XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
UWAGA, UWAGA !!!
Analizując wszystkie za i przeciw, oraz wyniki ankiety, na spotkaniu S.T.Wieża zdecydowaliśmy, że tegoroczną inscenizacją będzie bitwa Ostatniego Sojuszu.
Termin TFu podamy po konsultacji z MOKiSem. Poszukujemy osoby, która biegle posługuje się tabletem graficznym i miałaby ochotę zająć się oprawą graficzną tej edycji (logo, plakaty, banery, koszulki itp). Elfik

#2: Re: XVI TolkFolk Ostatni Sojusz 2014 Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Super! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ostatni Sojusz mi się jak najbardziej podoba. Zgłaszam się z miejsca do wszystkiego czego będzie trzeba.

Na miejscu mogę jak przy podczas Amon Hen asystować Mamie i Vilvie przy dekoracjach i nie wiem, budowac Barad-Dur ze styropianu Uśmiech Saurona ;D czy co tam każecie. You know me Z przymrużeniem oka

Ależ się cieszę na samą myśl Śmiech

#3:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jak do czegoś takie beztalencie jak ja się przyda, to chętnie pomogę... Uśmiech

#4:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czyli jednak Ostatni Sojusz. (Heh, tak jakoś wewnętrznie nastawiałam się jednak na Dagor Bragollach, a tu niespodzianka Uśmiech ) Czyli mój pierwszy typ. Tyż fajnie.
Nawet poniekąd jestem w temacie Język

Jak będzie trzeba, mogę sprokurować włócznię Gil-galada na bazie kosy śmierci z jasełek lub kija od mopa Super śmiech .
No i ogólnie jakoś tam przyczynić się w miarę umiejętności. Piszcie, co będzie potrzebne z rzeczy, które można i trzeba przygotować z góry, to będziemy mogli zobaczyć, co kto jest w stanie wykonać.

Jak chodzi o budowanie dekoracji, to jak dotąd największe doświadczenie mam w kleceniu skraplaczy z Tatooine z byle czego, ale zawsze warto poszerzać horyzonty i umiejętności.

(A teraz czas na danie upustu uczuciom: Juhuuu! Czekałam na to ogłoszenie, bo po tegorocznym TF-ie strasznie się nakręciłam na udział w inscenizacji, choćby jako najbardziej plugawy z plugawych orków Ork )

#5:  Autor: ReivanSkąd: Gdynia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tak bardzo nieśmiało - czy ustalono już termin TF 2014?

#6:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jeżeli się nic nie zmieni, to 14-20 lipca 2014.
Ale jest to na razie data wstępna - może się zmienić (tydzień wcześniej) po spotkaniu dot. organizacji imprez w Bielawie w 2014 roku.

#7:  Autor: ReivanSkąd: Gdynia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No to oby się zmieniła na tydzień wcześniej, bo jeszcze nigdy nie byłam na Tolk Folku, ale bardzo zapaliłam się do pomysłu. Niestety, 17-19 jest Castle Party w Bolkowie. Niebieski ze smutku

#8:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Znowu tydzień? Myślałam, że jednak wrócimy do planu 4-dniowej oficjalnej części, a pozostałe dni to kto ma siedzieć na polu, i tak będzie tam siedział Język

Strona 1 z 8