XIX Tolk-Folk "Pojedynek na Pieśni"
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#9:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kamila napisał(a) (zobacz wpis):

Elbe, a wybierasz się może? Śmiech Fajnie by było Cię zobaczyć!

Dziekuję Kamillko Kwiatek Musiałabym wziąć dwa dni urlopu, bo niemiecki rok szkolny kończy się dopiero 21 lipca, więc szczerze mówiąc miałam wczoraj etap zastanawiania się, czy warto, ale skoro nie mam szansy nawet dowiedzieć się, co właściwie w tym roku na tfie będzie, to chyba nie warto Jestem rozwalony

#10:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wydzieliłem temat, żeby już nie było żadnych wątpliwości, że TF jest, był i będzie Język

A na serio, nasze tegoroczne logo:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Więcej informacji, poza terminem i miejscam na razie nie mamy, bo program się jest właśnie w etapie tworzenia Z przymrużeniem oka

Na pewno możemy obiecać w sobotę Spektakl muzyczny Pojedynek na Pieśni na deskach Mokisowskiego teatru Śmiech Który w tym roku pod skrzydła wzięła Niuch.

Staramy się zrobić rok bardzo taneczny i muzyczny Śmiech

Elbereth napisał(a) (zobacz wpis):

Musiałabym wziąć dwa dni urlopu, bo niemiecki rok szkolny kończy się dopiero 21 lipca, więc szczerze mówiąc miałam wczoraj etap zastanawiania się, czy warto, ale skoro nie mam szansy nawet dowiedzieć się, co właściwie w tym roku na tfie będzie, to chyba nie warto Jestem rozwalony
No wiesz co, Elbe, teraz to się poczułem dotknięty, dwa lata w Hamburgu siedzę więc masz informacji źródło bardzo blisko Język Jestem rozwalony

#11:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cytat:
No wiesz co, Elbe, teraz to się poczułem dotknięty, dwa lata w Hamburgu siedzę więc masz informacji źródło bardzo blisko Język Jestem rozwalony

W takim razie trzeba będzie w końcu się jakoś spotkać nad, eigentlich, Elbe Elfik

A poważnie, jako, że nie jestem fanką facebookowych grup i w ogóle, trochę wyszłam z tematu, no i trochę lat minęło itp. itd. ale co ja tam będę. Jakbyście potrzebowali jakiegoś wsparcia w muzycznych kwestiach, to dawać znać na pw Jestem za
Logo wygląda super!

#12:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hej!

W tym roku, jak i w latach ubiegłych, będzie możliwość zamówienia koszulki TFowej.
Wracamy do firmy sprzed dwóch lat (Święta Bram Lata), gdyż naszym zdaniem jakoś wykonania była tam najlepsza.
Nadruk będzie zrobiony sitodrukiem, więc będzie trwały. Wszystkich chętnych proszę o wpisanie się do formularza poniżej:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BEw13ROS_QLQvF6iVPgeYtrMEqsRMU6 00LQ_8PDK-rs/edit#gid=0

Zgłaszać chęć zakupu można tylko do czwartku, 30 czerwca 2017, godz. 23:59
Cena jednej koszulki: 28 zł

Kilka pomocnych informacji:
1. Rozmiarówka koszulek męskich/unisex
https://www.jmcotton.pl/product/17/T-shirt-meski-ApacheColor
2. Rozmiarówka koszulek damskich
https://www.jmcotton.pl/product/161/Koszulki-Damskie-ApacheLady
3. Wpisz w rubrykach pod danym rozmiarem, ile sztuk chcesz i jaki model – np. 2/damskie, 2/Unisex
4. Zdjęcie jest na razie poglądowe – nie wiemy jak duży nadruk uda się osiągnąć, ale oczywiście chcemy jak największy.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

#13:  Autor: leszliSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Omi, super, że z takim wyprzedzeniem, już się bałem, że w ostatniej chwili będzie info. Jestem rozwalony Elfik

#14:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):
Zgłaszać chęć zakupu można tylko do czwartku, 30 czerwca 2017, godz. 23:59

A nie piątku? Przydałby mi się jeszcze jeden dzień przed weekendem, ale chyba jednak dziś jest piątek Z przymrużeniem oka

#15:  Autor: Zair Ugru-nadSkąd: Imlad Morgul WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kto się jeszcze nie wpisał do zamówienia, proszę o niezwłoczne wpisanie Uśmiech

Jutro rano składam zamówienie, stąd zapisy przyjmuję do 3 lipca do godz. 7 rano.
Jesli ktoś z jakichś przyczyn nie może się wpisać, proszę o sms-a pod numer 731 666 227 Uśmiech

#16:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A gdzie i do kiedy wpłata?

Strona 2 z 4