XV-lecie forum
Idź do strony 1, 2  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#1: XV-lecie forum Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy to już? Czy to już za godzinę,dwie...??? Jeśli tak to wszystkiego dobrego założycielom i adminom:) Czekałem na ta rocznicę cztery lata,gdyż trochę zbyt późno odkryłem i dołączyłem do zacnego grona. Owocnej rocznicy wszystkim,którzy współtworzą nasz świat chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki

#2:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To już 15 lat Skrzywienie Zdziwienie Jestem rozwalony Nie Nie Aż trudno uwierzyć. Choć sam nie jestem tu od początku. Dołączyłem jakoś tak rok po założeniu Forum, czy jakoś tak. Tak czy inaczej, dzięki za przypomnienie. Uśmiech wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#3:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Powiem szczerze, ze mało jest w sieci for o takim stażu, które są ciągle żywe, na których toczą się dyskusje i które po prostu są ciekawe Rządzę
Gratulacje dla Założycieli i Twórców oraz wszystkich forowiczów chwała wam, chylę czoła, dzięki Boromir brawo

Ostatnio zmieniony przez Aragorn7 dnia 01-11-2016 17:50, w całości zmieniany 1 raz

#4:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A dopiero co świętowaliśmy 10 lat Uśmiech Najlepsze życzenia dla nas wszystkich! Elfik

#5:  Autor: CHOMIK666 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No właśnie na X-lecie troszku się spóźniłem Smutek dlatego tak wyczekiwałem XV-lecia Elfik wszystko mi się pomieszało

#6:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Obawiam się, że nie pomyśleliśmy o żadnych specjalnych atrakcjach z tej okazji. Uśmiech Ale w przyszłym roku, być może na jesieni w okrągłą 16 rocznicę, coś zorganizujemy. Zobaczymy, to na razie taka bardzo niezobowiązująca zapowiedź.

#7:  Autor: TiciSkąd: W-w/Biblioteka Minas Tirith WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ojć... to już tyle lat? Zdziwienie Zdziwienie Zdziwienie

#8:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To może użytkownicy urządzą coś dla twórców Forum i adminów. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

Strona 1 z 2