XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#9:  Autor: MelielSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dla mnie tydzień jest super Elfik Kto zechce to wyjedzie szybciej, kto ma inny wyjazd to załapie się chociaż na parę dni:) A z resztą każdy dzień siedzenia z Tolk Folkowymi świrami wart jest przyjazdu Pserwa

#10:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bardziej mi chodzi o to, że teraz jak tydzień był oficjalny, to jacyś tacy rozlaźli byliśmy Język Sam fakt tego, że na polu ktoś przez tydzień będzie, mi pasuje - sama nie wiem, czy na cały TF dam radę dotrzeć. Tyle że właśnie to przesuwanie punktów programu "jeszcze godzinkę"... Język

Nie no, to nie jest tak, że ja się upieram, że ma być 4-dniowy. Tylko mi się kilka dyskusji z ostatniego TF-u przypomniało, i jestem ciekawa, czemu plany się zmieniły, ot co Z przymrużeniem oka

#11:  Autor: NeryaSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jednak w tym roku zamiast hobbickiego biesiadowania będzie bitwa, a te wszystkie przygotowania, próby, tworzenie scenografii, wyciąganie spod niej zmiażdżonego Omiego Super śmiech i cała reszta zajmują sporo czasu. Dlatego uważam że tydzień jest optymalny, na takim Amon Hen trochę brakowało wśród tej całej krzątaniny czasu na zwyczajne nic_nie_robienie w rąbniętym towarzystwie. Z przymrużeniem oka

#12:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
O, rzeczywiście, o bitwie zapomniałam. To dobry argument i przekonał mnie Śmiech

Tak, ja potrafię zapomnieć o tak podstawowych rzeczach Język

#13:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jesteśmy już po rozmowach z bielawskim MOKiSem i mozemy już oficjalnie potwierdzić, że tegoroczny, XVI Tolk Folk odbędzie się w dniach 14-20 lipca Uśmiech

#14:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
TADAM! brawo
Oficjalne logo Tolk-Folku autorstwa Ominousa! chwała wam, chylę czoła, dzięki

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

#15:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Love A ono będzie na koszulkach w kolorze? Proooszę prooooooszę

#16:  Autor: MelielSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No nie!!! Jest cudowne Love Love Love
Koniecznie musi być w kolorze chwała wam, chylę czoła, dzięki

Strona 2 z 8