Transport na Tolk Folk - jak dojechać
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: Transport na Tolk Folk - jak dojechać Autor: Ivellios WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
[list]Połączenia do Bielawy raczej nie są problemem, bo we Wrocławiu będę o 12 w czwartek i czymkolwiek dotrę. Ale powrót jest dla mnie bardzo istotny.

Czy ktoś z Bielawy może powiedzieć o której są połączenia do Wrocławia w niedzielę? W jednym rozkładzie znalazłem coś o 5:40 a w innym o 8:20. Chciałbym wracać przed południem, bo mam sprawy do załatwienia we Wrocławiu jeszcze w niedzielę, a do Krakowa jadę o 15.

Ostatnio zmieniony przez Ivellios dnia 26-06-2012 08:53, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
http://pks.dzierzoniow.pl/content/view/46/55/ tutaj są aktualne rozkłady jazdy autobusów Z przymrużeniem oka Jazda do Wroca trwa ok. 1h 40 min autobusem pośpiesznym.

#3:  Autor: Ivellios WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzięki Mona.

Możecie jeszcze podrzucić numery tel. do taksówek? Słyszałem, że opłaca się z nich korzystać, szczególnie jak jest się w kilka osób. A ja na pewno będę bandą tam się zwoził i wyjeżdżał Uśmiech

#4:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
74 833 35 55
Ale, jeżeli się wysiądzie na przystanku naprzeciw sklepu "Zbych" - wystarczy wejść w uliczkę (od wejścia do marketu budowlanego Krisraf) i za kilkadziesiąt metrów w stronę Rynku jest postój taksówek Z przymrużeniem oka

#5:  Autor: Ivellios WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To jeszcze pytanie:

Wsiadam do taksówki i najlepiej co powiedzieć? Że pod jaki adres dokładnie chcę? Szczególnie pytam tych, co korzystali w poprzednich latach Uśmiech

#6:  Autor: Erudar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Do Hotelu Dębowego, tuż za nim w prawo jest polna droga.

#7:  Autor: MirielSkąd: Vinyamar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
wydzielone z " XV jubileuszowy Tolk-Folk - Urodziny Bilba"
by elfy
---------------

Wygląda na to, że się pojawię na XV teefie Uśmiech choć pewnie na jakieś trzy dni, dlatego czekam cierpliwie na program imprezy, żeby wybrać na przyjazd najciekawsze trzy dni Język .
Sprawdzałam na stronie teefu informacje, i widzę, że w zakładce Dojazd są informacje o dojeździe. Ale widzę, że jest to rozkład jazdy z Dzierżoniowa do Piławy, a mogłabym poprosić kogoś zorientowanego już o podpowiedź, gdzie mogłabym znaleźć rozkład jazdy autobusów z Wrocławia do Bielawy? Proooszę prooooooszę Bo wygląda na to, że nocleg będę miała w Bielawie.

#8:  Autor: NuanSkąd: Dol Amroth WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?tseVw=regularP&a mp;startCity=Wroc%C5%82aw&fromV=c|13019&toV=c|9711&tabToken =fc50f962aa0fba117d6b42119a245469&endCity=Bielawa

Strona 1 z 6