MumakiL Fandom PresSsss... - rozdysponowanie dodruku Silm.
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogłoszenia

#1: MumakiL Fandom PresSsss... - rozdysponowanie dodruku Silm. Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nadszedł ten dzień. Dodruk jest gotowy, tak na prawdę odebrałem go pod koniec zeszłego tygodnia, ale jako że miałem urwanie głowy z innymi sprawami to informuję dzisiaj.
Tak jak pisałem do rozdysponowania jest 40 egzemplarzy
Zasady dostarczania są następujące:
1. Kontakt tylko na PW, by tutaj nie tworzyć sztucznego tłoku i rozgardiaszu.
Na PW będą też dostarczane wszelkie szczegółowe informacje.

2. Kolejność realizacji według kolejności zgłoszeń. Są jednak dwa wyjątki od tej zasady:
a) pierwszeństwo mają Ci, którzy nie maja jeszcze egzemplarza;
b) miło widziani są Ci, którzy są w stanie odebrać osobiście.

3. Zasadniczo można się ubiegać o jeden egzemplarz. Tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach, można zabiegać o dwa egzemplarze.

4. Jeżeli zostaną egzemplarze, to wtedy zajmę się prośbami o dodatkowe.

5. Uprasza się o cierpliwość w kwestii dostaw i spotkań, gdyż istnieje konieczność dodruku map.

6. Wszystkie pytania i wątpliwości na PW.

#2:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
PW poszło Uśmiech

#3:  Autor: Turambar IISkąd: Dor-lómin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
PW wysłany, mam nadzieję, że się załapałem Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę

#4:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja również wysłałem PW (kilka minut po pojawieniu się ogłoszenia), więc mam nadzieję, że też się załapałem. Uśmiech

#5:  Autor: chodzkosSkąd: Lublin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mój PW też został już wysłany tylko nie wiem dlaczego wiadomość mam w zakładce "Do wysłania" a nie "Wysłane". Mam nadzieję że dotrze w odpowiednim czasie i załapię się na to wydanie.

#6:  Autor: Turambar IISkąd: Dor-lómin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
chodzkos napisał(a) (zobacz wpis):
Mój PW też został już wysłany tylko nie wiem dlaczego wiadomość mam w zakładce "Do wysłania" a nie "Wysłane". Mam nadzieję że dotrze w odpowiednim czasie i załapię się na to wydanie.

Mam podobnie i tez wielce mnie to niepokoi Nic nowego

#7:  Autor: vater WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

W wysłanych znajduje się chyba dopiero po odebraniu przez adresata.

P.S. też wysłałem.

#8:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ponieważ w Wysłanych pojawi się wtedy, kiedy M.L. ją odczyta Z przymrużeniem oka Spokojnie, jak na wojnie.

A do reszty 40stki - chyba nie musicie meldować wysyłania PW, ale co ja tam się znam Język

Edit: Tak trzaskacie wiadomości, ze aż się spóźniłem z odpisaniem Jestem rozwalony

Strona 1 z 3