XV jubileuszowy Tolk-Folk - Urodziny Bilba
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: XV jubileuszowy Tolk-Folk - Urodziny Bilba Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
15 lat! Kiedy to minęło? Z tej okazji chcemy w tym roku trochę poświętować. Będziemy bawić się na Urodzinach Bilba. Oczywiście mamy dla was prezent: Tolk-Folk będzie trwał tydzień! hurrra!! impreza!! szampan!!
Termin: 15-21 lipca

Zacznie się spokojnie. Pierwsze dni będą czasem odpoczynku i błogiego leniuchowania. Program stopniowo będzie coraz intensywniejszy, aż do kulminacyjnej imprezy w sobotę. Planujemy koncert lub dwa, tańce, zabawy swawole i wielkie pieczarkowe ognisko! Elfik

Chcemy też stworzyć wystawę fotograficzną ze zdjęć uczestników pokazującą historię Tolk-Folku. Byłoby to dobre podsumowanie naszego bytowania w Bielawie.

Bardzo chcemy zmienić pole namiotowe, mamy parę pomysłów zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli macie jakieś pytania lub pomysły piszcie.

Ostatnio zmieniony przez ellarona dnia 20-01-2013 16:15, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: GrimboldSkąd: Riderrmarchia ,skromny dom na pograniczu z lasem Fangorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A będzie jakaś inscenizacja tak jak na XIV ??? hmmmm...

#3:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bitwy na TFie są co 2 lata i teraz wypada rok niebitewny. Nie będzie więc spektaklu. Można jednak pomyśleć nad jakąś formą zbrojnej potyczki dla naszej osobistej uciechy. Mamy więcej czasu, możemy zrobić porządnego Larpa, turniej wojowników itp itd. Jesteśmy otwarci na propozycję. Jak będziecie chcieli walczyć nie będziemy robić problemów Język

#4:  Autor: GrimboldSkąd: Riderrmarchia ,skromny dom na pograniczu z lasem Fangorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ahhh a ja mam tylko 12 lat ale chętnie popatrze Elfik
Choć zbrojna potyczka to niezły pomysł Jestem za

#5:  Autor: cothis WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ej riebiata - czyli jak jest od 15tego to keidy przyjeżdżamy?5ty to poniedziałek , czyli logika by wskazała jakoś 10tego? Ale generalnie mega zajebiaszczo:D Wreszcie sie mi uda być na Ziemiach Jałowych przed. I 5 dni żeby dotrzeć z jednego końca Polski na fornostowy drugi:D Yeah!Śmiech
Znaczy to ja Bąku pisał

#6:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Imho przesunięcie nieco terminu na po połowie lipca świetnie wypada, zdążę ogarnąć się po studiach i może z okazji urodzin Bilba wreszcie udziergam sobie coś śródziemnego. No i więcej czasu na przygotowanie kalamburów (co by się potem znów nie spóźniać z nimi....). I cały tydzień, czyli jak mówi bąku, wypada być wcześniej, to faktycznie zmiana pola na chociażby tańsze byłaby mile widziana. Pożyjemy zobaczymy.

Odliczam już dni! Śmiech

#7:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
cothis napisał(a) (zobacz wpis):
Ej riebiata - czyli jak jest od 15tego to keidy przyjeżdżamy?5ty to poniedziałek , czyli logika by wskazała jakoś 10tego? Ale generalnie mega zajebiaszczo:D Wreszcie sie mi uda być na Ziemiach Jałowych przed.
Znaczy to ja Bąku pisał

Bąku - ale TF już jest rozciągnięty na cały tydzień a nie jak było wcześniej od czwartku do niedzieli Super śmiech Nie wiem, jak będzie z polem wcześniej Język Ja na pewno nie dam rady wcześniej - urlopu braknie Język

Nowego miejsca noclegowego szukamy.. będziemy się starać Z przymrużeniem oka

#8:  Autor: MitheithelSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ellarona napisał(a) (zobacz wpis):
Bitwy na TFie są co 2 lata i teraz wypada rok niebitewny. Nie będzie więc spektaklu. Można jednak pomyśleć nad jakąś formą zbrojnej potyczki dla naszej osobistej uciechy. Mamy więcej czasu, możemy zrobić porządnego Larpa, turniej wojowników itp itd. Jesteśmy otwarci na propozycję. Jak będziecie chcieli walczyć nie będziemy robić problemów Język

Jeżeli tylko uda mi się ogarnąć sensowny transport to zabiorę sprzęt. Zdecydowanie jestem za dużą ilością czasu na bicie się Śmiech

Strona 1 z 11