Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Haradrim
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 17

Wysłany: 18-01-2009 19:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety gry nie idzie dostać Skrzywienie Szukałem nawet na forach warezowych, i nic nie znalazłem. Sam mam tą grę, niestety z uszkodzoną płytką i przy 11% install się zacina i trzeba restartować wściekły
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwejcji."
Powrót do góry

Numenor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 19-01-2009 18:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Haradrim ja wiem gdzie mozna nabyc druzyne pierscienia (czyt, sciagnac). Jak nadal chcesz to pisz w tym temacie albo daj wiadomosc.
Powrót do góry

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 19-01-2009 19:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Grałem w tę gierkę(co prawda na PS2, ale nie różni się pewnie dużo od tej na PC), w sumie to grałem we wszystkie części Język

Ale do rzeczy, jeśli chodzi o pierwszą część, to muszę powiedzieć, że nie ma żadnych rewelacji, grafika nawet, nawet, ale grywalność... hmm, powiedzmy, że pozostawia wiele do życzenia. Ale i tak najlepszym sposobem na ocenę gry jest zagranie w nią samemu, bo najlepiej nawet zaprezentowana opinia nie odda wrażeń, jakich doznajemy podczas grania Uśmiech

Haradrim
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 17

Wysłany: 20-01-2009 13:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi się gra podobała (choć grałem w nią jakieś 5 lat temu) i wkurzyło mnie jak musiałem przeinstalować kompa a cd z grą było uszkodzone... W końcu dałem sobie spokój, a teraz znowu naszła mnie chęć żeby trochę "popykać" Uśmiech
Także, jeśli mógłbym prosić, Numenorze, to podaj mi to tajemnicze miejsce gdzie się ukrywa LotR Z przymrużeniem oka Tylko najlepiej na PW żeby się administracja nie czepiała.
Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich

"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwejcji."
Powrót do góry

Tahlin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 03-07-2009 23:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heh, a ja tę grę kupiłam, hmm, cztery lata temu? I moje granie zakończyło się w Hobbitonie, bo za chiny nie mogłam przejsć koło Nazgula. Potem jakoś przeszła mi mania na Władcę i gierka legła pod stosami innych rzeczy. Ostatnio odkopałam ją, zainstalowałam i co? Doszłam do zbierania pieczarek, potem jakoś przestało mi się chcieć grać. Ale skoro piszecie, że jest Tom Bombadil i wierzba, to może się skuszę, żeby jeszcze do neij zajrzeć.
Powrót do góry

Golden
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 72

Wysłany: 05-07-2009 15:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo fajna gra, w sumie nie tak dawno sprzedałem ją na allegro za parę groszy. Gdybym wiedział że jest nią tu zainteresowanie to bym dał informacje o sprzedaży.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Strona 2 z 2)

Skocz do: