Ortografia na forum
Idź do strony Poprzednia  1, 2  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Uwagi i propozycje

#9:  Autor: Monisia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ja przepraszam ze daje kolejny post, wiem ze nie powinnam, ale chcialam cosik ruginwaldusowi uswiadomic. a mianowicie to, ze my nie chcemy tu formalnej cenzury robic, tylko sklonic ludzi do pisania po polsku. bo jak widze czasem ze taki czlowiek pisze ktury lobic srudziemie, itp to po prostu mnie skreca. i chyba nie tylko mnie...

#10:  Autor: RuginwaldusSkąd: Galadhrest WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cytat:
a mianowicie to, ze my nie chcemy tu formalnej cenzury robic, tylko sklonic ludzi do pisania po polsku

No to zapraszam do mnie i skłoń mnie do pływania. A zaznaczam, że nie umiem. Tak samo nie skłonisz, nie namówisz nikogo do ortograficznego czy gramatycznego pisania, bo "skłaniać" nie tworzy związku logicznego z polem znaczeniowym "umiejętność" Niektórzy nie piszą ortograficznie, bo po prostu nie potrafią; jeśli taki delikwent bedzie miał pisać na forum ze słownikiem ortograficznym czy odpalonym wordem, to zrezygnuje. Zgodzę się w jednym-przed zamieszczeniem czytać to, co się napisało i eliminować literówki i dziwne zbitki wynikające z pośpiechu.

#11:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Skoro już zamierzamy na forum propagować język polski w jego najczystszej postaci to z interpunkcją i polskimi znakami albo w ogóle.
Jak ktoś ma zapał wszystkich poprawiać (ach gdzie jest Goku?) to niech to robi na zdrowie. Ale uzależnianie statusu na forum od stopnia dysleksji jest według mnie pomyłką Uśmiech

#12:  Autor: Monisia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ech.. Niech Wam będzie. Dla Was, dzieci, bedę używać wielkich liter i polskich czcionek. Doceńcie to. Język

#13:  Autor: RuffikussSkąd: Mordor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ruffikuss jest przerazony Zdziwienie Pamietac o ortografii, interpunkcji, litrowkach, polskich znakach... Z przymrużeniem oka No ale skoro taka jest wola...coż, postaram się zrobić wszystko by moje posty były MEGA - poprawne. I znowu poczuję się jak w szkole Śmiech To takie milutkie Ratujcie bo go pobiję

#14:  Autor: RuginwaldusSkąd: Galadhrest WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cytat:
I znowu poczuję się jak w szkole Śmiech To takie milutkie Ratujcie bo go pobiję

wlasnie o to mi hodzilo jak muwilem rzeby nie poprafiac bo to nie klasufka a tylko pisanie o ksionrzkah tolkiena Pserwa

#15:  Autor: RuffikussSkąd: Mordor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sir Ruginwaldusie, może i jestem myślącym mieczem, ale nie posiadam formalnego wykształtowacenia. Śmiech

#16:  Autor: nameless WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ja o ortografii czasem zepominam, ale jak ktoś będzie miał ochotę i cierpliwość mnie poprawiać, to niech sobie poprawia, jak tak bardzo to lubi Język

Strona 2 z 2