Nowości Tolkienistyczne i Tolkienologioczne 2019 roku
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#9:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na okładce nie ma informacji o ilustracjach. Przy poprzednich książkach Zyska takie informacje były.

#10:  Autor: Thingoln WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Może być różnica w rozmiarze czcionki lub większe marginesy. Sama okładka jednak bardzo ładna i chętnie zobaczyłbym to wydanie na półce. Z przymrużeniem oka

#11:  Autor: eruiSkąd: Białystok WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Książka: Problematyka zła w twórczości J.R.R. Tolkiena. Ocena w świetle teologii katolickiej Piotra Aniceta Gruszczyńskiego OFM. Od 5 lutego dostępna jest w księgarni internetowej KUL.

#12:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Warto podać link, okładkę (niestety niezbyt duża jest na stronie) i cenę:
http://www.wydawnictwokul.lublin.pl/sklep/product_info.php?products_id= 3681

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

37,20 zł (obniżka z 40,00 zł).

---

A co do Niedokończonych opowieści od Zyska to dokładna data premiery to 25 marca 2019.

#13:  Autor: eruiSkąd: Białystok WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A no, jakoś o tym nie pomyślałem. Dzięki że nadrobiłeś moje niedopatrzenie Riddick. Co do "Niedokończonych Opowieści Śródziemia i Numenoru" od Zyska i ski. to tytuł sugeruje raczej tłumaczenie Agnieszki Sylwanowicz i Pauliny Braiter hmmmm... . Tytuł wersji w tłumaczeniu pana Kota brzmi po prostu "Opowieści Niedokończone". Chociaż to może nic nie znaczyć nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj .

#14:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wydawnictwo Zysk i S-ka potwierdziło na Facebooku, że będzie jednak wznowienie przekładu Agnieszki Sylwanowicz i Pauliny Braiter! Super śmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

#15:  Autor: eruiSkąd: Białystok WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No to muszę to kupić! A Nie wiesz czy ilustracje będą?

#16:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tego nie wiem.
Za to na stronie Empiku data premiery jest zapowiedziana na 18 marca 2019:
https://www.empik.com/niedokonczone-opowiesci-tolkien-john-ronald-reuel ,p1221811866,ksiazka-p

Strona 2 z 4