Wznowienie "Syna Gondoru"- informacje i zamówienia
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#17:  Autor: Jedyny Pierścień WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czyli teraz 20?
Zamawiam jeden egzemplarz, z autografem, jeśli można Uśmiech

#18:  Autor: StellaSkąd: Lothlórien WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
21!

I również prosiłabym pięknie o autograf... Super śmiech

#19:  Autor: FinduliahSkąd: Mazury cud natury WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
22 Elfik

Jak wszyscy to i ja!! Bardzo pięknie, a nawet uniżenie ( Z przymrużeniem oka ) proszę o *dedykację autorki, ale nie z forumowym nickiem, tylko imieniem Emilia.

Dziękuję, dziękuję!

Edit.
Priv wysłany! Śmiech

* poprawione z autografu na dedykację

Ostatnio zmieniony przez Finduliah dnia 03-06-2012 20:43, w całości zmieniany 2 razy

#20:  Autor: AntaresSkąd: Krosno WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
23 i 24 Z przymrużeniem oka

Deklarowałem wcześniej jeden egzemplarz ale mam osobę, która również chce tą pozycję Uśmiech

Byłbym przeogromnie wdzięczny za autografy autorki chwała wam, chylę czoła, dzięki

#21:  Autor: CaladionSkąd: Puławy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
25
Witam,
i ja proszę o jeden egzemplarz z dedykacją "dla Łukasza" a co tam Super śmiech

#22:  Autor: Aloe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
26 Śmiech

Ja również do tej pory tylko czytałam, witam wszystkich Z przymrużeniem oka

#23:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To ja tysz poproszę o jeden egzemplarz, czyli 27 wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Nota bene, przy wszystkich zmianach ciesze się, że szata graficzna okładki nawiązuje do pierwszego wydania. Tamto wydanie budzi mój duży sentyment. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

I bardzo się cieszę, że Kasiopei udało się sfinalizować ten projekt. chwała wam, chylę czoła, dzięki Love Jestem za

Dla mnie pod wieloma względami, jest ważniejsze wydarzenie niż ekranizacja Hobbita, która dziwnie nie budzi we mnie żadnych, nawet najmniejszych emocji.

#24:  Autor: KasiopeaSkąd: Minas Tirith WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
To ja tysz poproszę o jeden egzemplarz, czyli 27 wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ty, Memelu, to masz gratisowy, rzecz jasna - choćby za te wszystkie wytropione braki gwiazdek, niedokursywione kursywy i inne kwiatki, żmudnie spisane w dłuuuugą listę, bez Twej pomocy byłoby mi bardzo ciężko i na pewno SG nie byłby jeszcze w drukarni. Miałam Ci dać z puli gratisów, ale skoro chcesz z numerkiem 27 to proszę bardzo. Uśmiech

Cytat:
Nota bene, przy wszystkich zmianach ciesze się, że szata graficzna okładki nawiązuje do pierwszego wydania. Tamto wydanie budzi mój duży sentyment. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

A co dopiero mój Śmiech !

Cytat:
I bardzo się cieszę, że Kasiopei udało się sfinalizować ten projekt. chwała wam, chylę czoła, dzięki Love Jestem za

Ja się tak cieszę, że aż nie wierzę.

Cytat:
Dla mnie pod wieloma względami, jest ważniejsze wydarzenie niż ekranizacja Hobbita, która dziwnie nie budzi we mnie żadnych, nawet najmniejszych emocji.

No, toś, Memelu, pojechał po bandzie* Super śmiech Bardzo Ci dziękuję, ale nie przesadzajmy Pserwa

*krasnoludów Język

Strona 3 z 45