Czy chcecie dział do rozmów nie związanych z Tolkienem?
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Uwagi i propozycje
Czy chcecie dział do rozmów nie związanych z Tolkienem?
Tak
62%
 62%  [ 20 ]
Nie
37%
 37%  [ 12 ]
Oddano głosów : 32

#17:  Autor: brak62Skąd: Góry WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Uważam, że nie powinno być takiego działu. Ogólnie rzecz biorąc zagłosowało tylko 25 osób co stanowi 6,720430107 % wszystkich użytkowników. Pozatym przegłosowane jest na tak tylko czterema głosami. Moim zdaniem to za mało żeby decydować za 372 osoby. Nie Nie

#18:  Autor: HelevornSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
brak62 napisał(a):

Uważam, że nie powinno być takiego działu. Ogólnie rzecz biorąc zagłosowało tylko 25 osób co stanowi 6,720430107 % wszystkich użytkowników. Pozatym przegłosowane jest na tak tylko czterema głosami. Moim zdaniem to za mało żeby decydować za 372 osoby. Nie Nie

Dobra, dobre nie wyjezdzac mi tu ze statystykami ! Zauwaz tylko
ze wiekszosc z tych osob albo w ogole nie pisze na forum ale sporadycznie
wiec nie wiem czy robimy na szkode dla nich ?? A poza tym opcja
TAK i tak wygra Śmiech 2 Jak beda problemy to trzeba bedzie sie jeszcze
pare razy zarejestrowac jako nowy user i zaglosowac Ble Ble ;D

#19:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
brak62 napisał(a):

Uwaga: pytania retoryczne.

1) czy już minęły 2 tyg. że podliczasz liczbę głosów?
2) nieobecni jak ryby nie mają głosu

#20:  Autor: carlitosSkąd: Fangorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
moja propozycja:

robimy to na okres próbny(ustalony przez amina) po czym orientujemy sie jak to wszystko wygląda, robimy ankietę i postanawiamy co dalej z tym fantem robić.
pasuje?

#21:  Autor: carlitosSkąd: Fangorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ja chcę działu, w którym będzie można bluzgać na Elfy za to ze kasują wpisy! czytajcie szybko bo i tak to zaraz skasują!

#22:  Autor: HelevornSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
carlitos napisał(a):

ja chcę działu, w którym będzie można bluzgać na Elfy za to ze kasują wpisy! czytajcie szybko bo i tak to zaraz skasują!

Ojojoj Ty lepiej uwazaj z takimi wpisami jesli nie chcesz miec bana
na tym forum.. Z reszta piszesz teraz nie na temat Uśmiech Saurona ;D

#23:  Autor: the_AragornSkąd: Imladris Jary... WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ten wpis ma charakter oficjalnego pytania do elfów/

Jakie będą dokładne zasady adminwania na nowym dziale forum? W końcu powinno się zachować jakiś poziom (i nie chodzi mi tu o bota, który kasuje pustaki po 2 tygodniach!), więc takie rzeczy jak rasizm (wypowiedzi typu ogulnie jaskiniowego), czy wojny Legia - WIDZEW nie mogą mieć miejsca. I jako ostatnie - kto będzie tam adminował? Ty, czy ktoś bardziej pokręcony Z przymrużeniem oka?

#24:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
the_Aragorn napisał(a):

Ten wpis ma charakter oficjalnego pytania do elfów/

Jakie będą dokładne zasady adminwania na nowym dziale forum? W końcu powinno się zachować jakiś poziom (i nie chodzi mi tu o bota, który kasuje pustaki po 2 tygodniach!), więc takie rzeczy jak rasizm (wypowiedzi typu ogulnie jaskiniowego), czy wojny Legia - WIDZEW nie mogą mieć miejsca. I jako ostatnie - kto będzie tam adminował? Ty, czy ktoś bardziej pokręcony Z przymrużeniem oka?

The Aragorn, przyjrzyj się kto moderuje nowy dział. Oko Mam coś dla ciebie

Jeśli może być ktoś bardziej pokręcony od Elfów, to tylko Elfka Elfik dlatego z przyjemnością bede moderować wpisy o treści ogólnojaskiniowej. Złośliwy uśmiech

A o styl i poziom wypowiedzi dbamy wszyscy, czyż nie? Z przymrużeniem oka

Strona 3 z 3