XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#17: Bitwa Autor: Merry WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na który dzień planowana jest bitwa? Mam nadzieję że nie 20 ani 19... Proooszę prooooooszę

#18:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Chyba jednak standardowo, w sobotę? Czyli to by był 19...

Chyba że o czymś nie wiem Z przymrużeniem oka

#19:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A bitwa raczej za dnia czy po nocy?

#20:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Widzę, że strona http://www.tolk-folk.pl/o-tf powoli zaczyna wyglądać "Ostatniosojuszowo". Bardzo fajny efekt wizualny. Serce Treść na razie stara, ale widać, że coś się dzieje
(Jeśli strona TFa zaczyna być niebieska i mieć logo Ostatniego Sojuszu, wiedz, że coś się dzieje!)

Można już zgłaszać propozycje punktów programu?

#21:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bitwa raczej będzie wieczorową porą (czyli jak zawsze Śmiech ). Na pewno w sobotę (czyli jak zawsze Jestem rozwalony ).

I tak. Można już zgłaszać propozycje dotyczące punktów programu Uśmiech Można mailowo, przez PW, za pomocą Facebooka Uśmiech

#22:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
1. Nadal można zgłaszać punkty programu
2. Strona nadal trochę nie żyje, ale fanpage ma się całkiem nieźle.
3. W załączniku przesyłam scenariusz bitwy! Jestem rozwalony
4.Jeśli ktoś ma ochotę zagrać kogoś konkretnego oznajmiam, że można zgłaszać się do głównych ról w bitwie Elfik

A teraz APEL

Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu rekwizytów do bitwy. Część rzeczy uda nam się zrobić na polu namiotowym, jednak kostiumów nie uszyjemy. Z Mordorem nie mamy problemów, jednak Sojusz musi się godnie reprezentować, a nie mamy aż tylu odpowiednich strojów w magazynie. Łaska Eru spłynie na każdego, kto chcę wziąć udział w bitwie po stronie sojuszu i przygotuje sobie sam kostium. Proooszę prooooooszę Co więcej tegoroczny konkurs strojów będzie uwzględniał stroje bitewne- co mam nadzieję zmotywuje część was do wysiłku. Wiemy że zostało niewiele czasu mimo wszystko wierzymy w was.Niedługo umieszczę przykładowe projekty strojów na których możecie bazować, żeby armie wyglądały dość jednolicie.

Ostatnio zmieniony przez ellarona dnia 29-05-2014 08:04, w całości zmieniany 1 raz

#23:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ode mnie scenariusz w bardziej dostępnym pdf-ie, jakby ktoś miał problemy z .docx Z przymrużeniem oka Wiemy, że jest to przelot przez całą Erę, ale cięcia i zmiany były koniecznością.

Wspomnę od siebie także nieskromnie, że rola głównego antagonisty jest już obsadzona, więc proszę sobie nie ostrzyć na nią zębów Złośliwy uśmiech

I pamiętajcie:
Nie pytajcie co Tolk-Folk może zrobić dla was, ale co Wy możecie zrobić dla Tolk-Folku! Z przymrużeniem oka

#24:  Autor: Balduran WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ellarona napisał(a) (zobacz wpis):

Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu rekwizytów do bitwy. Część rzeczy uda nam się zrobić na polu namiotowym, jednak kostiumów nie uszyjemy. Z Mordorem nie mamy problemów, jednak Sojusz musi się godnie reprezentować, a nie mamy aż tylu odpowiednich strojów w magazynie. Łaska Eru spłynie na każdego, kto chcę wziąć udział w bitwie po stronie sojuszu i przygotuje sobie sam kostium. Proooszę prooooooszę

Niestety muszę zadeklarować że na 99% mnie nie będzie (Nie stać mnie), co oznacza że nie będę w stanie pożyczyć nikomu strojów.

Strona 3 z 8