Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 20-10-2002 05:00    Temat wpisu: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

22 października w usa ukaże się komputerowa gra o takim samym tytule jak I część filmu.

Min. wymagania:
600 Mhz Processor
128 MB RAM
DirectX 8.1b Complient Video Card (32Meg with single pass, multi-texturing and T&L)
DirectX 8 Complient Sound Card
4X CD ROM Drive
800 MB Hard Drive Space

Gra jest zręcznościówką o ile wiem i nie ma opcji multiplayer. Screeny wyglądają bardzo zachęcająco Uśmiech. Mam ochotę ją kupić, przeszukałem kilka pl serwisów sprzedających gry ale nie znalazłem żadnej oferty ani nawet wzmianki o tej grze. Gdyby ktoś trafił przede mną na jakiś opis,recenzję, gdzie ją można kupić itp. to niech da znać Uśmiech

producent info:
Cytat:
Following the storyline of J.R.R. Tolkien's The Fellowship of the Ring, this 3rd-person action/adventure lets you play as part of the fellowship on a journey from the Shire to the River Anduin. Faithful to J.R.R. Tolkien's epic masterpiece, you will explore the massive environments of Middle Earth while solving puzzles and fighting enemies like Orcs, Black Riders, and an evil Balrog in the quest to destroy the fabled One Ring of Power.

With professional voice acting, high quality cinematics, cutting edge graphics, and dynamic gameplay characteristics, Universal Interactive's Fellowship of the Ring is the definitive source for Lord of the Rings-based interactive entertainment.

aha, w grze będzie Tom Bombadil Jestem za Uśmiech
Oficjalna strona i trochę więcej informacji (straaaaasznie wolno się ładuje) http://www.ea.com/eagames/official/lordoftherings/home.jsp

Elurin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 96

Wysłany: 26-11-2002 22:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Otóż prawda jest taka, że mogę coś na temat tej gry powiedzieć. Grałem w demo. Przyznam się, że zachwycony to nie byłem. Owszem grafika dość ładna, ale "fabuła" i zachowanie postaci - dno. Kto to widział by Gandalf dobijał orka ciosem swej laski niczym wbijanie Excalibura (cios znad głowy w leżącego orka, żal mi się go zrobiło Super śmiech ). W demie jest okazja gry Frodem, Aragornem i Gandalfem, kolejno w Shre, na W. Czubie i w Morii. Generalnie gra polega na masakrowaniu orków na różne sposoby Złośliwy uśmiech lub (w wypadku Froda) bieganiu po Hobbitonie i zbieraniu grzybków, które... świecą . Dodatkowo łuk Aragorna ma zabójczą donośność... próba trafienia warga oddalonego o jakieś sto metrów graniczy z cudem. Najlepszym dowcipem jest walka z jaskiniowym trollem w ruinach Wichrowego Czuba. Szok Dobra jest chyba tylko muzyka i dźwięki.

Aragorn2931
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 23-06-2003 17:45    Temat wpisu: gra na pc-Drużyna Pierścienia-ocena użytkownika Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Troche czasu mineło od twojego wpisu,ale jeżeli Tobie moja ocena coś da to zapraszam do czytania: grę bez problemu możesz nabyć w salonach empik-w Lublinie jeszcze tydzien temu widziałem.-piszę 23.06.2003
Lista plusów gry:
-bardzo ładna grafika-aczkolwiek dotyczy to tylko krajobrazów,budynków
-pełne spolszczenie
-niezła ścieżka dźwiękowa
-bardzo duża zgodność z książką-choćby wątek Toma Bombadila i Kurhanów
Minusy
-postacie niezbyt przypominają twarzami aktorów-a to chyba nie jest zbyt dużym problemem dla informatyków
-raczej mało urozmaicona fabuła-generalnie Twoje zadanie polega na zabijaniu przeciwników i zbieraniu przedmiotów do regeneracji zdrowia;jest mało "główkowania"---z drugiej strony:skoro gra miała być zgodna z książką to raczej trudno było coś lepszego wymyśleć
ogólna ocena-można kupić; ocena szkolna 4
ps. w Action plusie 01/2003 jest dokładny opis przejścia tej gry
Powrót do góry

Nenya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 146

Wysłany: 24-06-2003 09:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do Aragorna2931:

Twarze różnią sie od twarzy aktorów, ponieważ twórcy tej gry wykupili licencję KSIĄŻKOWĄ, a nie FILMOWĄ. Dlatego nie mogli umieścić twarzy znanych aktorów na postaciach, tylko kierowali się opisem z książki (? - Gandalf w białoszarym kapeluszu... - to chyba nie z tej książki Język).

A teraz moja ocena:)

Zalety: Jestem za
+ Grafika nie powala, ale nie jest zła...
+ Sceny wykasowane z filmu powracają (Tom Bombadil, kurhany, Stary Las...)
+ Nienajgorsze udźwiękowienie
+ Spolszczona (ale ja grałem w wersję angielskojęzyczną)

Wady: Jestem przeciw
- Cała gra skupia się na: idź, zbierz jedzenie, wysłuchaj, co mają do powiedzenia inni, zabij orka,pobiegnij, zabij orka, zabij orka... i tak w kółko...
- Miejscami strasznie nudne...
- Nie zawsze zgodna z książką (vide walka z trollem na Wichrowym Czubie), liczne uproszczenia w fabule
- Strasznie krótka (dwa dni grania)

Grafika: 6/10
Muzyka i dźwięki: 8/10
Grywalność 6/10
Ocena ogólna: 6+/10
Powrót do góry

maeglin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 126

Wysłany: 11-01-2004 01:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gra fajna na zimowy wieczór Uśmiech Jeden, bo na drugi gry nie starczy Z przymrużeniem oka no chyba, że nie wpadnie sie na to jak rzucac zaklęcia Gandalfem , jakto ja zrobiłam Jestem rozwalony .
Mam pozytywne wrażenie jesli chodzi o całokrztałt, grafika nawet może byc, szkoda tylko ze postacie mówią każdą kwestie tak samo (najlepszy jest Frodo przy Nazgulach, mówi do nich jakby mówił 'dzieńdobry' Samowi Elfik )

Zeb
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 07-10-2006 21:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie wiem jak pokonać wierzbę. Zapewne odpowiedź jest prosta, ale ja mi nie udało siętego przejść. Proszę o jakieś wskazówki Uśmiech
Powrót do góry

Morgomir
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 42

Wysłany: 24-07-2008 21:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak ona trzepie tymi gałęziami to ty odskakuj i wal mieczem w gałęzie aż w końcu przyjdzie Tom Bombadil Elfik

Feomathar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 13-09-2008 12:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak dla mnie gra jest nudna przechodzę ją raz po raz tylko dlatego że lubię bawić się Aragornem i masakrować orków Jestem rozwalony W całej grze tylko jedno sprawiło mi trudność (nawet dużą): nie mogłam przejść obok nazgula w hobbitonie. Udało mi się za 10 razem Jestem rozwalony Zawsze mnie dziad zobaczył Ratujcie bo go pobiję Więc moje wrażenia są takie: od biedy można zagrać choć jest wiele innych, lepszych tego typu gier (choćby gothic). Dla mnie z całej gry zdecydowanie najlepsza jest Moria bo zero zbierania grzybków a 90% rąbania orków (najlepsze na wyładowanie złości) Pserwa
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Strona 1 z 2)

Skocz do: