Nowości Tolkienistyczne i Tolkienologioczne 2018 roku
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#25:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No to ma podobno wyjść na koniec listopada Elfik Elfik Elfik Jeszcze trochę tego zostało do przetłumaczenia.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Zysk i S-ka

#26:  Autor: Abe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
CHOMIK666 napisał(a) (zobacz wpis):
No to ma podobno wyjść na koniec listopada Elfik Elfik Elfik Jeszcze trochę tego zostało do przetłumaczenia.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Zysk i S-ka

No to super. Może wznowią Bestiariusz ?:>

#27:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Jak utrzyma poziom Atlasu Tolkienowskiego to ja dziękuję. Pieniądze w błoto.

#28:  Autor: Abe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ominous napisał(a) (zobacz wpis):

Jak utrzyma poziom Atlasu Tolkienowskiego to ja dziękuję. Pieniądze w błoto.

Jaki "poziom" masz na myśli? Merytoryczny czy wydawniczy? Bo jeśli chodzi o jakość wydania to nie można mieć chyba żadnych zarzutów Uśmiech

#29:  Autor: Abe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
"Opowieści z niebezpiecznego królestwa" również w listopadzie od Zysku

#30:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Abe napisał(a) (zobacz wpis):

Jaki "poziom" masz na myśli? Merytoryczny czy wydawniczy? Bo jeśli chodzi o jakość wydania to nie można mieć chyba żadnych zarzutów Uśmiech

Merytoryczny, oczywiście.
Co prawda mam w domu tylko oryginał, ale po rozmowie z tłumaczką mamy bardzo podobne opinie na temat tego wydawnictwa. Ba, polski przekład nawet starał się poprawić głupotę Daya, aczkolwiek w wielu przypadkach nie było to możliwe.
Ładnie wygląda na półce, nic poza tym. Takie odcinanie kuponów po Bestiariuszu, który przerobili na kilka odzielnych pozycji i rozwodnili do granic możliwości, które w druku normalną czcionką i marginesami nie warte by były nawet nawet nazwania książką.

#31:  Autor: Abe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Abe napisał(a) (zobacz wpis):

Merytoryczny, oczywiście.
Co prawda mam w domu tylko oryginał, ale po rozmowie z tłumaczką mamy bardzo podobne opinie na temat tego wydawnictwa. Ba, polski przekład nawet starał się poprawić głupotę Daya, aczkolwiek w wielu przypadkach nie było to możliwe.
Ładnie wygląda na półce, nic poza tym. Takie odcinanie kuponów po Bestiariuszu, który przerobili na kilka odzielnych pozycji i rozwodnili do granic możliwości, które w druku normalną czcionką i marginesami nie warte by były nawet nawet nazwania książką.

Ja cały czas liczę na reedycję "Bestiariusza" bo jakoś nie mam ochoty dać zarobić "Januszom biznesu" Z przymrużeniem oka

#32:  Autor: AntaresSkąd: Krosno WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Przecież zaletą tych edycji to tylko i wyłącznie ilustracje. Myślę, że dla nich samych warto mieć te książki. Cena wysoka, to prawda ale te edycje wyglądają naprawdę solidnie (chociaż w sumie format mógłby być większy).

Strona 4 z 5