XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
UWAGA, UWAGA !!!
Analizując wszystkie za i przeciw, oraz wyniki ankiety, na spotkaniu S.T.Wieża zdecydowaliśmy, że tegoroczną inscenizacją będzie bitwa Ostatniego Sojuszu.
Termin TFu podamy po konsultacji z MOKiSem. Poszukujemy osoby, która biegle posługuje się tabletem graficznym i miałaby ochotę zająć się oprawą graficzną tej edycji (logo, plakaty, banery, koszulki itp). Elfik

#2: Re: XVI TolkFolk Ostatni Sojusz 2014 Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Super! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ostatni Sojusz mi się jak najbardziej podoba. Zgłaszam się z miejsca do wszystkiego czego będzie trzeba.

Na miejscu mogę jak przy podczas Amon Hen asystować Mamie i Vilvie przy dekoracjach i nie wiem, budowac Barad-Dur ze styropianu Uśmiech Saurona ;D czy co tam każecie. You know me Z przymrużeniem oka

Ależ się cieszę na samą myśl Śmiech

#3:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jak do czegoś takie beztalencie jak ja się przyda, to chętnie pomogę... Uśmiech

#4:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czyli jednak Ostatni Sojusz. (Heh, tak jakoś wewnętrznie nastawiałam się jednak na Dagor Bragollach, a tu niespodzianka Uśmiech ) Czyli mój pierwszy typ. Tyż fajnie.
Nawet poniekąd jestem w temacie Język

Jak będzie trzeba, mogę sprokurować włócznię Gil-galada na bazie kosy śmierci z jasełek lub kija od mopa Super śmiech .
No i ogólnie jakoś tam przyczynić się w miarę umiejętności. Piszcie, co będzie potrzebne z rzeczy, które można i trzeba przygotować z góry, to będziemy mogli zobaczyć, co kto jest w stanie wykonać.

Jak chodzi o budowanie dekoracji, to jak dotąd największe doświadczenie mam w kleceniu skraplaczy z Tatooine z byle czego, ale zawsze warto poszerzać horyzonty i umiejętności.

(A teraz czas na danie upustu uczuciom: Juhuuu! Czekałam na to ogłoszenie, bo po tegorocznym TF-ie strasznie się nakręciłam na udział w inscenizacji, choćby jako najbardziej plugawy z plugawych orków Ork )

#5:  Autor: ReivanSkąd: Gdynia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tak bardzo nieśmiało - czy ustalono już termin TF 2014?

#6:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jeżeli się nic nie zmieni, to 14-20 lipca 2014.
Ale jest to na razie data wstępna - może się zmienić (tydzień wcześniej) po spotkaniu dot. organizacji imprez w Bielawie w 2014 roku.

#7:  Autor: ReivanSkąd: Gdynia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No to oby się zmieniła na tydzień wcześniej, bo jeszcze nigdy nie byłam na Tolk Folku, ale bardzo zapaliłam się do pomysłu. Niestety, 17-19 jest Castle Party w Bolkowie. Niebieski ze smutku

#8:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Znowu tydzień? Myślałam, że jednak wrócimy do planu 4-dniowej oficjalnej części, a pozostałe dni to kto ma siedzieć na polu, i tak będzie tam siedział Język

#9:  Autor: MelielSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dla mnie tydzień jest super Elfik Kto zechce to wyjedzie szybciej, kto ma inny wyjazd to załapie się chociaż na parę dni:) A z resztą każdy dzień siedzenia z Tolk Folkowymi świrami wart jest przyjazdu Pserwa

#10:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bardziej mi chodzi o to, że teraz jak tydzień był oficjalny, to jacyś tacy rozlaźli byliśmy Język Sam fakt tego, że na polu ktoś przez tydzień będzie, mi pasuje - sama nie wiem, czy na cały TF dam radę dotrzeć. Tyle że właśnie to przesuwanie punktów programu "jeszcze godzinkę"... Język

Nie no, to nie jest tak, że ja się upieram, że ma być 4-dniowy. Tylko mi się kilka dyskusji z ostatniego TF-u przypomniało, i jestem ciekawa, czemu plany się zmieniły, ot co Z przymrużeniem oka

#11:  Autor: NeryaSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jednak w tym roku zamiast hobbickiego biesiadowania będzie bitwa, a te wszystkie przygotowania, próby, tworzenie scenografii, wyciąganie spod niej zmiażdżonego Omiego Super śmiech i cała reszta zajmują sporo czasu. Dlatego uważam że tydzień jest optymalny, na takim Amon Hen trochę brakowało wśród tej całej krzątaniny czasu na zwyczajne nic_nie_robienie w rąbniętym towarzystwie. Z przymrużeniem oka

#12:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
O, rzeczywiście, o bitwie zapomniałam. To dobry argument i przekonał mnie Śmiech

Tak, ja potrafię zapomnieć o tak podstawowych rzeczach Język

#13:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jesteśmy już po rozmowach z bielawskim MOKiSem i mozemy już oficjalnie potwierdzić, że tegoroczny, XVI Tolk Folk odbędzie się w dniach 14-20 lipca Uśmiech

#14:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
TADAM! brawo
Oficjalne logo Tolk-Folku autorstwa Ominousa! chwała wam, chylę czoła, dzięki

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

#15:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Love A ono będzie na koszulkach w kolorze? Proooszę prooooooszę

#16:  Autor: MelielSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No nie!!! Jest cudowne Love Love Love
Koniecznie musi być w kolorze chwała wam, chylę czoła, dzięki

#17: Bitwa Autor: Merry WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na który dzień planowana jest bitwa? Mam nadzieję że nie 20 ani 19... Proooszę prooooooszę

#18:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Chyba jednak standardowo, w sobotę? Czyli to by był 19...

Chyba że o czymś nie wiem Z przymrużeniem oka

#19:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A bitwa raczej za dnia czy po nocy?

#20:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Widzę, że strona http://www.tolk-folk.pl/o-tf powoli zaczyna wyglądać "Ostatniosojuszowo". Bardzo fajny efekt wizualny. Serce Treść na razie stara, ale widać, że coś się dzieje
(Jeśli strona TFa zaczyna być niebieska i mieć logo Ostatniego Sojuszu, wiedz, że coś się dzieje!)

Można już zgłaszać propozycje punktów programu?

#21:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bitwa raczej będzie wieczorową porą (czyli jak zawsze Śmiech ). Na pewno w sobotę (czyli jak zawsze Jestem rozwalony ).

I tak. Można już zgłaszać propozycje dotyczące punktów programu Uśmiech Można mailowo, przez PW, za pomocą Facebooka Uśmiech

#22:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
1. Nadal można zgłaszać punkty programu
2. Strona nadal trochę nie żyje, ale fanpage ma się całkiem nieźle.
3. W załączniku przesyłam scenariusz bitwy! Jestem rozwalony
4.Jeśli ktoś ma ochotę zagrać kogoś konkretnego oznajmiam, że można zgłaszać się do głównych ról w bitwie Elfik

A teraz APEL

Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu rekwizytów do bitwy. Część rzeczy uda nam się zrobić na polu namiotowym, jednak kostiumów nie uszyjemy. Z Mordorem nie mamy problemów, jednak Sojusz musi się godnie reprezentować, a nie mamy aż tylu odpowiednich strojów w magazynie. Łaska Eru spłynie na każdego, kto chcę wziąć udział w bitwie po stronie sojuszu i przygotuje sobie sam kostium. Proooszę prooooooszę Co więcej tegoroczny konkurs strojów będzie uwzględniał stroje bitewne- co mam nadzieję zmotywuje część was do wysiłku. Wiemy że zostało niewiele czasu mimo wszystko wierzymy w was.Niedługo umieszczę przykładowe projekty strojów na których możecie bazować, żeby armie wyglądały dość jednolicie.

Ostatnio zmieniony przez ellarona dnia 29-05-2014 08:04, w całości zmieniany 1 raz

#23:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ode mnie scenariusz w bardziej dostępnym pdf-ie, jakby ktoś miał problemy z .docx Z przymrużeniem oka Wiemy, że jest to przelot przez całą Erę, ale cięcia i zmiany były koniecznością.

Wspomnę od siebie także nieskromnie, że rola głównego antagonisty jest już obsadzona, więc proszę sobie nie ostrzyć na nią zębów Złośliwy uśmiech

I pamiętajcie:
Nie pytajcie co Tolk-Folk może zrobić dla was, ale co Wy możecie zrobić dla Tolk-Folku! Z przymrużeniem oka

#24:  Autor: Balduran WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ellarona napisał(a) (zobacz wpis):

Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu rekwizytów do bitwy. Część rzeczy uda nam się zrobić na polu namiotowym, jednak kostiumów nie uszyjemy. Z Mordorem nie mamy problemów, jednak Sojusz musi się godnie reprezentować, a nie mamy aż tylu odpowiednich strojów w magazynie. Łaska Eru spłynie na każdego, kto chcę wziąć udział w bitwie po stronie sojuszu i przygotuje sobie sam kostium. Proooszę prooooooszę

Niestety muszę zadeklarować że na 99% mnie nie będzie (Nie stać mnie), co oznacza że nie będę w stanie pożyczyć nikomu strojów.

#25:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Obiecałam zrobić Aiglosa i Aiglos będzie. Tarcza Gil-Galada takoż.
Właśnie skończył mi się okres największego zap... w pracy, więc zabieram się do dzieła Z przymrużeniem oka

#26:  Autor: the_AragornSkąd: Imladris Jary... WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W razie potrzeby - You have my sword. Dosłownie Z przymrużeniem oka Ostatecznie był kuty na wzór filmowego narsila.

#27:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
projekty kostiumów dla armii Sojuszu
Elfowie:
-niebieska lub czarna tunika/koszula
-czarne spodnie,
-niebieska lub szara szarfa,
-niebieski krótki płaszcz na jedno ramie
- hełm
- zbroja
Ludzie:
-szara tunika
-czarny tabard z białym lub srebrnym drzewem,
-kolczuga lub jej imitacja,
-pasek
-szare lub czarne spodnie

#28:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tegoroczna pełna akredytacja wynosi 100 zł.
Akredytacja na jeden dzień wynosi 20 zł (poniedziałek-środa).
Akredytacja na jeden dzień za czwartek, piątek lub sobotę 25 zł.
Zniżka za przeprowadzenie punktu programu to 25%

Co do samej bitwy jeszcze jedno info. Jeśli ktoś ma ochotę, dopuszczamy walkę na stal, jednak tylko z ustawionymi przeciwnikami. Jeśli będą to markowane uderzenia wcześniej wyćwiczonego układu walczący mogą być bez ochraniaczy. Można również walczyć bez markowania uderzeń jednak w pełnych ochraniaczach. Oczywiście walczący podejmują ryzyko urazów na własną odpowiedzialność.

#29:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Program XVI Tolk-Folku

Poniedziałek 14.07
przyjazdy powitania
Przygotowywanie rekwizytów i scenografii do bitwy
22:00 ognisko

Wtorek 15.07
9:00 Wyjście w góry
Przygotowanie rekwizytów do bitwy cd.
15:00 Pierwsza próba, podział armii, osłuchanie z muzyką

Środa 16.07
11:00 warsztaty walki przed bitwą
14:00 obiad
15:00 Konkurs cytatowy
17:00 Próba

Czwartek 17.07
11:00 próba
13:00 obiad
14:00 Konkurs łuczniczy
16:00-21:00 LARP
24:00 CTF

Piątek 18.07
11:00 Turniej szermierczy
15:00 próba
20:00 Wieczór Istarich:
• Konkurs tolkienowski
• Z padem przez Śródziemie, czyli przegląd gier tolkienowskich
• Tam i jeszcze nie z powrotem, czyli dyskusji o filmowym Hobbicie ciąg dalszy
• Kino pod gwiazdami

Sobota 19.07
11:00 kalambury
15:00 wyjazd z pola namiotowego do Bielawy
16:30-18:00 próba generalna
19:00 pochód w strojach ulicami miasta
21:00 Spektakl Plenerowy „Bitwa Ostatniego Sojuszu”
24:00 ognisko

Niedziela 20.07
10:00 Zakończenie Tolk-Folku

#30:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jestem za

Co mnie zaskoczyło:
- Kalambury dopiero w sobotę? Ale w sumie ok...
- Zamknięcie TF-a w niedzielę już o 10.00 (a nie o 11.00 jak w zeszłym roku) - Ale może jeszcze ulegnie to zmianie (No serio - kto wstanie w niedzielę na 10, jak dopiero o 24.00 wystartuje ognisko? Śmiech Chyba że w ogóle się nie położy spać. )

#31:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No tak nam się ułożyło, że w sobotę kalambury. A co do tego zamknięcia- to oczywiście że ulegnie zmianie, a jak nie ulegnie to się samo przesunie. 10 jest zaznaczeniem że zakończenie będzie rano Język

#32:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mara napisał(a) (zobacz wpis):

- Kalambury dopiero w sobotę? Ale w sumie ok...
Mnie też to średnio leży, ale współprowadząca wcześniej nie mogła...
Damy radę, nawet i o świcie w sobotę Z przymrużeniem oka

A koniec to tam zawsze jest jak się uda nam wstać, powiedzmy, ze to godzina orientacyjna Z przymrużeniem oka

#33:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
jest też dobra strona sobotniego terminu. Macie więcej czasu na kalambury. Do samego wyjazdu możecie sobie grać

#34:  Autor: MaraSkąd: Szara Przystań (Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ahoj!
W załączniku efekt nocnego przekopywania się przez niemalże nieprzebrane zasoby poetyckie naszego forum, czyli Tolk-Folkowy śpiewnik 2014 (+ osobno okładka, coby nie bruździła w numeracji stron)

Przygotowania tego do wydruku broszurowego, jak to było w zeszłym roku, niestety się nie podejmę (inna rzecz, że każda drukarka inaczej drukuje broszurę i ja np. w ubiegłym roku za licho nie mogłam dojść do ładu z instrukcją obsługi wydruku śpiewnika...), poza tym uwzględnionych piosenek jest więcej, więc może lepiej po prostu wydrukować dwustronnie w formacie A4? Chyba, że ktoś się jeszcze chce pobawić.

#35:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ojj to się zdublowaliśmy, bo Smoczyca z Omim właśnie kończą pracę nad oficjalnym śpiewnikiem. Ale śpiewników nigdy za mało więc nie będzie problemu Uśmiech Byle tylko było komu grać na gitarze przy ognisku.

#36:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To ja jeszcze małe pytanko do soboty - próba generalna będzie w parku miejskim, czy nad zalewem?

#37:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jeżeli nic się nie wydarzy, to w parku miejskim

#38:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dokładnie. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to zarówno próba jak i bitwa są w parku miejskim.

#39:  Autor: VilvaSkąd: Irlandia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hej a ja mam pytanko
może durne pytanko ale nie jestem na bieżąco... ani na fb,
ani jeszcze niepewna co do terminu urlopu i stanu kasy (tzn. czy będę w tym roku a jeśli tak to jak krótko)
- w tym roku TF jest tam gdzie w zeszłym roku, czy na dawnym bielawskim polu???
bo nie znalazłam tej akurat info choć przegrzebałam stosowne bieżące tematy... (choć może to ma starcza ślepota, albo jakieś zaćmienie umysłowe Z przymrużeniem oka )
???
z góry dźki za odp.

Edit: wycofuję pytanie. Dokopałam się do strony TFowej... kiedyś jak tam zaglądałam prawie nic tam nie było Uśmiech a tym bardziej bieżących info o tegorocznym TF.
Uśmiech

#40:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No w tym roku mieliśmy duuuże problemy z postawieniem strony na nogi ( głównie ja byłam problemem i mój brak czasu) ale koniec końców strona stoi i ma treść Z przymrużeniem oka

#41:  Autor: AdamobSkąd: Szwędam się po Eriadorze. WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hej hejka Z przymrużeniem oka

Ludzie którzy wybierają się na Tolk Folk i pragną zasilić szeregi Elfickiego Korpusu Ekspedycyjnego Wielkiego Króla Noldorów w Armii Przymierza, prosiłbym o kontakt ze mną.

Mam pomysł jak tanim kosztem wykonać fajny i stabilny kostium, a wcześniejszy kontakt pozwoli nam jeszcze bardziej się ujednolicić i oszacować ilość chętnych, może nawet podzielić koszty (np. farby) Z przymrużeniem oka

(Akcja oddolna nieuzgadniana z organizatorami Język )

#42:  Autor: GemaDeClamSkąd: znad Morza WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Może to bardzo głupie pytanie, ale czy ktoś będzie jechał z Trójmiasta?
Co prawda bym jechała pierwszy raz, więc stutysięcy rzeczy nie ogarniam, ale plan jest, urlop jest, namiot (oby, jak nie to szybki skik do sportowego powinien załatwić sprawę) jest, kostium też powinien być.
Tak swoja droga z nieogarniajacych pytan to jak działa akredycja? Wystarczy się przez ten formularz opisać?

#43:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Co do wspolnego wyjazdu z Trojmiasta pisz do Ominous. Jedzie nas sporo.

#44:  Autor: GemaDeClamSkąd: znad Morza WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
oo dziękuję Uśmiech to jest bardzo miło słyszeć. Zaraz będę nękać...znaczy się grzecznie zapytywać Z przymrużeniem oka

#45:  Autor: VilvaSkąd: Irlandia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
GemaDeClam napisał(a) (zobacz wpis):
z nieogarniajacych pytan to jak działa akredycja? Wystarczy się przez ten formularz opisać?

przyjeżdżasz na miejsce, odmeldowujesz się u organizatorów/ gospodarzy, deklarujesz ilość dni, płacisz wyliczoną kwotę, obrożują cię gustowną plastikową bransoletką wściekłej barwy, rozwalasz swój wigwam i ściągasz buty Z przymrużeniem oka i jesteś TFowiczem
to tak w skrócie

#46:  Autor: GemaDeClamSkąd: znad Morza WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Aye! Tak więc uczynię Uśmiech

#47:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy osoby nienocujące na polu także płacą akredytację?

#48:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tak. W wysokości połowy stawki normalnej. Niestety, pole, toalety, prąd musimy opłacić sami, a nie są to małe pieniądze.

#49:  Autor: Magnuss WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Gdybym prędzej wiedział to bym popracował nad Gondorczykiem z 2giej ery zamiast robić Nazgula Smutek

#50:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nazgul też się przyda! w Bitwie mamy moment opanowania Władców ludzi przez pierścienie i zamianę w Nazgule. Będziesz świetnym Witch Kingiem Z przymrużeniem oka

#51:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W oczekiwaniu na oficjalny film krótka migawka z inscenizacji:

Link

Jak będzie czas, to wyciągnę z filmu więcej "oglądalnych" fragmentów. Mam nadzieję, że oficjalny film nie każe nam długo na siebie czekać Proooszę prooooooszę

#52:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jest i film z Telewizji Sudeckiej wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Link

#53:  Autor: GemaDeClamSkąd: znad Morza WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Mam nadzieję, że oficjalny film nie każe nam długo na siebie czekać Proooszę prooooooszę

Też mam cały czas taką nadzieję. Nie mogę się doczekać, żeby to obejrzeć z perspektywy publiczności.

#54:  Autor: MelielSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wrzucajcie zdjęcia słoneczka, ja wiem, że teraz tydzień odsypiania ale odnajdźcie w sobie jeszcze trochę siły bo album muszę uzupełnić i poopisywać.

#55:  Autor: NutriasobolowaSkąd: Miasto Powodzi WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
O, jest już coś coby zaspokoić, choćby częściowo ciekawość, dzięki Sirielle Jestem za Śmiech Jeszcze tylko obaczyć część bitewną i już będzie można odetchnąć Z przymrużeniem oka

#56:  Autor: Zair Ugru-nadSkąd: z Czwartej Ery WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bardzo sensownie zmontowana i w ogóle świetna relacja z tegorocznego Tolk Folku: http://dtp-24.pl/relacja-z-tolk-folk-u-video-foto,66264

P.S. Film to nie wszystko, rewelacyjne zdjęcia Uśmiech Jestem rozwalony

#57:  Autor: GemaDeClamSkąd: znad Morza WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):

P.S. Film to nie wszystko, rewelacyjne zdjęcia Uśmiech Jestem rozwalony

Prawda, prawda! Szczególnie mi się podoba to jedno, na którym robię efektowny fik na plecki ze sztandarem Z przymrużeniem oka

#58:  Autor: ZieleńSkąd: Harad Północny/Wieża Ciśnień WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wymiata szczególnie zdjęcie ze spektaklu z Celebrimorem i trojgiem elfich powierników Pierścieni. To przy kuźni. chwała wam, chylę czoła, dzięki

@Gema: to nie był fik tylko taktyczny unik. Śmiech

pozdrówka
Harad

#59:  Autor: GemaDeClamSkąd: znad Morza WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zieleń napisał(a) (zobacz wpis):
Wymiata szczególnie zdjęcie ze spektaklu z Celebrimorem i trojgiem elfich powierników Pierścieni. To przy kuźni. chwała wam, chylę czoła, dzięki

Taak, to zdjęcie jest cudowne. Już zostało przeze mnie zgarnięte do oglądania i kontynuowania zaciesza. Podobnie jak grupowe Lindończyków Uśmiech

Zieleń napisał(a) (zobacz wpis):

@Gema: to nie był fik tylko taktyczny unik. Śmiech

Masz święta rację! Oczywiście, że unik Z przymrużeniem oka

Strona 1 z 1