Nowa strona Tolk-Folku - Galeria
Idź do strony 1, 2  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: Nowa strona Tolk-Folku - Galeria Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pracujemy nad nową stroną Tolk-Folku. Chcielibyśmy umieścić tam galerię z poprzednich edycji, podobnie jak na starej stronie, jednak wzbogaconą o nowe zdjęcia. Nie chcę jednak łamać niczyich praw autorskich Co złego to nie ja ;D . Dlatego proszę Was bardzo, o przeszukanie zakamarków dysków, płyt i innych nośników i wysłanie mi (jeśli oczywiście chcecie), ładnych zdjęć z różnych TFów. Najlepiej opisanych z jakiego roku są.

Mail : ellarona@gmail.com Śmiech

#2: Nowa strona Tolk-Folku Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Po niemałych problemach Jestem rozwalony strona Tolk-Folku powróciła do życia w nowej oprawie graficznej. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba:)
Nie jest jeszcze gotowa i nadal potrzebuje wiele pracy, jednak można znaleźć na niej najistotniejsze informacje odnoście tfu. Elfik

www.tolkfolk.pl

#3:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Co się stało ze stroną Tolk Folku? Gdy próbuję wejść przez link, wyskakuje mi blog jakiejś Toli z Opola Ratujcie bo go pobiję ...

#4:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No niestety - czekaliśmy na wygaśnięcie domeny - wcześniej była opłacana przez MOKiS.

Chcieliśmy już wykupić ją na Stowarzyszenie. Niestety, wygląda na to, że w dniu wygaśnięcia domeny została od razu ponownie wykupiona (sprawdzaliśmy dostepność co kilka dni.)
Jak tylko wykupimy nową domenę, strona zostanie postawiona na nowo.
Wtedy podamy nowy adres.

#5:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Szkoda, może Tola byłaby skłonna ją odsprzedać?

#6:  Autor: TallisKeetonSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Autorka tego bloga raczej nazwy wyglądającej tak: "Tola-Folk" nie wzięła z powietrza. Jak dla mnie inspirowała się waszą nazwą. Więc to raczej wy moglibyście jej odsprzedać swój patent na nazwę a nie odwrotnie. Bo wasza była pierwsza.
poz Uśmiech
tal

#7:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Może po prostu zarejestrujcie tolk-folk.pl ? Imho to będzie nawet wyżej w rankingu Google niż stara nazwa.

#8:  Autor: ellaronaSkąd: Bielawskie Śródziemie/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tak, też zrobiliśmy. Nowy adres strony to
http://www.tolk-folk.pl Z przymrużeniem oka

Strona 1 z 2