XV-lecie forum
Idź do strony Poprzednia  1, 2  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#9:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
To może użytkownicy urządzą coś dla twórców Forum i adminów. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język
I moderatorów! Jestem rozwalony

Naprawdę, ja dopiero pamiętam Xlecie, kiedy to minęło?!

#10:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
To może użytkownicy urządzą coś dla twórców Forum i adminów. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

Czemu nie hmmmm... Niech każdy użytkownik forum da coś od siebie Uśmiech Ja np. pracuję w hotelu na mazurach i mogę pro promocyjnych cenach Love Love Ratujcie bo go pobiję Ratujcie bo go pobiję Elfik zorganizować grupową imprezę oczywiście z noclegiem na XV-lecie wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało Imprezownia jest w iście rohańskim stylu Uśmiech

#11:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
CHOMIK666 napisał(a) (zobacz wpis):
Czemu nie hmmmm... Niech każdy użytkownik forum da coś od siebie Uśmiech Ja np. pracuję w hotelu na mazurach i mogę pro promocyjnych cenach Love Love Ratujcie bo go pobiję Ratujcie bo go pobiję Elfik zorganizować grupową imprezę oczywiście z noclegiem na XV-lecie wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało Imprezownia jest w iście rohańskim stylu Uśmiech

Hmmm kusząca perspektywa. Gdybyśmy wiedzieli to być może ostatnie zebranie redakcji Aiglosa miałoby charakter wyjazdowy, a nie którzy nie musieliby się telepać aż tak daleko, chociaż nie wiem czy wtedy byłoby ono tak owocne. Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hurrra!! impreza!! szampan!! drink palmiasty Jestem rozwalony widzę gwiazdy

Strona 2 z 2