MumakiL Fandom PresSsss... - fanowskie wydanie Silmarillionu
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 90, 91, 92  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#729:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Abe napisał(a) (zobacz wpis):
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Wiele wskazuje, że pierwszy skład jednotomowego wydania będzie jeszcze przed świętami. Wtedy będzie wiadomo jakie to wielkie i co z tym dalej. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Jestem za Zatem czekam na więcej informacji i zapisy na zakup tej edycji Uśmiech

Przypominam to tylko pierwszy skład, a przed nami indeks gigant. Na samą myśl robi mi się Jestem rozwalony Płacz 4 smutna rezygnacja Powstrzymywany płacz Płacz

#730:  Autor: eruiSkąd: Białystok WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. Czy bierzesz pod uwagę możliwość wydania jakieś erraty np. w PDF? Bo wiesz; brakująca zwrotka w Lay of Leitian, dodatek o Orłach i Entach, jeszcze coś tam .... Myślę tu o tych co mają wydanie dwutomowe a nie chcą/mogą sobie pozwolić na jednotomowe.

#731:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wszystko po kolei. Nie mówię nie, ale mówię, ze mam ograniczony czas i Tolkien oraz Silm nie są w nim najważniejsze.

#732:  Autor: raymountSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Przede wszystkim wielkie ukłony w stronę M.L'a i zespołu, który pracował i pracuje nad nowym Silmarillionem chwała wam, chylę czoła, dzięki Jesteście Wielcy!

Natomiast odnośnie składu i ilości stron, to moim zdaniem niezłym przykładem może być jednotomowe wydanie WP z Muzy. Dokładnie to:

https://muza.com.pl/fantastyka/1314-wladca-pierscieni-trylogia-97883775 82558.html

1280 stron. Cienki satynowy papier dobrej jakości. Układ i rozmiar czcionki taki, że absolutnie nie przeszkadza w lekturze (dopóki nie zakupiłem wersji na Kindle'a, to była to moja ulubiona i najbardziej poręczna cegiełka do pociągu czy na wyjazdy). Czyta się świetnie i wcale nie jest jakoś przesadnie "gruba".

Ewentualnie takie rozwiązanie jak w 3-tomowej edycji HoME z HarperCollins Z przymrużeniem oka Upchnęli 5400 stron w trzech tomach, zupełnie nie zmieniając rozmiaru czcionki. Po prostu dali cieniutki, pergaminowy papier. Tyle że pewnie wówczas koszt druku będzie sporo wyższy...

#733:  Autor: kwiatolecSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy coś więcej wiadomo na temat jednotomowego wydania? Do świąt już się raczej nie ukaże, ale może po nowym roku? Uśmiech

#734:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nic więcej nie wiadomo. Ciągle czekam na pierwszy skład.
----------------------------
Aktualizacja. I jeszcze poczekam. Będzie po Nowym Roku. Kiedy? Eru raczy wiedzieć.

#735:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
I nadal czekam na pierwszy skład. Nic nie wiem, nawet nie wiem dlaczego się to tak strasznie opóźnia.

Strona 92 z 92