Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

Temat: Emblematy (Strona 87 z 88)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 86, 87, 88  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 143

Wysłany: 15-12-2012 17:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mój emblemat to jedna z moich ulubionych prac Kasiopei Love to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę . Przedstawia małego Morya i duużego Findekana Jestem rozwalony . Nie mogłam nigdzie znaleźć tego obrazu w formie ,,zapisywalnej'' , więc dłuugo nie miałam emblematu i zdążyłam się do tego przyzwyczaić, więc potem nie chciało mi się zmieniać Super śmiech . W końcu zrobiłam Print Screena ( ponownie diękuję Ci , Nindë kwiatek dla ciebie, dziękuję ). Po wklejeniu w Painta czekało mnie długie pomniejszanie, aż w końcu obraz nadawał się na emblemat i wreszcie jakiś miałam Super śmiech . Zmieniłabym sobie na świąteczny, jak większość forumowiczów, ale nie wiem co na to Kasiopea i nie chciałabym naruszać jej praw autorskich albo jej wkurzać. Po za tym nie umiem rysować czapeczki Św. Mikołaja, Elfi Mikołaj więc w moim wykonaniu wygląda ona jak czerwony, spłaszczony i zgniły pomidor pomidorem go! Jestem rozwalony , więc gdybym miała robić wolałabym wklejać z grafiki ( Nutriasolobowa kwiatek dla ciebie, dziękuję ).

- Na koniec świata za tobą pójdę, gdzie tylko zechcesz. Na jedno twoje słowo – powiedział Moryo żarliwie i z wielkim oddaniem.- na jedno skinieniem będę walczył tam, gdzie mi każesz. Do ostatniego tchu. I tak, wiem, wiem, mam sobie iść. Zaraz, za chwilę. Najpierw mi powiedz czy chcesz je mieć wyżej, czy niżej. O,tu? Nawet przeklęci musimy być ładni. Zaryzykowałbym nawet twierdzenie, że w tej sytuacji musimy być szczególnie ładni.
Powrót do góry

Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 15-12-2012 21:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Caranthir. napisał(a) (zobacz wpis):
Nutriasolobowa

Nutriasobolową już różnie zwano: Nutria, Sobolowa, Nutria Sobolowa, Nutrasobolowa, Nutra, Nuria, Nutris, Nuta, Nuy, NutriaSa, Bosolowa, ale Nutriasolobową jest pierwszy raz! Co ty na to, NutraSolobowa? Super śmiech
Powrót do góry

Nutriasobolowa

Wpisy: 254

Wysłany: 15-12-2012 21:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nadia napisał(a) (zobacz wpis):

Caranthir. napisał(a) (zobacz wpis):
Nutriasolobowa

Nutriasobolową już różnie zwano: Nutria, Sobolowa, Nutria Sobolowa,

I te pierwsze trzy są jak najbardziej poprawne Jestem rozwalony . Poza tym żeś się Nadia przyczepiła, to pewnie literoofka (?) bo sobolowy jako kolor ubarwienia futra nie jest chyba aż tak mało znany nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj Z przymrużeniem oka .

W emblemacie jest świąteczna nutria. Sobolowa Spox . Bo jak wszyscy dookoła mają pozakładane mikołajowe czapki, to tak glipio jakieś drzewka w avatarze mieć Śmiech .

Drift as the chocolate sea's ablaze
Will the moon return my gaze?
The snow makes him quiver, shake and fall
But it's magic traps us all

Thingol żyje!
Powrót do góry

Nadia

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 15-12-2012 22:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nutria sprofanowała nutrię Jestem rozwalony , a ja zamierzyłam sprofanować miecz Ariego i, po licznych trudach i konsultacjach z Sobolową na temat gifów, plan swój niecny w życie wprowadziłam i sprowadziłam ów przedmiot ze sfery sacrum do profanum. Złośliwy uśmiech

Od teraz możecie wynik mego trudzenia się podziwiać po lewej (o ile uda wam się znaleźć mnie w tym paskudnym gifie Jestem rozwalony )!
Bo jakość powala na kolana! Jestem rozwalony

Tak więęęęcccccc...

TARAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!
Powrót do góry

Nindë
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 183

Wysłany: 26-12-2012 17:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kit z tymi Świętami, wracam do starego emblematu, nie potrafię bez niego żyć! Pserwa
Powrót do góry

Habuh
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 13-01-2013 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czas na lekki odkop tematu z możliwością nabicia posta Super śmiech . Mój avek przedstawia Dave`a Mustaine`a, założyciela, gitarzysty, wokalisty zespołu Megadeth.
Powrót do góry

Leadriga

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 05-02-2013 13:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zmieniłam emblemat, bo zakochałam się w tej ilustracji Love Grafikę dodał Magazyn "Kocie sprawy" jako zdjęcie do profilu na facebooku - http://www.facebook.com/photo.php?fbid=523408124371213&set=a.163312 820380747.31417.160375044007858&type=1&theater
ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

Thirdiwena
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 42
Nieobecny(a): "Czekam na dopełnienie sie dni"

Wysłany: 05-02-2013 20:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

a ja mam Éowinkę kochaną. Love nie chodzi tu bynajmniej o moja miłośc do Mirandy, ale do ksiązkowej księzniczki Rohanu.

EDIT:

No i się pozmieniało trochę- teraz mam obraz Johna Everetta Millaisa- Sophie Grey. Jestem podatna na częstą zmianę avków, ale na forum nie będę tego robiła. Tylko że ta Mira jakoś mi się głupkowata zaczęła wydawać. Tiaaaa wieeeeeeeeeelgachny uśmiech . Sorki za zamieszanie Ratujcie bo go pobiję

http://namiestnik-faraeofanfiction.blogspot.com/
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 86, 87, 88  Następna

Temat: Emblematy (Strona 87 z 88)

Skocz do: