Twoja ulubiona książka Tolkiena
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ankiety
Jaka jest twoja ulubiona książka Tolkiena
Władca Pierścieni
48%
 48%  [ 98 ]
Silmarillion
36%
 36%  [ 74 ]
rudy Dżil i jego pies
1%
 1%  [ 3 ]
Łazikanty
0%
 0%  [ 0 ]
Tom bombadil
0%
 0%  [ 0 ]
Kowal z podlesia Większego
1%
 1%  [ 3 ]
Listy
0%
 0%  [ 1 ]
Księga zaginionych opowieści
1%
 1%  [ 4 ]
Hobbit
6%
 6%  [ 14 ]
Niedokończone Opowieści
2%
 2%  [ 6 ]
Oddano głosów : 203

#57:  Autor: NutriasobolowaSkąd: Miasto Powodzi WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Liść dzieło Niggle`a matko jak ja dawno tego nie czytałam Z przymrużeniem oka . Bardzo mi się podobało ale... jestem właśnie przy którejś tam z kolei lekturze Silmarillionu, co nokautuje Liść całkowicie. H również. I WP, bez większego namysłu. Jedyne z czym może mierzyć się Sil to NO. Ale tam są gnomy zamiast Noldorów i co po chwila komentarze. No cóż, jednak wygoda czytania robi swoje - wybieram Sil, mimo że niektóre rzeczy są nieco zapętlone Uśmiech Saurona ;D .

#58:  Autor: Caranthir.Skąd: Pochodzę z Ankh-Morpork, choć urodziłem się tutaj WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zdecydowanie Silmarillion. Wybrałam tą opcję, przede wszystkim dlatego, że jest to bardzo ciekawa książka i dużo się w niej dzieje. Uwielbiam historie znajdujące się w Silmie i ogólnie taki rodzaj książek. Kocham też wiele postaci żyjących w I Erze i gdyby nie ta książka nigdy bym ich nie poznała. Cieszę się, że przeczytałam Silmarillion. Na poczatku nie było mi łatwo, początek mnie trochę nudził, ale potem stwierdziłam, że to dlatego, że nie spodziewałam się czegoś takiego i się nie poddawałam. Potem doczytałam do końca i stwierdziłam, że ta książka o wiele bardziej podoba mi się od WP (WP jest u mnie na drugim miejscu) i teraz często do niej wracam.

Strona 8 z 8