XV-lecie forum
Idź do strony Poprzednia  1, 2  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#9:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
To może użytkownicy urządzą coś dla twórców Forum i adminów. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język
I moderatorów! Jestem rozwalony

Naprawdę, ja dopiero pamiętam Xlecie, kiedy to minęło?!

#10:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
To może użytkownicy urządzą coś dla twórców Forum i adminów. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

Czemu nie hmmmm... Niech każdy użytkownik forum da coś od siebie Uśmiech Ja np. pracuję w hotelu na mazurach i mogę pro promocyjnych cenach Love Love Ratujcie bo go pobiję Ratujcie bo go pobiję Elfik zorganizować grupową imprezę oczywiście z noclegiem na XV-lecie wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało Imprezownia jest w iście rohańskim stylu Uśmiech

#11:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
CHOMIK666 napisał(a) (zobacz wpis):
Czemu nie hmmmm... Niech każdy użytkownik forum da coś od siebie Uśmiech Ja np. pracuję w hotelu na mazurach i mogę pro promocyjnych cenach Love Love Ratujcie bo go pobiję Ratujcie bo go pobiję Elfik zorganizować grupową imprezę oczywiście z noclegiem na XV-lecie wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało Imprezownia jest w iście rohańskim stylu Uśmiech

Hmmm kusząca perspektywa. Gdybyśmy wiedzieli to być może ostatnie zebranie redakcji Aiglosa miałoby charakter wyjazdowy, a nie którzy nie musieliby się telepać aż tak daleko, chociaż nie wiem czy wtedy byłoby ono tak owocne. Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hurrra!! impreza!! szampan!! drink palmiasty Jestem rozwalony widzę gwiazdy

#12:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
XV-lecie forum już dawno minęło chwała wam, chylę czoła, dzięki Chciałem zapytać adminów i moderatorów czy w tym roku przewidujecie może jakiś konkurs hmmmm... , bo nie ukrywam, że cały czas pamiętam emocje związane z NHKS-Niespodziewanym Hardkorowym Konkursie o Silmarilionie? Love Love Elfik

#13:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mogę powiedzieć w swoim imieniu, że myślałem nad takim konkursem w momencie wydania jednotomowego Silma. Niestety prace nad składem się przeciągają. Więc tradycyjnie wolę nie obiecywać niczego konkretnego, jeżeli sam niczego konkretnego nie wiem.

#14:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzieki za odp, czekam w takim razie cierpliwie i zapewne nie tylko ja na konkursowe cszaleństwo i wertowanie tysiaca stron w poszukiwaniu odpowiedzi wszystko mi się pomieszało Elfik jak tylko bedzie luzniejszy czas

#15:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Luźniejszy czas? A co to takiego? Od kilku miesięcy, jest to mi zupełnie nieznana koncepcja. Język
Konkurs będzie tak zrobiony by utrudnić szukanie w necie.

#16:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
I byloby świetnie Love sam jeszcze pamietam pytania z NHKS, z którymi nie potrafilem sobie poradzic hmmmm... P.S. Brodaczy nie lubie do dziś Język Elfik

Strona 2 z 2