Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"W gromadzie każda wymiana zdań zmienia się w rozwlekłą naradę." Boromir do Froda na Parth Galen, Władca Pierścieni

Temat: Emblematy (Strona 2 z 88)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cirdan
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 11-11-2002 23:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A mój embelmat to (co chyba oczywiste) Cirdan. Grafika jest autorstwa Quinotna Hoovera, rysownika znanego głównie z karcianki Magic: The Gathering, ale tworzącego też do METW CCG.
Jakby panie chciały to rysował też Legolasa Język
Dziękuję za pomoc w zrobienie mojego emblematu dwóm panom: sir Adanowi i półelfowi Adiemusowi. Elfik

Przy okazji pragnę zauważyć, że dzisiaj napisałem swój 100 wpis, rzecz jasna było ich trochę więcej (bo Elfik Elfik nie próżnują) i pewnie jeszcze nie raz będe pisał 100 wpis, ale nie ważne. Cieszę się. Jestem rozwalony
Teraz już tylko trochę powyżej 550 i miejsce Nifrodel będzie moje. Super śmiech

nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 13-11-2002 14:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Teraz dzieki Adiemusowi tez sie moge pochwalic swoim pieknym emblematem Super śmiech
Bardzo pasuje do znaczenia mojego pseudonimu...
W oryginale jest wykonany przez Gilberta Williamsa w kolorach zimnoniebieskoczarnych Jestem rozwalony
ale ja wole te ktore macie zaszczyt widziec chwała wam, chylę czoła, dzięki
Meczylam sie nad tym cale 5 min... Oklaski
Pozdrawiam Nairael Silmawylien

Tinuviel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 12

Wysłany: 13-11-2002 19:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

witam Śmiech
na początek chciałam zauważyć, że wszyscy tu maja cudnowne emblematy. Jestem tu nowa więc jeszcze nie zdążyłam się przyzwyczaić Śmiech

mój nie jest może za bardzo oryginalny i może przyspożyć mi kilku wrogów (zważywszy na to że pani na obrazku nie jest powszechnie lubiana przez ludzi - ja do niej nic nie mam), ale nie miałam zbytnio czasu ostatnio czasu na poszukiwanie innych rzeczy, a że to miałam pod ręką, no więc jest Śmiech

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 13-11-2002 20:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak się komuś nie kce to tu link do Avatarów nie wiem czy sa do tego jakies copyrighty ale co tam wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

http://www.phpbb.com/styles/gallery/index.php?pageType=folder&currDir=. /Avatars

Dis
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 214

Wysłany: 15-11-2002 19:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mój emblemat zaczerpnięty jest z angielskiego wydania Encyklopedii Tolkienowskiej Davida Daya. Jest to fragment wiekszej ilustracji, zatutulowanej "Krasnoludy z rodu Durina" czy jakos tak. Przypominam, ze Dis to krasnoludzica. Byl to jedyny znany mi rysunek, na którym występowaly obok krasnoludów-męzczyzn krasnoludzkie kobiety. Tzn jedna (wlasnie ta z emblematu) to zdecydowanie kobieta, jest jeszcze inna, ale faktycznie nie da sie powiedziec czy to kobieta czy mlody krasnolud meski - ma cos w rodzaju brody, a moze to tylko kontur rysownika. Kwestia bród zostaje chyba nierozstrzygnieta, w kazdym razie ta z mojego emblematu brody raczej nie ma.
Powrót do góry

EmmaScyther
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 03-12-2002 17:07    Temat wpisu: =) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mój emblemacik ściągnęłam z pewnej strony z mangowymi rysuneczkami. Jest tam tego naprawdę dużo...no i wybrałam sobie właśnie ten =).
"Belkar is a horrible, loathesome, supremely selfish creature who behaves contemptibly, laughs at the pain of others, has no manners whatsoever, and whose mental acuity would be compared unfavorably to that of a table."
Powrót do góry

Iluvatar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 28

Wysłany: 04-12-2002 20:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

moj emblemat powstal ciekawie Super śmiech
na poczatku byl to celeborn filmowy - dumna brzydka twarz, dlaczego tak bylo odsylam do:
http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=1095
potem zmienilem na znak zapytania gdy udowodnili mi ze to rzeczywiscie nie ma sensu (przedstawienie istoty Eru jako ciala i duszy a nie samej duszy ew.mysli) chociaz nadal trzymam Złośliwy uśmiech sie tezy antropomorficznej jest to udowodnione w Ainulindale ("reka", "wstal", "usiadl") ja bym dodal jeszcze "powiedzial" Elfik przeciez zeby powiedziec, trzeba miec jezyk, krtan, gardlo ehhhh Uśmiech, wiadomo mogl byc brzuchomowca Widziały gały co brały ale wtedy mialby brzuch, mogl "powiedziec" telepatycznie - prawdopodobne bo to przeciez potega umyslu i sily woli - wtedy mamy mozg. wychodzi wiec na to ze Eru jest antropomorficzny uffff rozpisalem sie ale wszystko ostatecznie sprowadza sie do znaku zapytania......

Firiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 160

Wysłany: 09-12-2002 14:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam do wszystkich prosbe o udzielenie porady wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Swoj emblemat narysowalam sama Elfik Rządzę , zeskanowalam, przerobilam itd itp, ale wydaje mi sie, ze jest strasznie marnej jakosci... Nie Nie
Juz nie mowiac o tym, ze napracowalam sie, zeby jego rozmiar byl mniejszy niz 7kb (wyszlo mi 6,99! Elfik ) po czym nie chcialo mi wyslac Z POWODU ROZMIARU Zdziwienie troche nie kapuje.

Ale: moze jestem troche przeczulona (z ta jakoscia?) i jest ok?

Jesli nie, to:
- jaki format jest najlepszy?
- czy jest jakis myk, zeby poprawic jakosc obrazka ??
(obecnie jest w formacie jpg)

Z gory dziekuje Elfik

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Następna

Temat: Emblematy (Strona 2 z 88)

Skocz do: