Wznowienie "Syna Gondoru"- informacje i zamówienia
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 43, 44, 45  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#353:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Legolas 2931, proponuję prześledź na ostatnich stronach wątku co nt Chomika i ogólnie starych plików z SG sądzi Kasiopea, i uszanuj jej zdanie.

#354:  Autor: NenikaSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jak ja żałuję, że zapisałam się na forum, gdy akcja "wznowienie Syna Gondoru" była już zakończona Płacz Uwielbiam Kasiopei wizję Boromira- i jego dzieciństwa też Love .Zaglądam na stronkę, ale nieregularnie i w konsekwencji za późno się dowiedziałam o Gondorczyku.

#355:  Autor: metuszaleh WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy temat dodruku upadł czy "niechaj żywi nie tracą nadziei"?

#356:  Autor: KasiopeaSkąd: Minas Tirith WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Upadł niestety. Dodruku nie będzie, o czym z żalem zawiadamiam.

#357:  Autor: metuszaleh WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i podtrzymywać małą iskrę nadziei, że kiedyś dojdzie do skutku kolejne wydanie.

Gorące pozdrowienia dla Autorki Uśmiech

#358:  Autor: LukullusSkąd: Płock WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kasiopea napisał(a) (zobacz wpis):
Upadł niestety. Dodruku nie będzie, o czym z żalem zawiadamiam.

Szkoda.
A czy będzie dostępny w Wielkiej Bibliotece MT? Szukałem i nie znalazłem...

#359:  Autor: SzarlSkąd: Z mrocccznych, wschodnich zakątków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czytałam "Syna Gondoru" jeszcze za czasów, gdy miałam siedemnaście wiosen, a strona Kasiopei strona była przed tuningiem Śmiech. Z ogromną chęcią wróciłabym do lektury, tym bardziej, że mam wydrukowaną i wysłużoną wersję sprzed dodatków i poprawek, a zatem prośba do wszystkich wtajemniczonych- gdzie mogę znaleźć wersję elektroniczną? Tą jedyną słuszną? Oczywiście do użytku własnego ku uciesze duszy i bolączce oczu?

#360:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Niestety wersji poprawionej/ostatniej w postaci elektronicznej nie ma udostępnionej w żadnej formie.

Strona 45 z 45