Maraton Władcy Pierścieni
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogłoszenia

#1: Maraton Władcy Pierścieni Autor: odish WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam wszystkich!

Z przyjemnością informuję iż w dniu 3.08.2012 w grudziądzkim kinie Helios odbędzie się maraton Władcy Pierścieni w WERSJI REŻYSERSKIEJ!!!
Bilety już dostępne online i w kasach kina

Wszystkich chętnych zapraszam - zostało 499 wolnych miejsc Uśmiech

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

#2:  Autor: dampf WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A 31 sierpnia takowe pokazy odbędą się w Multikinie w wielu miastach Polski Uśmiech

#3:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mi się wydaje czy w poprzednich latach na maratonach nie było Powrotu Króla w wersji reżyserskiej? Obejrzałabym to raz jeszcze na kinowym ekranie, ale to jednak za długo trwa, nie chcę znowu przysypiać na Powrocie Króla Z przymrużeniem oka Szkoda, że maratony nie zaczynają się np. o 16:00 i nie trwają do bardziej znośnych godzin.

#4:  Autor: dampf WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
PK nie był pokazywany wcześniej w wersji reżyserskiej Uśmiech

#5:  Autor: ghostSkąd: Okolice Trójmiasta WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Już nie mogę się doczekać !! Wybieram się do kina tyle, że nie w Grudziądzu, a w Tczewie ! Śmiech

#6:  Autor: Marille UndómielSkąd: Warszawa, a trochę z gór i lasów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja bym chyba zaryzykowała pójście na taki maraton, pod warunkiem wszakże, że byłby w Wawie Uśmiech

Wyznam szczerze, że wędrować gdzieś daleko nie za bardzo mi by się chyba chciało. Muszę poszperać, czy nic nie wiadomo o takiej inicjatywie w moim pobliżu.
Pozdrawiam Uśmiech

Peesik:
Śpieszę donieść, że w Wawie w sieci Multikino maraton zapowiadany jest dopiero na 31 sierpnia Smutek

Drugi Peesik:
Dzięki Mathmi Thenthur za info Jestem za Ja właśnie też się doszperałam. Ta 10 rano trochę przerażająca Zdziwienie

Ostatnio zmieniony przez Marille Undómiel dnia 25-07-2012 13:48, w całości zmieniany 2 razy

#7:  Autor: Mathmi ThenthurSkąd: Tomaszów Lubelski/W-wa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Marille --> Maraton w Multikinie będzie w Warszawie, aż w czterech kinach nawet Z przymrużeniem oka

Więcej informacji tutaj: http://multikino.pl/pl/extra/filmowe/enemef-noc-rezyserskich-wersji-wla dcy-pierscieni/

Ja bym chętnie taki maraton w kinie zaliczył, ale nie w nocy. Nawet jak to Władca Pierścieni, to wiem, że nie jestem za bardzo w stanie w pełni przytomnie oglądać film od 22 do 10 rano. Może kiedyś zrobią maraton dzienny, to wtedy się wybiorę Z przymrużeniem oka

#8:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Brzmi świetnie, ale:
1. Od 22 do 10 z pewnością nie dałabym rady wysiedzieć Skrzywienie
2. Cena za bilet jest za wysoka- w sierpniu jest Polkon i to on stanowi mój priorytet finansowy.
Tak więc raczej się nie pojawię. a szkoda, bo z wersji reżyserskich widziałam tylko fragmenty "Dwóch Wież" i początek "Powrotu Króla" Smutek .

Strona 1 z 3