmu", czy "Parady Smoczych Władców" Widziały gały co brały . Poza tym za miesiąc ta jamaha będzie do wywalenia (nie dam ani złotówki na ten syntetyzer) i na czym ja będę słuchał tej muzyczki, która miejscami jest sympatyczna?
Andre, wielki apel; w imieniu swoim i innych podobnych do mnie syntezatorskich lamerów: zdefiniuj następnym razem instrumenty na stałe -będzie można posłuchać Twoich plików midi w normalnym odtwarzaczu (ja używam darmowego Anvil Studio, który ma tę zaletę, że można wpisywać do niego nutki i się nimi bawić. Nie wiem jak to SG-50, jeszcze nie próbowałem. Anvil natomiast grał "Sen o Smoku" tak jak Winamp -jako grand piano Mam coś dla ciebie ).
Sama muzyka fajna i klimatyczna. Polecam Spox

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Album muzyczny Andre inspirowany Tolkienem (Strona 2 z 2)

Skocz do: