HarperCollins publikuje 'Berena i Lúthien'
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#41:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Będzie też limitowane wydanie specjalne w sprzedaży również od 1.06 w cenie 75 funtów:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

https://www.harpercollins.co.uk/9780008214203/beren-and-luthien

#42:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Można już podejrzeć kilkadziesiąt stron na Amazonie (przycisk "Look inside") Uśmiech
https://www.amazon.co.uk/Beren-Luthien-J-R-Tolkien/dp/1328791823

#43:  Autor: vater WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dość pobieżnie przeglądnąłem tę próbkę, ale chyba niewiele się dowiedziałem. Sprytnie nie zamieszczono tam zasadniczej części. Z udostępnionego materiału wynika, ze jest to redakcja w formie "Niedokończonych opowieści" gdzie pomiędzy kolejnymi fragmentami mamy tłumaczenie co, kiedy i dlaczego.

#44:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ależ nieźle podgrzewają atmosferę, a przede wszystkim sprzedaż -= na Amazonie pojawiła się notka o cenie gwarantowanej, w której jest że cena oczywiście może wzrosnąć :
Cytat:
Pre-order Price Guarantee

Amazon.co.uk's price for not-yet-released items sometimes changes between the time the item is listed for sale and the time it is released and dispatched. Whenever you pre-order an item eligible for Pre-order Price Guarantee, the price you pay will be the lowest price offered by Amazon.co.uk between the time you place your order up to and including the end of the day of the release date. A Pre-order Price Guarantee message will appear on your order summary during the checkout process. If you use 1-Click ordering, Pre-order Price Guarantee protection will be automatically applied. The order summary in Your Account will reflect the lowest price within 24-48 hours of any price change.

#45:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja chyba poczekam. Nie lubię takiego podgrzewania atmosfery. Albo rzecz jest wartościowa sama z siebie, wtedy nic nie trzeba podgrzewać. A jak trzeba, to zazwyczaj sugeruje odgrzewanego kotleta. Obym się mylił. Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Choć sama kolorystyka i stylistyka wydania de lux podoba mi się.

#46:  Autor: vater WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
A ja chyba poczekam. Nie lubię takiego podgrzewania atmosfery. Albo rzecz jest wartościowa sama z siebie, wtedy nic nie trzeba podgrzewać. A jak trzeba, to zazwyczaj sugeruje odgrzewanego kotleta. Obym się mylił. Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Choć sama kolorystyka i stylistyka wydania de lux podoba mi się.

A zerkałeś na ten opublikowany na amzon fragment? A jeśli tak, to co o tym myślisz?

#47:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wszystko co tam jest, a nie jest komentarzem od redaktora, już było publikowane. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy. Dopiero jak będzie całość to dowiemy się czy jest coś nowego w stosunku do tego, co już znamy.

#48:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Riddick napisał(a) (zobacz wpis):
Można już podejrzeć kilkadziesiąt stron na Amazonie (przycisk "Look inside") Uśmiech
https://www.amazon.co.uk/Beren-Luthien-J-R-Tolkien/dp/1328791823

Ale jaja Elfik
Od czasu tego wpisu i preview z tamtego dnia, zmienili trochę preview - mieszają kilka/kilkanaście stron wypadło a weszło kilka nowych. Na początku nie byłem tego pewien, ale zrobiłem sobie screeny w tamtym czasie i teraz przeglądałem i mi numeracja nie pasowała.

Strona 6 z 8